Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Audi A7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Audi A7

    Здравейте

    От известно време съм решил да си закупя нов автомобил. Критерийте ми бяха, той да бъде комфортен, просторен вътре в купето, добре изглеждащ и да бъде с голям багажник. Гледах, гледах и в крайна сметка се спрях на два автомобила: Audi A7 (2011-2012) и BMW Gran Turismo (2011-2012). След малко повече инфо, огледи и тест драйв установих, че аудито е по-добрият избор (нищо лично към феновете на GT). Искам да отбележа, че съм фен на дизела и задължително ще я взема дизел. По този случай ми препоръчаха 3.0TDI 245к.с (бил най-добрият избор за дизелов двигател). Разбрах също, че колата за сега няма доста изявени сериозни проблеми, което до някъде ме обнадеждава.
    Та ако може да изкажете някакво мнение относно автомобила. Някой ако има някакви впечатления (било то добри или лоши), препоръки и като цяло заслужава ли си инвестицията.

    Благодаря предварително и лек ден/вечер

  • #2
    От: Мнение за Audi A7

    към 200 000 км всички имат доста сериозни проблеми с помпата за високо налягане и с дюзите!
    Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X