Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно търся адвокат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Спешно търся адвокат

    Да снеса малко инфо по случая
    Аз отново съм извън страната, но първото заседание мина. Съдът уважи всички мои искания , да се направи разследване. Към конкретрната дата , каква е била действащата , временна организация на движениет.
    Отделно в акта и в наказателното има разминаване в мястото , на което е настъпило събитието.
    Единия служител на КАТ , свидетелства, че не помни нищо , ама нещата били, такива , каквито са описани в акта, а другия твърди, че съм извършил маневра, без да дам предимство на автобуса.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #92
      От: Спешно търся адвокат

      Вярвам адвокатът ти в реално време има достъп до архива ти ,,взел- дал" към всеки момент.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #93
        От: Спешно търся адвокат

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Вярвам адвокатът ти в реално време има достъп до архива ти ,,взел- дал" към всеки момент.
        Не те разбрах
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #94
          Последено обновяване .
          Делото е спечелено и даже оня ден спечелих и делото за разходите
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #95
            Поздравления!Две години е продължила сагата,но резултата си го заслужава.И аз преди няколко години обжалвах издадени ми две НП от по 10лв., хем да си поддържам формата и за да "получа справедливост".Съда отмени НП,изплатиха ми и разноските.Не се отказвайте да обжалвате НП ако сте уверени,че нямате вина,дори и санкцията да е минимална.
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • #96
              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Последено обновяване .
              Делото е спечелено и даже оня ден спечелих и делото за разходите
              Интересно е какви са доводите!? Това в решението. Щото, ако е пропусната запетая (примерно), пак може!
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #97
                ППС в лявото платно, което се престроява в по-дясно не е ли с предимство, и така автобусът да е с предимство? Авторът на темата не е сменял лента на движение и не е и възнамерявал да го прави.
                Разбира се, това не важи, когато едното ППС е спряло и/или това се докаже.

                Коментар


                • #98
                  Поздравления, без значение дали е заради запетая!

                  Крайно наложително е тези, дето се изживяват като писатели по пътищата, да се научат къде се слага запетая. Не да пишат неграмотно и после да се влачим по съдилища.

                  Коментар


                  • #99
                    Кои са "писателите"?
                    Ако делото е спечелено заради запетая, а в действителност колегата е виновен? Ще е крайно време да научим правилника (важи и за пишещия това, отдавна не е чел тази книжка).

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Stbd Преглед на мнение
                      ППС в лявото платно, което се престроява в по-дясно не е ли с предимство, и така автобусът да е с предимство? ....
                      Ми прочети я, не боли много. За да не ги пишеш такива.

                      Коментар


                      • Пътен знак Ж15 , беше точно до мястото на случката .
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение

                          Ми прочети я, не боли много. За да не ги пишеш такива.
                          И? Какъв е отговорът на зададения въпрос?
                          Да отговориш смислено и съдържателно пък никак не боли, но се иска нещо.. да го имаш.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Stbd Преглед на мнение

                            И? Какъв е отговорът на зададения въпрос?
                            ....
                            Не!


                            Чл. 81. (1) Престрояването е преминаване от една пътна лента в друга, за да се продължи движението направо, да се завие или да се излезе от платното за движение.
                            (2) Преди престрояване водачът е длъжен да пропусне пътните превозни средства, движещи се в лентата, в която той навлиза. Когато се извършва едновременно престрояване на пътни превозни средства от две съседни пътни ленти, сигнализирани с пътен знак Д1, първи се престроява водачът, който се намира в дясната пътна лента.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X