Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажба на мостри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разпродажба на мостри

    В темата за горските ризи настъпи известно мълчание, изцяло по моя вина. Ще се опитам да внеса малко оживление с тази тема. Почти сигурен съм, че не ѝ е тук мястото и някой ако реши, нека я мести. Може би, единствената логика е, че въпросните мостри са предназначени също за къра и гората, пък и двете теми да са в съседство... не знам. Става дума за единични бройки, отдавна изпълнили предназначението си. Като такива, носят всички недостатъци, сравнени с производствена серия, но пък и не са ушити съвсем пет за четири.
    Определено не става дума за екипировка и експлоатация в тежки условия. По- скоро, да наметнете нещо, докато се разхождате.
    С оглед сезона, започвам с няколко ватирани якета.

    1. Промазка 360 мм. воден стълб (на практика нищо) и около 150 гр/кв.м. вата
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07712_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:390.7 КБ
ID:6138117

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07713_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:396.3 КБ
ID:6138118

    2. Същите материали, както горното.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07714_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:382.1 КБ
ID:6138119

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07715_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:373.3 КБ
ID:6138120

    3. Пак така
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07716_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:406.8 КБ
ID:6138121

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07717_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:399.0 КБ
ID:6138122

    4. И тук
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07718_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:427.7 КБ
ID:6138123

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07719_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:410.5 КБ
ID:6138124

    4. Полиестер някакъв, дори няма опити за хидрофоб, вата около 200 гр/кв.м.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07720_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:404.5 КБ
ID:6138125

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07721_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:398.0 КБ
ID:6138126

    6. Почти като горното, по отношение на материали.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07722_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:429.1 КБ
ID:6138127

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07723_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:422.7 КБ
ID:6138128

    7. Като 1 до 4.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07724_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:407.7 КБ
ID:6138129

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07725_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:380.7 КБ
ID:6138130

    В името на естествения подбор обявявам една и съща цена на всички модели- 50 лв. Това е около 70% от средноаритметичната стойност на "колекцията". Ако някой реши да се набута с нещо, което не си струва, ще бъде спрян лично от мен.
    Давам всякаква по- подробна информация за всяко от изделията, ако се наложи, ще направя допълнителни снимки на конкретни детайли, при конкретни питания. Почти всички дрехи са около № 54- за 80-90 кг. и 170-180 см. ръст, независимо от това, какъв етикет ще срещнете на якето. Това е един от недостатъците на понятието "мостри". Те се правят предимно за визия и одобрение на модел, мнооого преди да започне размножаване и градиране в номерацията, съгласно БДС-EN.
    Изпращат се по куриер за сметка на получателя. За контакт 088 741-92-72.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

  • #2
    От: Разпродажба на мостри

    Колко са "дебели" тези якета , за зима или са за по топло време . Имам интерес за номер 3
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

    Коментар


    • #3
      От: Разпродажба на мостри

      По старите спецификации, когато дрехите се правеха според едни "рискови фактори №..... нещоси" са за плюс 12 до минус 4 градуса. Тези норми вече ги няма, но можеш да смяташ, че "истината е някъде там".
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #4
        От: Разпродажба на мостри

        Не се научи да правиш мостри с размер като за нормални хора...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #5
          От: Разпродажба на мостри

          Това с надписа от Чистотата, ако дава право на безплатно возене в градския, мисля че трябва да му вдигнеш цената.

          ПП: Не се сдържах, сори за спама. Изглеждат читави, само цветовете са малко...
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #6
            От: Разпродажба на мостри

            Нещо което не гори от стружки и пръски от заваряване ?
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Разпродажба на мостри

              Мострени с понижена горимост нямам. Но правя.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #8
                От: Разпродажба на мостри

                То не е проблема че се пали а да не го дупчат горещите стружки от металообработващите машини . Всичко що е от дог или памучно върши идеална работа . В момента доизносвам едни работни дрехи от плат тип дънков и съм много доволен от тях .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Разпродажба на мостри

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  То не е проблема че се пали а да не го дупчат горещите стружки от металообработващите машини . Всичко що е от дог или памучно върши идеална работа . В момента доизносвам едни работни дрехи от плат тип дънков и съм много доволен от тях .
                  Ако обикновен Деним ти върши работа, ще почакаш малко да стигна до дрехите без вата. Мисля че се моташе нещо такова. Отделно от това, наш съфорумец в момента пробва едни дрехи с подобни на твоите изисквания от Proban® - плат, предназначен точно за твоя случай. Ако експериментът излезе сполучлив, мога да те предвидя при евентуална следваща серия.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разпродажба на мостри

                    Я да се абонирам тука. При Храбрия Шивач винаги става интересно.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разпродажба на мостри

                      Тези ризи, които са за фон, какви са? Интересува ме ярко червената, но и други разцветки също. Има ли номера и могат ли да се разгледат някъде онлайн. Благодаря!
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • #12
                        От: Разпродажба на мостри

                        Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                        Тези ризи, които са за фон, какви са? Интересува ме ярко червената, но и други разцветки също. Има ли номера и могат ли да се разгледат някъде онлайн. Благодаря!
                        Домързя ме да опъвам сивото платнище, но да. Ризи да искаш, не че им е тук мястото. Ако последваш линка от подписа ми, сигурен съм че ще се ориентираш бързо за част от нещата.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разпродажба на мостри

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          То не е проблема че се пали а да не го дупчат горещите стружки от металообработващите машини . Всичко що е от дог или памучно върши идеална работа . В момента доизносвам едни работни дрехи от плат тип дънков и съм много доволен от тях .
                          Намерих по кашоните един комплект от Деним:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171002_174930_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:618.6 КБ
ID:5768912

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171002_174739_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:669.2 КБ
ID:5768911

                          Снимките ги щракнах с телефона набързо, че нямах време да преобличам Пешо- манекена. Въпреки това, вижда се разлика в цвета. Конкретно тази мостра трябваше да покаже как ще изглежда обработена и необработена дреха. Куртката е обработена с ензим, омекотител и фиксатор, полугащиризонът е суров, стои по- твърд, възможно е да пуска боя.
                          Размер около № 52, цена 40 лв. за комплекта.
                          Ако решиш да го ползуваш за огневи и заваръчни работи, ще ми трябва малко време, за да ти зашия джобовете и да сменя ципа на куртката с метален. Ако не предпазна, поне да я докарам по- близо до безопасна.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Разпродажба на мостри

                            И така са добре . По принцип като ми се налага по интензивно заваряване ползвам брезентова престилка .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Разпродажба на мостри

                              Имах и кожени престилки, гамаши и ръкавици, ама фанаха пътя при един приятел от Пазарджик. Брезент... ти си знаеш по- добре. Явно си заварявал повече от мен, да не ти давам акъл, пък и не му е тук мястото.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X