Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на гуми Варна къде??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на гуми Варна къде??

    Трябва да махна летните галоши и да сложа зимните галоши...
    Препоръчайте някой който взима евтино
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    От: Монтаж на гуми Варна къде??

    Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
    Трябва да махна летните галоши и да сложа зимните галоши...
    Препоръчайте някой който взима евтино
    Траяне, да знаеш че най-евтино ми е излизало през годините, като винаги съм си купувал втора употреба още един комплект джанти за зимните гуми, така си сменям само лятото и зимата пред блока, изпитано и евтино, над 20 години така правя.

    Коментар


    • #3
      От: Монтаж на гуми Варна къде??

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      Траяне, да знаеш че най-евтино ми е излизало през годините, като винаги съм си купувал втора употреба още един комплект джанти за зимните гуми, така си сменям само лятото и зимата пред блока, изпитано и евтино, над 20 години така правя.
      А баланс само при монтажа ли правиш ?!
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Монтаж на гуми Варна къде??

        ...хм, евтино...ти ако почакаш още два три дни да почне лудницата и ще търсиш най-ранен час за записване!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #5
          От: Монтаж на гуми Варна къде??

          От мол варна към топлата вода в дясно. Около 20 лв. за 4 гуми. Даже и за фронтерата по толкова ми взимаха.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #6
            От: Монтаж на гуми Варна къде??

            Ела ми на гости и лично ще ти ги монтирам БЕЗПЛАТНО и ще почерпя какво ти се пие!!!
            От това по-добра оферта ...
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              От: Монтаж на гуми Варна къде??

              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
              От мол варна към топлата вода в дясно. Около 20 лв. за 4 гуми. Даже и за фронтерата по толкова ми взимаха.

              Ще мина да ги проверя, дали са още там...
              Сега се сещам, долу край езерният посока фабриката имаше гумаджии дали са още живи..

              Из тази Варна, всеки се мести като пръскачка из лозе........
              Баххх мама му, поне една фирма за една година да стои на едно място да има!!!
              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

              Коментар


              • #8
                От: Монтаж на гуми Варна къде??

                Там са си. Масла сменят и гуми. Гледай къде има повече коли ,че са 2-3ма по нея улица.
                Преди време бях пратил един с ес класа и беше учуден че го чарджат като за голф.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #9
                  От: Монтаж на гуми Варна къде??

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  А баланс само при монтажа ли правиш ?!
                  Баланса го правя на всеки две години, съответно на зимните и летните гуми, ако някъде мина и карам по много лош и разбит асфалт, тогава експресно правя баланс, така и иначе да имаш комплект с джантите зимни и летни гуми си е голям плюс, да не говорим че и щадиш самите гуми от честото им демонтиране и монтиране от джантите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Монтаж на гуми Варна къде??

                    Да се набутам в темата с едно въпросче.
                    Как вървят цените из България към момента?
                    Защото в Карлово и района има пре много вулканизатори но и цени направо да им се чудиш.
                    От 15 лв. до 80 лв. за четери гуми демонтаж монтаж и баланс.По скъпото излиза на местата с обявени цени върху цолажа.Което ме учудва ! Без да намесваме тежкотоварни.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Монтаж на гуми Варна къде??

                      Защото са го превърнали в изкуство.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #12
                        От: Монтаж на гуми Варна къде??

                        Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                        Да се набутам в темата с едно въпросче.
                        Как вървят цените из България към момента?
                        Защото в Карлово и района има пре много вулканизатори но и цени направо да им се чудиш.
                        От 15 лв. до 80 лв. за четери гуми демонтаж монтаж и баланс.По скъпото излиза на местата с обявени цени върху цолажа.Което ме учудва ! Без да намесваме тежкотоварни.
                        Работя с едни гумаджии от 15г., които за джипа ми взимат по 8лв на гума, а приятели ходят при някакви които им взимат по 80лв за преобуване на джип.

                        Лафа за баницата е винаги в сила, от което идват и различните цени.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Монтаж на гуми Варна къде??

                          Глейте го в ръцете , тоя гумаджия.за да го оцените правилно ли работи.Ако можете и разбирате , па да имате и с какво - ще ви е безплатно.
                          Ники , секва баница съм ял - та некои и не можах да апна втори път. И шкембе-чорби също
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Монтаж на гуми Варна къде??

                            С тия гумаджии работя не заради цените, а защото една кола стоя пред нас 5г като паметник, с гуми монтирани от тях, и не бяха мръднали.
                            Всичко се почиства и балансира перфектно, при това под зоркият ми поглед, като не давам никой да ми стяга гумите, освен ако не е с динамометричен ключ.
                            Всъщност, на мен само един конкретен човек ми прави гумите, но цените на гумаджийницата са такива.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: Монтаж на гуми Варна къде??

                              Тенкс на отзовалите се, ще по обиколя идната седмица да попитам цени едно друго..
                              Като те видят с някакво дърто БМВ продавачите и гумаджиите си мислят че караш нова тесла ама си я държиш в гаража..

                              ПС.
                              Сега погледнат, те гумите 15 цола, джантите 16 цола няма стане туй що съм аз намислил.
                              Последно редактирано от Traqn Savov; 08-10-17, 10:17.
                              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X