Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

    Гледам има обяви за такива камиончета на части, ще копуваме наложи ли се.Все пак единствения камион който не се чупи е този дето не се кара, камо ли пък по горите.
    harley davidson-fan

    Коментар


    • #62
      От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

      Е да де ма тоя са слави малко по чуплиф

      Коментар


      • #63
        От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

        Аз да питам нещо, за което чета от два дена и не мога да си направя еднозначен извод.За това желЕзо тахограв трябва ли, не трябва ли?Ще се води на частно лице.Ако трябва някой може ли да ме ориентира колко излиза поставяне?
        harley davidson-fan

        Коментар


        • #64
          От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

          Не ти трябва тахограф на физическо лице.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #65
            От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Не ти трябва тахограф на физическо лице.
            Всичко над 3.5т е с тахограф ?!?

            Коментар


            • #66
              От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

              Първоначално публикуван от rambovr Преглед на мнение
              Всичко над 3.5т е с тахограф ?!?
              Зависи, какво пише в талоно на това нещо. То реално Виетнамката е 2,5 тона, ама нещо властите, не я пишат както трябва. Ако имаш "силен" човек в КАТ, за което съм бил свидетел и писаха Виетнамка 2,5 тона, можеш да я караш с кат Б

              Коментар


              • #67
                От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                Силен човек в КАТ нямам за съжаление.Авиите ги гледам половината са регистрирани до 3.5т и се карат с Б категория и малката винетка, аз обаче изтеглих късата клечка, тази се кара с Ц.
                harley davidson-fan

                Коментар


                • #68
                  От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                  Първоначално публикуван от rambovr Преглед на мнение
                  Всичко над 3.5т е с тахограф ?!?
                  На физическо лице до 8 тона обща маса може без. Някъде тук имаше тема за това, навремето бях писал в нея.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #69
                    От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                    Взех го, обаче е с роторната помпа, има ли нещо по специфично при преминаване от роторна към редова помпа при перкинс?
                    harley davidson-fan

                    Коментар


                    • #70
                      От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                      Да, сменя се ангренажния капак. Имам един ангренаж от редова помпа, ако искаш ми пиши на лично.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                        Пуснах ти лично вчера.
                        harley davidson-fan

                        Коментар


                        • #72
                          От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                          Страшна теснотия е при мотора на този камион .Я някой който е карал подобно желЕзо да се изкаже- ламарината над радиятора на колко места се държи и къде са?Аз видях само 2.Радиятора немога за момента да го извадя надолу защото ми пречи лебедката, а гредата на която е стъпил не ми се сваля защото се държи на едни и същи болтове с ресьорите и не ми се свалят.Мога ли да издърпам радиятора на горе?Тази помпа как е хваната на ангренажното колело, със шпонка или?Имам съмнението че нещо там е дало фал и че изобщо не върти помпата, но за да го проверя трябва да махна радиятора.Толкова ли не можаха да направят кабината да се вдига......
                          harley davidson-fan

                          Коментар


                          • #73
                            От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                            Писах ти съобщение, но не бях прочел поста. Помпата е на шпонка, но капака се сваля, защото зъбното и колело изпада и пак се налага сваляне на капака. Така че всичко се разглобява.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                              Днес си поиграх малко с техниката, инжектора тече, но качва нафта, но когато стигне до помпата се разтече като лейка.Бях отвил дюзите да видя дали ще качи до тях но не иска.Инжектора качваше до едно положение и после все едно нафтата падаше обратно.Другото нещо което ми направи впечатление е че маркуча за излишната нафта е запушен с болт .Ако развия трите гайки на помпата и си я сваля, после може ли през малкото капаче да си наместя колелото?Извинявам се за тъпите въпроси но за първи път ми се налага да правя подобно нещо, да беше карбуратор до сега да съм забравил но пусти помпи....
                              harley davidson-fan

                              Коментар


                              • #75
                                От: Газ 63 vs. Газ 66 vs Газ 53 4х4?

                                Имам един познат, който прави мотокари и от него знам че сваля целия капак, защото пада зъбното колело и пак се налага вадене на капака. Иначе ако искаш пробвай, нищо не губиш. То отпред има стопорен болт към вала на помпата и него трябва да се развие.
                                Гледам обявата още е актуална, или ти се опитваш да я продадеш? За тези пари има и виетнамки, които ще вършат по-добра работа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X