Страница 2 от 15 ПървиПърви 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследенПоследен
Резултати 21 до 40 от 287

Тема: Винетка 2018

Място
    София
    Публикации
    3,190
    Точки (при гласуване)
    14

По подразбиране От: Винетка 2018

Според мен и през 2018г ще бъдем с винетни стикери, няма да се даде лесно фирмата произвеждаща стикерите..., иначе много мразя всякакви лепенки и стикери да имам на предното стъкло, спокойно може ГО, ГП и винетката да са в електронен вариант и всичко ще се разбира само по регистрационния ни номер, но както винаги по веригата има и алчни маймуни на клона та да има и голямата "лапачка" от продажбата и производството на самите стикери - лепенки.....
    Ако младите знаеха , а старите можеха...

Публикации
    973
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Asen Kushlev Преглед на публикациите
    То зависи и какви ще са цените и условията за електронната, да не се окаже, че пак ще съм с две, ама електронни.
    Ех , нима се съмняваш , че и този път няма да съдерът кожичката на бедния човечец в нашето Б-г. А от де ще се връщат огромните заеми на крадливите тикви???
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

Място
    Плевен
    Публикации
    437
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на traper2504 Преглед на публикациите
    Ех , нима се съмняваш , че и този път няма да съдерът кожичката на бедния човечец в нашето Б-г. А от де ще се връщат огромните заеми на крадливите тикви???
    Направо ще заплача за бедните хорица с по 2-3 автомобила за хоби и т.н. На който му е скъпо да продава и да си остави 1 мпс и няма да му е толко скъпо. За тиквите, че са крадливи спор няма ама ние такива си ги търпим. Нищо лично към никого, всички сме у тоз кюп.
    Subaru Legacy 2.5
    Suzuki GS500 E

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    16,459
    Точки (при гласуване)
    39

Цитат Мнение на MartiX5 Преглед на публикациите
    За тиквите, че са крадливи спор няма ама ние такива си ги търпим.
    Не ги търпим, а ги желаем и системно ги преизбираме.

Място
    Габрово
    Публикации
    1,730
    Точки (при гласуване)
    11

Нещо не съм се изразил правилно. Имам предвид, че джипа не го карам толкова, трябва ми днес, плащам си дневна на разумни пари, и така до следващият път. Зимата пада сняг, ще ходя на работа с джипа, взимам си месечна или седмична. В момента, няма друго , освен годишна, което да ми върши работа, при сегашния ценоразпис. Освен това, купувам си кола септември, трябва да си купя годишна, щото другите не излизат, пък тя за 3 месеца.... За колата е ясно, там съм си с годишна. И не, не се оплаквам толкова, за колегата по-горе. Купувайки две коли, съм си направил сметка за тези неща. Не съм като някои колеги, да плюмча и да места винетката от кола на кола, да мина тънко. Просто искам да плащам, според колкото ползвам. За ГО, няма да отварям тема, там нямам и надежди за промени.
    Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI
    Mercedes-Benz E280 W124

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    16,459
    Точки (при гласуване)
    39

Цитат Мнение на Asen Kushlev Преглед на публикациите
    ...трябва ми днес, плащам си дневна на разумни пари, и така до следващият път. Зимата пада сняг, ще ходя на работа с джипа, взимам си месечна или седмична. В момента, няма друго , освен годишна, което да ми върши работа, при сегашния ценоразпис.
    Има го и другият момент - дневни и месечни просто няма откъде да си купиш. Изчезват ли, нарочно ли ги отпечатват в някакви минимални количества, но е така от години. Има само седмични и годишни.

Място
    София
    Публикации
    5,211
    Точки (при гласуване)
    28

няма дневна винетка за леки коли /кат.3/ колкото и да искаш да я купиш

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    16,459
    Точки (при гласуване)
    39

Цитат Мнение на IvanIvanovi Преглед на публикациите
    няма дневна винетка за леки коли /кат.3/ колкото и да искаш да я купиш
    Не ме учудва. Накупил съм годишни, ама по средата на годината разкарах Ryakata Rated ® Пасатора, купих "тротинетката" и вече съм изгрухал цената на годишна в седмични, щото месечни няма където и да потърся. Трябваше да ѝ купя годишна.

Публикации
    973
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на MartiX5 Преглед на публикациите
    Направо ще заплача за бедните хорица с по 2-3 автомобила за хоби и т.н. На който му е скъпо да продава и да си остави 1 мпс и няма да му е толко скъпо. За тиквите, че са крадливи спор няма ама ние такива си ги търпим. Нищо лично към никого, всички сме у тоз кюп.
    ,,Сития на гладния не вярва,, Колко е готино да се взема отношение и да се дава акъл от чужбина. Ми кът ви е толкова готоино управлението тука , законите , магистралите , прищевките и най вече цените с , които ние редовите граждани теглим и опъваме каиша та да им връщаме кредитите в милиарчета що ли не стоите тука бре??? Ти знаеш ли , че на свинката Лили свинетката и бе осъдена оти е не реално скъпа , а цената въпреки това никой до сега не свали? Що не живете тука пък тогава да давате акъли? И нима още се намира човек , който да не знае , че тук за разлика от Италия мафията си има държава , че за милиони няма закони...................?
    П.п. Мн. ясно , че нямах предвид хората , като вас с по 2 ,3 автомобила..............
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

Място
    София
    Публикации
    16,169
    Точки (при гласуване)
    37

С чиста съвест си местя винетката на двете коли даже като не ми трябва я давам и на приятели . Ако има начин денонощно да е в движение с кеф ще го направя . И тая година не минах без изкривена джанта на път за който се иска винетка .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Място
    София
    Публикации
    7,508
    Точки (при гласуване)
    28

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    Не ги търпим, а ги желаем и системно ги преизбираме.
    - защото ?

