Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за негорящ плот за кухня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за негорящ плот за кухня...

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Под технически камък обикновено се разбира такъв за облицовки или за градеж.
    За кухни и бани са съвсем различни изискванията.
    Под технически (композитен) камък се разбира камък с изкуствен произход - нещо дето се лee И добива вид на камък.
    От технически камък примерно са мивките на Фат:
    www.fat-bg.com/
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #17
      От: Питане за негорящ плот за кухня...

      А всъщност щом плота издържа до 300 градуса, какво те притеснява една тенджера която пряко сили се е нагряла малко над стотина градуса? Фурната нагрява максимум до 250 и ако изчакаш само 2-3 минути преди да сложиш тавата на плота тя вече е паднала надолу от това. Сега ако вида на камъка повече се харесва е друго, но и обикновен термо плот ще си върши работа, недостатък е че се захабяват леко при интензивна употреба.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • #18
        От: Питане за негорящ плот за кухня...

        Не знам какво искаш да правиш на този плот.
        Иначе в ИКЕА за 10 кинта продават правоъгълно парче дърво. Слагаш между плота и врялата тава.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Питане за негорящ плот за кухня...

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Не знам какво искаш да правиш на този плот.
          .
          Леем куршум /оловото се топи при 330 градуса/? Нормален плот си е напълно достатъчен и нищо няма да му стане от оставяне на тенджери!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #20
            От: Питане за негорящ плот за кухня...

            Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
            .... от дясно колко е добре да оставя за да не пръсна стъклото или да повредя дограмата от топлина,... 15-20 см ми се струват малко... какво ще кажете. дограмаджийте, а и всички казват "няма проблеми" ама те като си тръгнат и нямат проблеми - проблема ще е за мен... Едни приятели дограмаджии преди време ми казаха да сложа термо стъкла, но свърши.

            Обърнал ли си внимание, навсякъде където се продават дюнери, сръбска скара и т.н. на които често скарата, грил и т.н. са на около 20-50 см от стъклото, е не видях такива на които да не е спукано стъклото на стъклопакета, така че имай едно наум за този риск, най-добре е термоизолация и между стъклопакета и печката.

            Коментар


            • #21
              От: Питане за негорящ плот за кухня...

              По пътя за с. Лозен - вдясно преди селото има един склад за камъни. Отиваш с хартиеният шаблон и си ти. Но камъка и скъпичко удоволствие.

              Коментар


              • #22
                От: Питане за негорящ плот за кухня...

                Има ли вече плот?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X