Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Steyr 4x4 i Man 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Steyr 4x4 i Man 4x4

    Без да искам да обезкуражавам колегата, който пуска темата, бих желал да отбележа, че "дърварския" бизнес предполага поне минимален опит в тая сфера. Автора тепърва се чуди какъв камион да се купи с надеждата някой от форума да го насърчи да не купува Мана щото е скъп, а да вземе Щаера щото е по-добре от Шкодата. Добро решение би било, в случай, че автора няма опит, но за сметка на това има нужните категории за управление да пробва първо в гората като шофьор за някого, да види как е, дали е за него тая работа. Така поне за месец ще огледа на колегите камионите за да види, кой как е в реална среда. То и без това идва зима докъто се оборудва бъдещия камион ще падне сняг. Иначе по темата-не случайно в горите движат Камази и Зилове. В бизнеса има решаващо значение цената на машината, експлоатационните разхди и цената на крайния продукт-било то транспорт, цена на дърва, трупи или целулоза. Поздрави!

    Коментар


    • #32
      От: Steyr 4x4 i Man 4x4

      Благодаря колега за написаното.

      Коментар


      • #33
        От: Steyr 4x4 i Man 4x4

        Колеги аз наи мразя изказвания от сорта на зила е по добър и лил камаза е по добър от щаера стига с тая руска техника стига тези камиони нямат нахранване на гориво и чупене.

        Коментар


        • #34
          От: Steyr 4x4 i Man 4x4

          Ифа 4х4 е правилния избор . Ниска покупателна цена вместо щаер ще купиш 2 или 3 разкошни ифи имат 2 блокажа при късмет и лебека дизел е и цените на резервните части не са като за щаер . Щаер е шампион в категорията за най сксъпи части и ги няма .

          Коментар


          • #35
            От: Steyr 4x4 i Man 4x4

            Колега, животно, висока резолюция. Нима си мислиш, че един Щаер е по-издражлив от един руски камион, по-проходим и по-икономичен. Имам Ман ТГА 6х6, който умело си стига до 70 на 100, не знам ти какви камиони караш, притежаваш и си имал. От скромния ми опит. Имал съм Урал с мазов мотор ( няма такъв звяр за гората, просто няма). Имал съм 131 с мерцедес V6 и мазови скорости, това чудо вървеше като змей. Имал съм два джугана с ифов мотор и болгар ( не стават за нищо тия двигатели), но пък джугана беше уникално проходим с тия смешни конски сили под капака. Карал съм и Газ 53 с болгаров мотор и раздатъчна кутия от виетнамка. На тая смешна газка съм слагал 8кубика трупи и се справяше доста добре, за камион с един двигателен мост. Явно или са ти " блян" тия Щаери или просто провокираш и както обичат да казват колегите тук - " чешеш си клавиатурата". Дадох ти скромен съвет, от това което съм видял с очите си. 4х4 камион, просто няма приложение в гората, било то Щаер, Ман, Маз, Виетнамка, Шкода, и там каквито други 4х4 боклуци се сетиш. Поздрави.
            Последно редактирано от Rocco; 14-10-17, 22:06.

            Коментар


            • #36
              От: Steyr 4x4 i Man 4x4

              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
              .... не знам ти какви камиони караш, притежаваш и си имал....
              Не знаеш , щото явно не следиш темите в раздела .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #37
                От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                Колеги вече съм поръчал от австрия щаер 4х4 същият е като този за 14 0000 лева 1999г.Благодаря за информацията но които има мерак нека той да си купува зилове или камази.Аз рабрах и друго,че в този форум освен да давате акъл за камиони на 40-50 години които нямат живи роднини.Вие само плюуехте по щаера и шкодата а вие с тези камази и зилове стават само за паметници да висят.Пожелавам ви със здраве са си ги карате зиловете и камазите и дано да не ви се налага да ходите с тях от тях нестава нищо повече от това да висят по къщите като паметници и хората да се снимат паметници.Поздрави и до нови срещи.

                Коментар


                • #38
                  От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                  Ще се радваме да ни споделиш как е минала първата година от експлоатацията . Очакваме да ни запознаеш с всички плюсове и минуси . И честито за покупката .............................
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                    Много ти благодаря колега ти имаш много добро отношение в тебе има колегианлност колега да си жив и здрав след изжестно време на работа ще ви кача нова тема за работата ми с щаера за плюсове и минуси поздрави колега.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                      И аз харесвам Щаера. Сники като го докараш!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #41
                        От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                        Ама реални снимки , с наши номера а не от нета
                        Фиат Купе
                        Опел Фронтера В
                        Мицубиши Паджеро Пинин

                        Коментар


                        • #42
                          От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                          когато започнеш да работиш,обезателно да се похвалиш.ние ще чакаме.честито.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                            Много благодаря колеги поздрави

                            Коментар


                            • #44
                              От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Не знаеш , щото явно не следиш темите в раздела .
                              Прав си! Пропуснал съм тези важни и съществени факти....

                              Коментар


                              • #45
                                От: Steyr 4x4 i Man 4x4

                                колега купи ли камиона?нема хвалби и снимки!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X