...аааа , ето защо :

Цитат Мнение на sek.1 Преглед на публикациите
    С чиста съвест си местя винетката на двете коли даже като не ми трябва я давам и на приятели . Ако има начин денонощно да е в движение с кеф ще го направя . И тая година не минах без изкривена джанта на път за който се иска винетка .
    ... аз си мислех , че манталитета да се стремим да прее@eме Държавата е плод на "успехите" на социалистическия "Рай" , пък то било още от Андрешково време ...демек - още от фаШиско насам .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    16,459
    Точки (при гласуване)
    39

Място
    гр. Сопот
    Публикации
    637
    Точки (при гласуване)
    11

И аз съм от тия, с многото коли. Но на всички им купувам годишни винетки. Просто не си струва за тези пари, да мисля постоянно цяла година, дали съм взел минетката от съседната кола.

Място
    с.Огнен Карнобатско
    Публикации
    876
    Точки (при гласуване)
    3

Добре де , бихте ли ме светнали как става номера с местенето на винетката от кола на кола ? Аз като реша да я свалям , виждам зор . Бях чел някъде , че се нагрява с топъл въздух и т.н. , ама ако трябва всеки път да взимам сешоара с мен , по добре за всяка кола отделна винетка.

P.S. Просто ми е интересно да знам , не че ще тръгна да цакам системата. Не , че не го заслужават де....
    Който търси , намира !

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    48,817
    Точки (при гласуване)
    60

Цитат Мнение на Vlado_Ts Преглед на публикациите
    ... още от Андрешково време ...демек - още от фаШиско насам .
    Андрешко е писан да речем 1903г - доста преди фашизма.

...Ако го няма робството, вcичко гyби cмиcъл.
    Мани... включително доволно интелигентни и начетени хора са в тази яма.

Цитат Мнение на cnc82 Преглед на публикациите
    Добре де , бихте ли ме светнали как става номера с местенето на винетката от кола на кола ? Аз като реша да я свалям , виждам зор . Бях чел някъде , че се нагрява с топъл въздух и т.н. , ама ако трябва всеки път да взимам сешоара с мен , по добре за всяка кола отделна винетка.
    Най-просто е като я залепиш заедно с целофана с който идва. Е, Ушев ако се вгледа ще я види ама то зависи и от твоята прецизност. Но пък с него можеш да се разбереш някак - все пак, поне една винетка е купена.

Абе, цирк. Аз пък си мисля че 4 винетки не са ми чак такова набутване.
    Denmark would be interested in purchasing the United States in its entirety, with the exception of its government

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    16,459
    Точки (при гласуване)
    39

Цитат Мнение на cnc82 Преглед на публикациите

P.S. Просто ми е интересно да знам , не че ще тръгна да цакам системата. Не , че не го заслужават де....
    Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите
    Най-просто е като я залепиш заедно с целофана с който идва. Е, Ушев ако се вгледа ще я види ама то зависи и от твоята прецизност. Но пък с него можеш да се разбереш някак - все пак, поне една винетка е купена.
    Двойно-залепващо прозрачно фолио се продава по "Бриколажи", че и книжарници разни. Така съм виждал да правят - подсилва се "структурата" на винетката и не се разкъсва при отлепване. Ама не става всеки ден да я местиш, фолиото помътнява и се мачка. Този, когото съм виждал, караше една кола през зимата и една друга през лятото, общо взето я местеше максимум два пъти годишно. Иначе из интернета има доста рецепти - мазане с глицерин на неразлепена от целофана винетка и т.н.

Публикации
    863
    Точки (при гласуване)
    12

Двойно-залепващо прозрачно фолио се продава по "Бриколажи", че и книжарници разни. Така съм виждал да правят - подсилва се "структурата" на винетката и не се разкъсва при отлепване. Ама не става всеки ден да я местиш, фолиото помътнява и се мачка. Този, когото съм виждал, караше една кола през зимата и една друга през лятото, общо взето я местеше максимум два пъти годишно. Иначе из интернета има доста рецепти - мазане с глицерин на неразлепена от целофана винетка и т.н.
    Лепиш върху целофан от кутия цигари. Плюнчиш целофана и на стъклото. Стига да не минаваш граница.
    В момента нямам наблюдения ама преди време ченге с винетка беше доволно рядко явление.
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

Място
    София
    Публикации
    2,028
    Точки (при гласуване)
    13

Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите
    ..... Е, Ушев ако се вгледа ще я види......
    Куките знаят много начини ,но просто не им се занимава.
    А ако някой се сети как става без фолио или други добавачни материали давам бира.
    ПП Не се шашкайте излишно аз знам.
    Л.Р. Дискавари 1

Публикации
    385
    Точки (при гласуване)
    8

Със служебната карта колега

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    48,817
    Точки (при гласуване)
    60

Цитат Мнение на bilbo27 Преглед на публикациите
    ...
    В момента нямам наблюдения ама преди време ченге с винетка беше доволно рядко явление.
    Мани ти че личната кола на полицая била без винетка. Патрулките си джиткат без винетки.
    Denmark would be interested in purchasing the United States in its entirety, with the exception of its government

Страница 2 от 15 ПървиПърви 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2020.10/2020.10
    От gadev във форум Векторни карти
    Отговори: 1542
    Последно мнение: 22-08-19, 13:12
  2. Винетка?!?
    От joroya във форум Финанси, мита, цени, данъци, МПС и разходи
    Отговори: 2
    Последно мнение: 17-02-11, 23:38
  3. ВИНЕТКА???
    От DINI във форум Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи