Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Пистолет с халостни патрони

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пистолет с халостни патрони

    Убуу де, чл. 182 ще го преодолеем на 16-ти януари. А чл. 4, ал 5 предполага и половината играчки в Хиполенд.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #17
      От: Пистолет с халостни патрони

      Преди 7-8 години подарих на едно бивше гадже газов пищов. За срещу хора ясно, че не става, но в квартала и имаше ядове с кучетата. Доста години след като вече не бяхме гаждета, се обаждаше все към средата на декември...ако може, да и купя една кутия халосняци. Пък аз купувах някакви с усилен заряд, турски. Какво се е случвало на Нова година не съм питал, не искам и да знам...ама предполагам. Пищовчето беше Ekol Tuna. Моделът е малък, 8мм.
      Имай предвид обаче, че си се води газов и е с регистрация. Ако куките го намерят у детето, ще е проблем.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        От: Пистолет с халостни патрони

        Сигналист. Пълнител за шест кабзи в редичка и се пъха отпред както казва "Емилппп". След изстрелване на последната пълнителя се показва отзад. Газовете при изстрел излизат през отверстие отгоре на цевта в посока нагоре и малко напред.
        Преправяха ги за стрелба с ловни кабзи които са с централен бой, но не особено успешно поради конструкцията на "ударника".
        Работи само на самовзвод. Имал съм два на времето, единия никелиран, но кабзите бяха много кът. До 1968 г. ги продаваха по будките.

        П.П. Анастас ме е преварил.
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #19
          От: Пистолет с халостни патрони

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
          Сигналист. Пълнител за шест кабзи в редичка и се пъха отпред както казва "Емилппп". След изстрелване на последната пълнителя се показва отзад. Газовете при изстрел излизат през отверстие отгоре на цевта в посока нагоре и малко напред.
          Преправяха ги за стрелба с ловни кабзи които са с централен бой, но не особено успешно поради конструкцията на "ударника".
          Работи само на самовзвод. Имал съм два на времето, единия никелиран, но кабзите бяха много кът. До 1968 г. ги продаваха по будките.
          Ахааааааа, начи ги трака като шевна машина? Ся вече разбрах. Е, това не си е класическо лентоване на пълнител, ама... ясно. Такава пльокалка също би свършила перфектна работа.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #20
            От: Пистолет с халостни патрони

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Убуу де, чл. 182 ще го преодолеем на 16-ти януари. А чл. 4, ал 5 предполага и половината играчки в Хиполенд.
            Факт. Едно на ръка, гърменето с в чертите на населено място си остая забранено. Ама както искаш. Пък и от лични впечатления, да стреснеш средностатистическо куче на такова бая голямо разстояние с малко изстрели не е лесно.
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #21
              От: Пистолет с халостни патрони

              Тогавашните сигнални са сегашните газови. Всъщност те така са и официално по класификация- "газ-сигнален". Чистите сигнални са специализирани-за едни дебели сигнални ракети.
              Друг вариант е т.нар. "писалки" Побира един патрон и при нужда, се крие много по-лесно от пистолет. Между 8 и 11 клас не излизах от нас без това нещо в джоба и ми се е налагало не един път да го крия.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #22
                От: Пистолет с халостни патрони

                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                Факт.. Пък и от лични впечатления, да стреснеш средностатистическо куче на такова бая голямо разстояние с малко изстрели не е лесно.
                Не знам защо се вкарва в задачата разстоянието, но личният ми опит показва, че когато носиш желязо с мирис на барут и оръжейна смазка, безстопанствените помияри изобщо не те закачат. Преди години отивайки с мотора за риба покрай реката ме подгони едно псе. В ктремежа си да се запазя и да го ритна щях да падна. Бях бесен /щях да стана за смях/ Следващият път взех газовия, не исках да го убивам, а само да му напълня ушите със звук. Изобщо не ми обърна внимание. Имам и случаи от казармата и милиционерщината които потвърждават.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • #23
                  От: Пистолет с халостни патрони

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  . Чистите сигнални са специализирани-за едни дебели сигнални ракети.
                  .
                  Ракетни, 26 милиметрови.
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пистолет с халостни патрони

                    А, ония ключодържатели с един заряд как се водят? Обяснявам пак (тоооо, май колкото повече обяснява човек, толкова повече трябва да обяснява) трябва ми пиратка без фитил. Другият вариант е да взема разписанието на околните ресторанти за вечерни сватби, третият вариант е да си заносвам 12 калибровите гилзи и само да им набивам капси.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Пистолет с халостни патрони

                      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                      Ракетни, 26 милиметрови.
                      Ареееееее, отидохме на РВГЛ. Направо ще ме скъсате.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Пистолет с халостни патрони

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        А, ония ключодържатели с един заряд как се водят?
                        "Оса", двузарядни с ловни кабзи. Продаваха ги в оръжейните магазини, но май изчезнаха щото ги преправяха да стрелят с 22 ЛР.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #27
                          От: Пистолет с халостни патрони

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          От друга страна, благодарение на няколко вечерни сватби около нас, констатирахме че гръмне ли се наоколо, диването (кучката) независимо от това къде се е шляела до момента, максимум на 15-тата секунда е с подвита опашка пред входната врата.
                          Идеята е за нещо с огневата мощ на пиратка- пиратка и половина, но по- безопасно и за многократна употреба. Ако може и да не гърми чак като нещата в касата ми, още по- добре. Все пак, някои хора спят по това време.



                          Има много просто решение - без гърмели... Каишка със звуков и електрошоков ефект, с малко тренировка и кучката ... в краката.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Пистолет с халостни патрони

                            Осата я няма отдавна в производство. Проблемите с нея започнаха с появата на полимерните версии, защото минаваха през детекторите.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Пистолет с халостни патрони

                              Това сигналното само пляка. Ако е в гора например, не се чува и на 20 метра.
                              Кучетата не му обръщат внимание и много засечки дава ...
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • #30
                                От: Пистолет с халостни патрони

                                Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                                Има много просто решение - без гърмели... Каишка със звуков и електрошоков ефект, с малко тренировка и кучката ... в краката.
                                +1 Ето ти решението. Не се занимавай с щуротии!!! Ще и плякнеш 10пъти,ще се научи и пак ще има тема-"Нещо по яко за гърмене,че кучката не ебава на това плякало".
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X