Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка Toyota Hilux 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова придобивка Toyota Hilux 2017

    Купих пикапа преди няколко месеца, но сега остана време да постна тема. При въпроси съм насреща. Ето малко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4711.jpg
Прегледи:1
Размер:192.2 КБ
ID:6138752Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4712.jpg
Прегледи:1
Размер:227.6 КБ
ID:6138753Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4714.jpg
Прегледи:1
Размер:483.8 КБ
ID:6138754Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4715.jpg
Прегледи:1
Размер:244.8 КБ
ID:6138755Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4716.jpg
Прегледи:1
Размер:202.8 КБ
ID:6138756Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4718.jpg
Прегледи:1
Размер:244.7 КБ
ID:6138757

  • #2
    От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

    Честито! казвай как е и разбира се "колко харчи"?
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Честито! казвай как е и разбира се "колко харчи"?
      Е то си пише - 9,2/100
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

        Честито и много безаварийни км!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

          благодаря,

          извънградско разхода е под 9 при нормално каране и 9-10 при по-бързо.

          Градско е около 12-13.

          имах притеснения за маневреността и удобството в града, но се свиква за 1 седмица.

          Автоматика и двигателя са много добри. По добри от на ланд крузер 150 с 3.0 мотор и 5 степенния автомат, който имах и продадох на 90,000 км. Усещането за возия и поведение на пътя е подобно, като пикапа вози малко по твърдо и по-бавно се изнася и прибира при изпреварване заради дългото междуосие.

          Коментар


          • #6
            От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

            Поздравления и много да те слуша! Изглежда супер.

            Коментар


            • #7
              От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

              Моя изглежда по абсолютно същия начин само, че под 10-10,3 не сваля. Разбира се не му нулирам разхода по-често от 500 км. И е на 1300 км.
              Возията е зависима от налягането на гумите. На 1,8 отзад и на 2,0 отпред е доста мек дори празен.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #8
                От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                и на мен ми гореше 10.3 смесено лятото (заради климатика предполагам). Сега е около .5 - .8 надолу. Занулих го като спрях да пускам климатика преди около 10-на дни.

                1.8 отзад е малко според мен. Аз карах на 2.3 лятото а сега на 2.0 отпред и отзад. Може и това да ти оказва малко влияние, но със сигурност климатика има по-голяма тежест. На европейската версия му дават да е на 2.0 официално, но това е заради лостовия тест на който се провали. В другите региони си е 2.3 отпред/отзад (ненатоварен) даже и в книжката ти го пише. Зимата мисля да му хвърдля 100-200 кг тежест отзад за да не ми се налага толкова често да пускам предният мост.

                Коментар


                • #9
                  От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                  Честито! Страхотна машина и добър избор!

                  За какво ще се ползва - off, теглене, товарене или от всичко по малко?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                    Пикап като този беше първия пикап, който карах и можеби заради това, да си вадя грешни изводи. Ако не се ползва за работа, за мен това е много неудобно неудоволствие. Фирмата го взе нов - 240км беше като му се качих на летището в Рейкявик. Карахме го 2000 км по Исландките пътища,каран е само на дълки преходи от над 500 км(4 пъти) оффроуд и 4х4 не се е ползвало от мен. Та затова мога да говоря само за компфорта и пътното поведение. Вътре е много тясно за такъв клас автомобил, като екстри си има основните - клима темпомат и тн. Само неможах да свикна с този огромен таблет на таблото, който в моя случай нямаше навигация - следователно е напълно безполезен такъв голям екран. Возията е отвратителна, но за сметка на това ми се стори много стабилна при скорости над 130км/ч. Конкретния екземпляр беше с най-малкия дизел 6 скорости - ръчни. Като ускорение си върви колата, немога да се оплача. Все пак не е състезателна. Като разход не помня, но беше нещо от сорта на 7-8.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                      Доста посвикнах с тойотата. Задното окачване си е на ресьори и от там комфорта на возене е силно зависим от натоварването или от налягането на задните гуми. Със 150 кг отзад вози като лимузина
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                        Ма то и вътре направено като лимузина! "Пикап за работа" май добива различен смисъл... Аз изтървал последния етап от еволюцията им...


                        П.П. Какво ще рече ЕКО режим?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                          Прави педата за газта(нафтата) флегматичен, намаля силата на климатика и кикдауна става с по-силно натискане. Има и появяващ се дисплей с показание, колко точно си Еко.
                          Изработката на колата е много добра и се кара много лесно. А, и спира супер.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                            на ЕКО карам понякога в града, извън града е малко мудна, а пък на PWR е прекалено чувствителен педала нагзта. На този режим е добре когато си натоварен с 500 кг+.

                            За мен не е тясно вътре и си е доста удобно. Няма удобството на лека кола, но точно това и харесвам. Другите коли вече ми се струват прекалено лесни за каране с меко окачване и лек волан и безшумни (няма никаква тръпка). Сравнявам с rx450h 2016 който също имаме в семейството. Ако трябва да пътувам 500+ км дневно бих избрал лексуса заради по-малката умора после, иначе тръгвам с хайлукса.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                              С тоя свръх мощен двигател от 150к.с. не е ли прекалено куца?
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X