Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1996 RAV4 говорители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 1996 RAV4 говорители

    Говорителите във вратите на RAV4-ката ми (1996-та година) дрънчаха и ги извадих и гледам, че са се отлепили от металната рамка. Не е проблем да ги залепя, но искам да сложа по-хубави. Оригиналните са много малки - 10см. Видях, че има и с по-големи, но май са само на RAV4-ките за американския пазар. Някой успял ли е да сложи по-големи?

  • #2
    От: 1996 RAV4 говорители

    Напоследък гледам "интересни" (подобни на тази) теми. Някакъв особен вид хумор ли е или форумът е вече особено ориентиран?

    п.п. Какъв е проблема да се сложат каквито си пожелае говорители човек, А?? Или за конкретния автомобил са по-особени?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: 1996 RAV4 говорители

      Не е така , но става мн. сложно за обяснение , щото темата аудиоакустични преобразуватели е мн. сложна и дълга..............а и не е за всеки. Ако колегата не е мн. претенциозен да слага каквито му падне , но пак казвам. Ако има големи претенции и изисквания и знае що е звук си е най добре да спази замисълът на едно ОТ. Иначе и ние щяхме да си ги сменяме високоговорителите по тонколоните както ни падне , а тогава на това му се вика цигански гълъбарник.
      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

      Коментар


      • #4
        От: 1996 RAV4 говорители

        "Големи претенции за аудиоакустични преобразуватели" в РАВ4 от '96-та. Вероятно ще стане дума и за възвратнопостъпателни гасители на вибрации под шофьорската седалка?
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #5
          От: 1996 RAV4 говорители

          Предните говорители ги залепих. Отзад в багажника има по-големи, но бяха изгорели и двата, та взех качествени нови, но са по-големи от оригиналните и ще разширявам дупките в ламарината. Не очаквам да свирне като в S класата ми, но мисля, че ще се получи задоволителен звук.

          Коментар


          • #6
            От: 1996 RAV4 говорители

            И аз мисля така. С оригиналните високоговорители не си променил замисълът и звукът все пак ще е задоволителен , а с други не се знае дали към по добър или по лош звук щеше да се приближиш.
            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X