Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажба на мостри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разпродажба на мостри

    7 за къде е правено?

    Коментар


    • #17
      От: Разпродажба на мостри

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      7 за къде е правено?
      Мисля че беше един от неодобрените варианти на "Italmodaluche". Добавихме някои елементи по това яке, правихме ги 3-4 години, после минаха на дънкови комплекти.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #18
        От: Разпродажба на мостри

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        И така са добре . По принцип като ми се налага по интензивно заваряване ползвам брезентова престилка .
        Ако ти се откажеш от комплекта, да се наредя аз?
        В миналото ще остане, каквито сме били...

        Коментар


        • #19
          От: Разпродажба на мостри

          Взимам го . Утре ще звънна на един приятел който е в Пловдив в момента да мине да ги вземе . Че с моите работни дрехи вече приличам на немски военнопленник покрай Сталинград през зимата на 1943
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Разпродажба на мостри

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Взимам го . Утре ще звънна на един приятел който е в Пловдив в момента да мине да ги вземе .
            Утре няма да стане, казах ти имам малко работа по него. Като съм готов, ще ти го пратя по наша кола в София или ще ти го донеса лично.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #21
              От: Разпродажба на мостри

              Аз да кажа за тия "другите" леко негорими дето ми ги прави.Днес носих доста горнището,че имах бая работа която някак ми се свидеше да я върша с цивилното яке.
              Доволен съм за сега т.е. удобно ми е.
              Нинджите ми ги чакам евентуално тази/другата седмица да почнат активно да режат та ще видим кон боб яде ли и колко гори малко горящият плат.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #22
                От: Разпродажба на мостри

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Мострени с понижена горимост нямам. Но правя.
                Установих, че аз явно (както казва колегата с вратите) съм "Ентелегентно прозд!" Правиш и работни дрехи? Освен мъжки, има ли и нещо за жени?

                Извинявам се, ако въпросът ми не е за тази тема.
                В миналото ще остане, каквито сме били...

                Коментар


                • #23
                  От: Разпродажба на мостри

                  Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
                  Установих, че аз явно (както казва колегата с вратите) съм "Ентелегентно прозд!" Правиш и работни дрехи? Освен мъжки, има ли и нещо за жени?

                  Извинявам се, ако въпросът ми не е за тази тема.
                  Имам кройки, модели и кво ли не, но готови дрехи нямам. Дамското го правим само за корпоративни клиенти, когато не можеш да кажеш на някоя банка или търговска верига, примерно, че Киро и Митко ще ги облечеш, ама за Соня и Пенка да си търсят друг. Това е изцяло друг сегмент от дейността на фирмата, с други тиражи, принципи на работа и т.н.
                  Сиреч, дамско нямаме.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Разпродажба на мостри

                    Ето, че с повечко обяснения и аз схванах. Благодаря!
                    В миналото ще остане, каквито сме били...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Разпродажба на мостри

                      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                      Аз да кажа за тия "другите" леко негорими дето ми ги прави.Днес носих доста горнището,че имах бая работа която някак ми се свидеше да я върша с цивилното яке.
                      Доволен съм за сега т.е. удобно ми е.
                      Нинджите ми ги чакам евентуално тази/другата седмица да почнат активно да режат та ще видим кон боб яде ли и колко гори малко горящият плат.
                      Тоооо, за удобното, ще ги направим удобни. Въпросът е колко ще изтраят, че при последния ни разговор малко ме уплаши.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Разпродажба на мостри

                        При мен повече при тях до седмица.После сигурно ще поръчвам нови.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Разпродажба на мостри

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Утре няма да стане, казах ти имам малко работа по него. Като съм готов, ще ти го пратя по наша кола в София или ще ти го донеса лично.
                          Нямаш грижи . Не бързам за никъде .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Разпродажба на мостри

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Мострени с понижена горимост нямам. Но правя.
                            Я кажи нещо като за заварчици, че ми писна на два-три месеца да си купувам гащеризони от Бултекс.

                            Според практиката-най много на пръски държат дънките.
                            Е, кожата е първа де, ама това не става за носене.

                            П.П. Държа на гашеризон, че с панталон не ми е удобно.

                            П.П.П. Така става като бързам да питам, а не дочета темата до края... То сте го дискутирали, ама кой да дочете.

                            Но все пак-ако решиш да правиш нещо от деним-имай ме предвид.
                            Пак от опита-колкото са по-дебели дънките(по-плътен плата, ама да не ти давам акъл за точно тези неща)-по-дълго държат. Та ако-нека да е по-дебел плата.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Разпродажба на мостри

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Нямаш грижи . Не бързам за никъде .
                              Смених ти и пластмасовите катарами с метални

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171005_125659_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:556.0 КБ
ID:5769082

                              Принципно, тези ги смятам и за по- функционални. Остава да кажеш къде черпиш зелен чай, аз ще ти кажа кога ще стане.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Но все пак-ако решиш да правиш нещо от деним-имай ме предвид.
                              Пак от опита-колкото са по-дебели дънките(по-плътен плата, ама да не ти давам акъл за точно тези неща)-по-дълго държат. Та ако-нека да е по-дебел плата.
                              Бат Коле, аз ще пусна комплекти от Деним, ама цената няма да е тази, ако тръгна тепърва да ги правя. Тук разпродавам, м-м-м-м-м, "ненужни" неща. Освен това, няма да захвана нови ентусиастични проекти преди да нашия ризите за гората. Станаха исторически и всяка вечер сънувам адаша. Последно, нека видим пробната серия на slatanic как ще се представи, другата седмица ще пусна още една мостра за него... може и да стигнем до някакъв разумен компромис. От кожата по- хубаво си няма, ама не остана вече кожа покрай саламите и кренвиршите.
                              Последно редактирано от Тропчо; 05-10-17, 18:23.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Разпродажба на мостри

                                На мене всякак ми е удобно . Казвай кога и как .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X