Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажба на мостри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Разпродажба на мостри

    Форума пак е изял снимките .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #92
      От: Разпродажба на мостри

      Аз видях, каквото трябваше. Ще те разбера, ако искаш да направиш рекламация. Пак са изложих.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #93
        От: Разпродажба на мостри

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Кольо те на това приличат моите работни дрехи Това при положени че и в двата завода по щат ми се полага престилка И тия ще живеят още като ги подкърпя малко че идва зима и почва да влиза студ през дупките Хората пари дават за скъсани дънки С тия на Ивенти ще ходя на оперативките при директора Кольо тука имам една стара тема за работните дрехи да не спамим на човека в темата ,...
        ...
        Само ми кажи, какво правите на тея оперативки? Може и на ЛС!
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #94
          От: Разпродажба на мостри

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Само ми кажи, какво правите на тея оперативки? Може и на ЛС!
          Както на всякъде решаваме възникналите проблеми в процеса на производството . В Победа директора обикновено идва понеделник и четвъртък ама не всеки понеделник и не всеки четвъртък та технологичните проблеми си ги решаваме с колегата главен енергетик обикновено и без неговата компетентна намеса Дрехите преживяха успешно един основен ремонт на ДВГ на Камаз и един основен ремонт на цял български мотокар покрай безчет по дребни аварии по машините .
          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Пак са изложих.
          Така е с толкова здрави дрехи ще фалираш един ден
          Това при мен работни дрехи да се задържат толкова дълго много рядко се случва . Обикновено на третия месец изглеждат по зле от твоите .
          Последно редактирано от sek.1; 27-02-19, 06:16.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #95
            От: Разпродажба на мостри

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Както на всякъде решаваме възникналите проблеми в процеса на производството . В Победа директора обикновено идва понеделник и четвъртък ама не всеки понеделник и не всеки четвъртък ...
            ...
            Ако става дума за "Победа"- Бургас, Как си взимате парите? На мен са ми турили ДВА МЕСЕЦА отложено плащане, за да ги обличам.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #96
              От: Разпродажба на мостри

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Ако става дума за "Победа"- Бургас, Как си взимате парите? На мен са ми турили ДВА МЕСЕЦА отложено плащане, за да ги обличам.
              И в София си имаме Победа то тя отдавна не е Победа предпоследно беше ПИМ сега и аз не знам какво е ама ние си и викаме Победа по навик . Юридически сме част от някакъв холдинг .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #97
                Идва зима някоя мостра да ти е останала
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #98
                  Има няколко кашона дънки. Намислил съм да ги разкарам по гумаджийници и сервизи по 10 кинта.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #99
                    Кво им е?За работа бих взел някоя бройка ако има 36/8 размери.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • Дънки?
                      Може ли снимки и налични размери
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • Във вторник ще пусна снимки и размери.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • Нищо напреки нямам да работя и с дънки
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            От: Разпродажба на мостри Ако става дума за "Победа"- Бургас, Как си взимате парите? На мен са ми турили ДВА МЕСЕЦА отложено плащане, за да ги обличам.
                            Това с разсрочване на плащанията явно е някаква мода напоследък и при хора които не са го практикували до скоро. Миналия месец ми се обажда един позна искат български шлрайф ШКУ 251 . Преди 2 - 3 години им изпратихме 2 такива нямаше проблеми парите ги преведоха предварително и поне един месец не можаха да си организират техен транспорт та накрая им ги пратихме с наш транспорт който естествено си платиха . Човека дойде и видя наличната машишна хареса я и на другия ден ми се обажда някакъв кисел гъзар собственик на предприятието да ме уведоми че ще ни платят машината един месец след като я получат . Теглих му една набързо и му казах пич ни те знам ни те познавам но няма ли ги парите в сметката до определена дата машината отива при Ракан . Ние не сме благотворителна организация и стока напред не даваме а вашата фирмена политика грам не ме вълнува . Платиха си като попове и машината и транспорта
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • Ето, какво имам в момента за разкарване.
                              1. Дънки.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20191029_160443_copy.jpg
Прегледи:233
Размер:201.0 КБ
ID:6523023
                              Болшинството са 100 % памук, 320 гр./кв.м. Кройката е модерноплитък таз и крачоли тип "кюнец"- прави. Размерите са между 30/30 и 38/32 по дънковата номерация, но за по- сигурно е добре да ми пратите размерите на 1/2 колан и дължина на вътрешния тигел на крачола от панталони, които ви стават. Ако се притеснявате от мерките си- може и на ЛС. В духа на ГДПДРС... обещавам да не използвам придобитата конфиденциална информация извън настоящите ни бизнес- отношения.
                              Има и двайсетина по- модерни дънки по новата мъжка мода "мъже с чорапогащи", ушити от плат 98% памук/ 2% еластан. Ако имате предпочитания- споделете ги.
                              Цена за 1бр. - 10лв. / за 2бр. - 17лв. / за 3бр. - 20лв. За по- големи количества, цена по договаряне.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • 2.Риза- яке, модел милиционер.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20191029_161243_copy.jpg
Прегледи:263
Размер:149.8 КБ
ID:6523030 Не помня от митници, полиция или военните останаха... всички са дефектна партида, с маймунско телосложение. Подкъсени са с по 7 см, спрямо заявените размери. Резултатът е, че ако ти паснат ръкавите- пъпът ти е вън. Ако ти пасне дължината на ризата, ръкавите са Юрий Долгорукий. Всичко друго им е изпълнено по каноните. Ако представляват интерес изобщо и въобще, ще дам номерация.
                                Мисля си за цена 5 / 8 / 10 лв., подобно на дънките, съответно за 1 / 2 / 3 бр.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X