Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажба на мостри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Разпродажба на мостри

    Тип ватенка, ако имаш предвид от ония- пандизчийските, нямам. Засега, викам наздраве и весело изпращане-посрещане, пък догодина ще го мислим.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #62
      От: Разпродажба на мостри

      Не само в пандиза ги носеха . Цялото машиностроене беше облечено с тях . А наздраве !
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #63
        От: Разпродажба на мостри

        Днес жената го е оставила в магазина.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #64
          От: Разпродажба на мостри

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Не само в пандиза ги носеха . Цялото машиностроене беше облечено с тях . А наздраве !
          А наздраве! Ама и строителството беше облечено с тях... Яко офтопик /Тропчо, прощавай/ - на село имам две още от на баща ми работата. С едната съм аз, другата я облича синковеца като правим нещо по двора и вика "Страшна дреха е това, мноо яка, мноо топли"


          П.п. Офф, да бе, сетих се че имам една снимка у форума и само за илюстрация ще я метна и тука, че може някои от младите колеги да не знаят за кво говорим
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040100.jpg
Прегледи:3
Размер:146.0 КБ
ID:5777222

          Баща ми е седналият на люка и баш с такова е пременен.
          Последно редактирано от jordanov sv; 03-01-18, 09:57.

          Коментар


          • #65
            От: Разпродажба на мостри

            Такива ватенки има на пазара в Богоров редовно. Последния път бая се позагледах, но понеже си бях вече купил един панталон и жената (заяви, че това е грозна безподобна торба) вече ме разпробиваше с поглед та оставих за друг път...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #66
              От: Разпродажба на мостри

              Да питам сигнални елеци, за по-постоянно използване - в смисъл от по-плътен плат, с джобове, с връзки за разширяване и коланче - от типа на трафичната полиция, но естествено без надписи дали не си шил? Всъщност бих носил и с рекламен надпис на IVENTI! За мотор ми трябва, върху друго облекло - по-голям размер?
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #67
                От: Разпродажба на мостри

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Днес жената го е оставила в магазина.
                В петък ще е при мен.

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Да питам сигнални елеци, за по-постоянно използване - в смисъл от по-плътен плат, с джобове, с връзки за разширяване и коланче - от типа на трафичната полиция, но естествено без надписи дали не си шил? Всъщност бих носил и с рекламен надпис на IVENTI! За мотор ми трябва, върху друго облекло - по-голям размер?
                Нямаме. Оказа се, че е безсмислено да шием нещо, което се продава по пазарите за 2.50 лв. (колкото струва 1 м. читава светлоотразителна лента). Естествено, става за 1-2 обличания, но в онези времена нямаше кой да направи разликата, а сега не ми се занимава с това.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #68
                  От: Разпродажба на мостри

                  sek.1, утре можеш да си вземеш полугащиризона от магазина на Мадрид. Смяната на циповете + транспорт е 4 лв. Сподели, ако обичаш, за какво го ползуваш и с какви обувки ходиш.

                  chris vicom, сега се сещам, че навремето (преди 5-6-7 години) с Жоро Тримата и Пасифик сделахме едни елечета за МСС. Гледам, че и ти си МСС... Таааа, не знам до теб стигнало ли е такова и колко изкараха. Трябва отдавна да са предали богу дух, но ги бях направил маааалко по- като за света. По принцип, може да се измисли нещо и за overall като за маторя, но смислената цена за това ще е трийсетина кинта
                  Последно редактирано от Тропчо; 18-01-18, 20:35.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Разпродажба на мостри

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    ..... ....
                    chris vicom, сега се сещам, че навремето (преди 5-6-7 години) с Жоро Тримата и Пасифик сделахме едни елечета за МСС. Гледам, че и ти си МСС... Таааа, не знам до теб стигнало ли е такова и колко изкараха. Трябва отдавна да са предали богу дух, но ги бях направил маааалко по- като за света. По принцип, може да се измисли нещо и за overall като за маторя, но смислената цена за това ще е трийсетина кинта
                    Имам нещо подобно. Някой ги шиеше за "Сигмите" ... моето е без надпис .. милиционер.
                    Ако ще се шият подобни давам заявка за 2.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #70
                      От: Разпродажба на мостри

                      Венци,бяхме коментирали за гащеризони преди два-три месеца и за якета от деним.Има ли някакво развитие по въпроса?Ако трябва,мога да донеса модел малко протрит на десният крачол.

                      P.S.В събота ще съм из вашият вилает.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Разпродажба на мостри

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        ...Сподели, ако обичаш, за какво го ползуваш и с какви обувки ходиш...
                        Ей ся Станьо го разконспирираха как излиза в открития космос
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Разпродажба на мостри

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          sek.1, утре можеш да си вземеш полугащиризона от магазина на Мадрид. Смяната на циповете + транспорт е 4 лв. Сподели, ако обичаш, за какво го ползуваш и с какви обувки ходиш.
                          Основно ремонт и работа на металорежещи машини . С него се търкалях и под камаза една седмица . Ако го беше видял на какво прилича преди да го метна в пералната щеше да го изгориш на сред двора Материята е много добра щото поне 3 кила различни масла и греси се изпраха от нея а си запази цвета Обувките са ми работни тип кубинка високи щото на времето левия глезен докторите от Пирогов едвам го събраха от наличното вътре с повече винтове от колкото аз имам по шкафовете та краката винаги са ми стегнати за да избегна травми при работа .
                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Ей ся Станьо го разконспирираха как излиза в открития космос
                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Обикновено гол с ръце в джобовете И по мърляв съм бил в БЕТА след ходови и огневи изпитания на изделие 2С1 Още си пазя един шлемофон ей така за всеки случай
                          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                          Ако трябва,мога да донеса модел малко протрит на десният крачол.
                          Мести го по често та равномерно да се протриват крачолите
                          Последно редактирано от sek.1; 19-01-18, 05:45.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #73
                            От: Разпродажба на мостри

                            Пламене, развитието е, че сега правя два комплекта за проба. Като мине пробата, колегата ще сподели. Да видя някой модел- няма да е лошо, ама сб-нд съм извън Пловдив.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Разпродажба на мостри

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              сега се сещам, че навремето (преди 5-6-7 години) с Жоро Тримата и Пасифик сделахме едни елечета за МСС. Гледам, че и ти си МСС... Таааа, не знам до теб стигнало ли е такова и колко изкараха. Трябва отдавна да са предали богу дух, но ги бях направил маааалко по- като за света.
                              Може ли нещо снимки, модели?
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Разпродажба на мостри

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Пламене, развитието е, че сега правя два комплекта за проба. Като мине пробата, колегата ще сподели. Да видя някой модел- няма да е лошо, ама сб-нд съм извън Пловдив.
                                Този който го нося аз е перфектен като материал и изпълнение . В по тежки експлоатационни условия едва ли може да е . При мен е подложен на всички видове въздействия . Целия гащеризон има един съществен недостатък трудно се облича и още по трудно се съблича .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X