Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно търся адвокат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спещно търся адвокат

    Срокът за обжалване на НП тече от момента на връчване на НП.

    Коментар


    • #17
      От: Спешно търся адвокат

      Иване, уточни за коя неделя ще тръгваш, понеже ако е урте, колко и да е спешно, едва ли ще може да извадиш пълномощно на някой адвокат да те представлява ?
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #18
        От: Спещно търся адвокат

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Срокът за обжалване на НП тече от момента на връчване на НП.
        Таман, тоест дори и НП да излезе докато човекът е в чужбина, ще отиде да си го получи като се върне (което пък ако е след повече от три години ще мине давност) и тогава ще си пише обжалването.

        Коментар


        • #19
          От: Спешно търся адвокат

          Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
          Иване, уточни за коя неделя ще тръгваш, понеже ако е урте, колко и да е спешно, едва ли ще може да извадиш пълномощно на някой адвокат да те представлява ?
          Пълномощното към адвокат е без нотариална заверка.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Спешно търся адвокат

            Неделя 15-ти октомври.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #21
              От: Спешно търся адвокат

              Беше добре да си направил снимки, ама...
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #22
                От: Спешно търся адвокат

                Не съм вещ в тези неща , за сефте ми е. Изобщо изключих за снимките.
                Стана тъмно когато се сетих за снимки .




                Ей до този знак стана .



                Тоя бус не знам Що спря зад мен
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #23
                  От: Спешно търся адвокат

                  Никакви свидетели не могат да лъжесвидетелстват срещу огледало и броня обърнати/счупени напред. Посоката на удара се вижда.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Спещно търся адвокат

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ...
                    Преди това е безсмислено да обжалваш акта в КАТ написан от КАТ.
                    Защо да е безсмислено? Аз съм обжалвал акт, написан ми от служител на "Общинска полиция". Обжалвах го в тридневен срок пред началника на "Общинска полиция". Акта отпадна, за което получих извинително писмо, лично от началника
                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • #25
                      От: Спещно търся адвокат

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Искам справедливост
                      Утопист...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Спешно търся адвокат

                        Дай скицата на КАТ, и ако пише че ти си го ударил, обжалваш по-скоро като казваш че огледалото и бронята са ти обърнати напред, ти си в лентата с предимство И т.н. Пишеш, и че ще си търсиш правата в съда, включително ще подадеш жалба срещу служителите, за пренебрегване на очевидни факти, подозрение в корупция и т.н. Не е задължително да го направиш всичко, с което би могъл да ги заплашиш. Блъфирай, ако мине, ОК, ако не, по-лошо няма да стане.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Спещно търся адвокат

                          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                          Защо да е безсмислено? Аз съм обжалвал акт, написан ми от служител на "Общинска полиция". Обжалвах го в тридневен срок пред началника на "Общинска полиция". Акта отпадна, за което получих извинително писмо, лично от началника
                          Защото тука иде реч за акт съставен във връзка със ЗДвП от КАТаджия.
                          Ако някой от Общинска полиция ти е съставил акт по ЗДвП може и да е оплескал нещо, а ако не е във връзка със ЗДвП въобще не е по темата.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: Спешно търся адвокат

                            Общинската полиция ако е съставила акт на ЗДвП той ще падне даже заради този отделн факт.

                            Все едно де, с автобус с протестиращи производители на оръжие не се спори. Катаджията може да е бил всякакъв ама не и луд.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Спешно търся адвокат

                              Колега, тук ми се струва, че детайлите са важни. Дай някакво чертежче на ситуацията, за да сме максимално полезни.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Спещно търся адвокат

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Утопист...
                                Да.Както казва Р Чандлър , при толкова дъжд ще трябва да се пробива път с пистолет в ръка.До някой Ноев ковчег.
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X