Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Истина ли е, че Range Rover се развалят толкова много?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Истина ли е, че Range Rover се развалят толкова много?

    Първоначално публикуван от morolin Преглед на мнение
    Една година по-късно и аз ще се включа.
    Относно Toyota не съм съгласен! Баща ми има Land Cruiser 120 2008-a година. Купи го на 6 месеца. До миналата година освен масла и филтри, нищо друго не му е правил. Миналата година стана проблем с въздушното окачване. Още го мъчи, но само защото реши да посегне на евтиното решение, а не на качественото. Обаче вчера си говорихме и тази седмица го дава да го оправят. Освен това имаме още 8 приятелски семейства, които имат общо 9 бр. Land Cruiser 120, 4 бр. Land Cruiser 200 и 1 бр. Land Cruiser 100 (сериозно количество джипове за представителна извадка). Досега само на единият (модел 120) му се случи да има проблем и то беше на старата модификация преди 2006-2007-а, когато гумата е още на багажната врата. Да, беше сериозен (мотора), но понеже беше гаранционен, му го смениха изцяло free. До ден днешен - масла и филтри. Така че относно Land Cruiser 120 и 200 съм с МНОООООООГО богато наблюдние.
    Колега morolin, аз не съм с толкова богати наблюдения относно ТЛК 120, за което се извинявам ! Имал съм само един, както и един Туарег, две Паджеро, едно Диско2 и около 20-тина леки автомобила. Както се вижда, нямам богат опит с превозните средства! Няма нещо, което да е направено и да не се разваля... Не искам да измествам темата и да спамя, само ще споделя, че имам доста наблюдения върху сервизите (официални и гаражни). Да отбележа - темата не е за плюене на която и да е марка .
    По темата - една година след последния ми пост продължавам да твърдя, че освен смяната на ангренажите и водна помпа (170000 км истински) сменям само масла и филтри и слагам нафта. Също така си говорих с един колега със същото МПС - Спорт 2005-та (той си го е купил нов) в момента е на 400 000 км и той няма оплаквания.
    Според мен истината е някъде по средата , но всичко си иска (качествена) поддържка)
    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

    Коментар


    • #17
      От: Истина ли е, че Range Rover се развалят толкова много?

      Моля да бъда извинен! Излъгах - смених дв ЕГР-а и сцепен маркуч от кулера към турбото.
      По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X