Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно търся адвокат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Спешно търся адвокат

    Аз до тук не виждам необходимост от адвокат. Иван трябва да добави възраженията си по акта в 3-дневен срок - защото в акта не е описал самите възражения, а само е декларирал, че има възражения. За това не му трябва адвокат. Като се върне от чужбина, трябва да отиде да си получи наказателното постановление. Срокът 1 месец за обжалване на НП започва да тече в момента на връчването му. Така че и тук не се изпускат никакви срокове и отново не трябва адвокат.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #32
      От: Спешно търся адвокат

      Различни хора се оправят различно в подобни ситуации, но като чета темата, в случая е по-добре с адвокат.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Спешно търся адвокат

        Няма ли срок за получаване на НП ? Ако отида след 6 месеца ? До колкото помня имаше нещо за срокове и сумите се увеличаваха.
        В който и да е КАТ ли мога да внеса възражението?

        Май много ми стават питанките .. наистина ще мие по-добре да наема адвокат.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #34
          От: Спещно търся адвокат

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          https://offnews.bg/ikonomika/vazstan...es-666718.html

          http://www.gabrovonews.bg/news/121095/





          Тези ли са "твоите" каки?

          Снимката е от тук:
          http://www.faktor.bg/bg/articles/iko...tsenza-na-emko


          [ATTACH=CONFIG]933224[/ATTACH]
          Унифирмите съвпадат .. не помнбя лицата
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #35
            От: Спешно търся адвокат

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Няма ли срок за получаване на НП ? Ако отида след 6 месеца ? До колкото помня имаше нещо за срокове и сумите се увеличаваха.
            В който и да е КАТ ли мога да внеса възражението?

            Май много ми стават питанките .. наистина ще мие по-добре да наема адвокат.
            Първо, сроковете за обжалване текат от датата на връчване на НП, и второ, по глоби от административни наказания няма лихви.
            Проблема ще ти е, че в България след 30 дни, ако не си си взел талона или не си презаверил акта, се водиш без книжка ако стане друго ПТП, или могат да ти напишат друг акт само за това при проверка.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Спешно търся адвокат

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              .....
              Проблема ще ти е, че в България след 30 дни, ако не си си взел талона или не си презаверил акта, се водиш без книжка .....
              Глупости!!!

              Коментар


              • #37
                От: Спешно търся адвокат

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Глупости!!!
                Я кажи какво ще стане ако изтреска нЕкой, и застрахователите дойдат на място, щото пострадалият има каско и иска да напишат двустранен протокол ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Спешно търся адвокат

                  Търси Адвокат Ангелин КОЛЕВ.
                  Дълго време беше шеф на КАТ Русе. В час е много със ЗДвП и почти няма акт, който да не е ''съборил'' в съда.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #39
                    От: Спешно търся адвокат

                    Благодаря Борка
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #40
                      От: Спешно търся адвокат

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Благодаря Борка
                      Като си дойдеш, ще ме заведеш на сладкарница
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: Спешно търся адвокат

                        За салдкарница не знам , ама знам две бирарии с много видове бира
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #42
                          От: Спещно търся адвокат

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Защото тука иде реч за акт съставен във връзка със ЗДвП от КАТаджия.
                          Ако някой от Общинска полиция ти е съставил акт по ЗДвП може и да е оплескал нещо, а ако не е във връзка със ЗДвП въобще не е по темата.
                          Акта беше за нарушена наредба на общината. Карах колело по главната на Пловдив. А то било забранено с общинска наредба.

                          Както и да е, важното е , че началника отмени акт написан от негов служител. Беше в техните правомощия. Аз не знаех за наредбата, но си бях виновен.


                          Също преди две години се оказа, че мой автомобил се води от 10 години в две общини едновременно. Абсурдно, но факт. В едната си бях плащал данъци, а в другата бяха неплатени от 10 години. Съответно получих заплашително писмо за принудително събиране, блокиране на сметки и т.н. Отидох на гишето на общината, обясних ситуацията, представих документи, че съм платил всички данъци в другата община. Но тъпата лелка на гишето ми отговори "Мен това не ме интересува, аз имам да събирам данъци." После се консултирах с познат адвокат, той ми написа едно хубаво писмо адресирано до началника на лелката, подкрепено със съответните документи. И хоп, колата беше отписана от втората община и аз вече не дължа данъци.

                          Въпросът е, че не е безсмислено да се обжалва пред началника, стига да си в правото си.
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #43
                            От: Спешно търся адвокат

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Я кажи какво ще стане ако изтреска нЕкой, и застрахователите дойдат на място, щото пострадалият има каско и иска да напишат двустранен протокол ?
                            Ами нищо няма да стане. Ще стане само ако той иска да си заведе щета по негова застраховка, ще трябва да ходи да си взима талона от кат.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Спешно търся адвокат

                              Ако не не си си взел НП от КАТ след 30-тия ден ти не оставаш без книжка.
                              Не мога да се съглася с написаното от колегата Джоу (x3mrjoe).
                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Първо, сроковете за обжалване текат от датата на връчване на НП, и второ, по глоби от административни наказания няма лихви.
                              Проблема ще ти е, че в България след 30 дни, ако не си си взел талона или не си презаверил акта, се водиш без книжка ако стане друго ПТП, или могат да ти напишат друг акт само за това при проверка.
                              Ако караш с изтекъл акт, подлежиш на административно наказание (още един акт). Но книжката си остава валидна.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Спешно търся адвокат

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                Ако не не си си взел НП от КАТ след 30-тия ден ти не оставаш без книжка.
                                Не мога да се съглася с написаното от колегата Джоу (x3mrjoe).

                                Ако караш с изтекъл акт, подлежиш на административно наказание (още един акт). Но книжката си остава валидна.
                                ... освен ако НП е за отнемане на книжката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X