Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Детски книжки на руски в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Детски книжки на руски в София?

    По стечение на обстоятелствата, новата гледачка на дъщеря ми (когато боледува) е пенсионирана учителка по руски. В този ред на мисли, реших че така и така прекарват по 7-8 часа дневно заедно, няма да и навреди (на дъщеря ми де) ако започне лека полека да се запознава и с руския (покрай английския и турския). Та има ли в София физическа книжарница, къде мога да си набавя детски книжки на руски - приказки и т.н. като за 4-годишно дете?
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    От: Детски книжки на руски в София?

    Има руски културни центрове.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #3
      От: Детски книжки на руски в София?

      Руска литература има в едно магазинче в началото на ул. Христо Белчев. Зад кафенето на Румен Луканов.


      Коментар


      • #4
        От: Детски книжки на руски в София?

        Има един. И от последните ми спомени при ходенето ми там (преди повече от 20 год.) - няма книжарница.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #5
          От: Детски книжки на руски в София?

          Ако обещаеш да не отваряш много модераторска работа, ще говоря с тъщата.

          Коментар


          • #6
            От: Детски книжки на руски в София?

            Обещавам Ако такова - направо ключ на темата. На мен книжките ми трябват.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #7
              От: Детски книжки на руски в София?

              Преди няколко дни с абсолютно същото задание ровихме дълго чуждоезичния щанд на голяма верига оранжаво-плодни книжарници. Съдейки от този опит бих препоръчал търсене в онлайн оказионите за книги, а не големите книжарници
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #8
                От: Детски книжки на руски в София?

                То си стана апокрифна литература. Имам няколко, но ги давам временно. 1-2-3 години, после си ги искам обратно, давайки пак временно богата серия на книжки "Искатель".
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: Детски книжки на руски в София?

                  Добър вечер. В Руския център на Шипка има книжарница с много книги по всякаква тематика

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X