Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

    Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
    Аз пък немога да разбера едно!Защо за едни неща си плащаш както трябва а за други бягаш на Славейков.
    Аз съм се чудил как да дам еди колко си лева в геймърски легален магазин за игра на,сина.
    Преди години. Синът ми е на 23 сега, не играе на игри, не живее и в България, а аз отдавна не купувам нищо от "Славейков". Но имам познати, които продължават да купуват и от тях знам, че нищо не се е променило (освен новият "асортимент").
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
      ...да си направи човек “кирия”...
      Ти как разбираш го разбираш това "кирия"? Чисто любопитство, може и да не отговаряш.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

        Може да се наеме идеална част от имот. Първо-това е гражданска сделка и щом няма забрана, не противоречи на целите на закона или на правилата на морала...значи може. Второ-ако като съсобственик на 1/2 искам да ползвам целия имот, няма нищо по-нормално да плащам наем на другия съсобственик и да ползвам целия имот. Нали не се очаква да ми го предостави безвъзмездно....
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

          Ако няма излишна клауза може и от наелия имота да се наеме. Можи ли така да се наеме част от паркоместо, басейн, сергия на Славейков или маса, може и стол в кръчма, но общинска първособственост?
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            Ако няма излишна клауза... може и стол в кръчма, но общинска първособственост?
            Темата заби във висш юридически пилотаж. Поради некомпетентност и малограмотност, аз съм пас...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

              Трябват други знания
              http://www.mediapool.bg/boi-posleden...ews187250.html
              Заби към ,,олеле", където всички.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                ....По ме притеснява твърдението (чувал съм и друг път да се застъпва тази теза) че идеална част от имот не могла да се наема. Това, че частта не може да се определи конкретно не може да е аргумент. ...
                @Бориславе, ще ти поясня тезата си на ЛС, че тук

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Темата заби във висш юридически пилотаж. Поради некомпетентност и малограмотност, аз съм пас...
                Аналогично. И аз се комплексирах.
                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                Коментар


                • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  Трябват други знания
                  http://www.mediapool.bg/boi-posleden...ews187250.html
                  Заби към ,,олеле", където всички.
                  Статията е от 08.12.2011 г. Какво се е случило почти 7 години по-късно ?

                  Коментар


                  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                    Нищо. Взеха шефа на ДАИ и го сложиха за шеф на общинската фирма, където той не ходеше и до кенефа без две коли охрана.
                    Сега са сложили някакво младо момче за пушечно месо там...да видим колко ще изкара.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      Ейй, пак почваш с привичните ти комунистически прийоми. Уж се разграничаваш от тези, ама си едно към едно с тях.
                      То досега трябваше да ти е станал ясен,той го доказва всеки ден по десетки пъти!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                        Той каза! Значи ще го бъде!
                        Бойко Борисов предложи „скъпа зона“ за коли в центъра на София

                        Районът на „Златна София“ около парламента, „Граф Игнатиев“ и книжният пазар „Славейков“, градинката на „Св. Седмочисленици“, площад „Гарибалди“,
                        Златна, зер. Щом Търтей там паркира...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                          Здравейте, някой може ли да ми обясни какво означава валидно правно основание в този текст и съответно освен договор за лизинг или наем на автомобила може ли да се представи и друг документ:

                          лицата, които управляватППС по силата на право различно от правото на собственост представят документ, удостоверяващ валидно правно основание за ползване на автомобила - копие и оригинал за справка

                          Коментар


                          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                            Е ти на какво пък толкова основание го ползваш, че нямаш какво да представиш като документ?

                            Коментар


                            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                              Здравейте.
                              Не съм чел темата-вероятно е разисквано.
                              Въпросът:
                              Ако си платя годишният абонамент за Зелена зона, дали мога да паркирам безплатно във всичките и части?
                              А не само пред блока ми, примерно...
                              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                              0887/осемпет 66 4осем

                              Коментар


                              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                                Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                                Здравейте.
                                Не съм чел темата-вероятно е разисквано.
                                Ми супер. Разисквано е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X