Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво :)))))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво :)))))

    Здравейте,
    Тази тема ще е един вид благодарност. Питате за какво .. .сега ще разберете.
    Оня ден майка ми ми звъни , че имам известие от пощата за пратка. ( на техния адрес получавм писма от институциите ) Временно си търся късмета извън Русе и днес( събота) се прибрах и отивам до пощата.
    Първа изненада .. подават ми колет
    Втора изненада - колета е от Франция
    Тук вече детското връхлита в мен и започва да се надига едно такова чувство , на очакване. Не знам как да опиша по-точно преживяното , никога не ме е бивало в литературата Стигам до колата и усещам , че ръцете ми треперят. Внимателно се опитвам да прочета , кой е подателя , но нищо не ми говори. Имам един познат във Франция и той ми е познат от този форум. В главата ми се рабълникват много мисли , но никоя не е толкова ясна че да се материализира. Ръцете треперят , вземам ножчето и за миг се замислям , дали няма да се нараня с тези треперещи ръце. После обаче се сещам , че съм Недокланов и няма как да ме е страх от нож
    Разрязвам внимателно ( поне така си го мислех ) кашона и ........... тук не знам как да опиша всичко което ме връхлетя физически и психически .... ще кажа само , че ако не бях седнал в колата щях да изгледам като нокаутиран индивид, ревящ и подсмърчащ на земята.
    Първото което зърнаха очите ми бе надписа Olympus( няма снимка ... въобще не се сетих за това нещо ) Ръцете ми треперят , пръстите изпълняват някакъв странен танц , наподобяващ движенията на змиите в косата на горгона Медуза.Докато разопаковам внимателно ( поне според мислите ми ) колета , си мисля , кой е този тайнствен благодетел. Както споменах еидн човек познавам във Франция и го познавам от тук . Той вече е правил огромен жест към мен, викам си той ще дае , ама с него не сме коментирали нищо за фотоапарати. През това време излизат един след друг 3 обектива, единия чисто нов - рибешко око. Тогава се сещам ,че съм коментирал с друг член на този форум моя апарат и липсата на обективи. Аз останах с впечатление , че един ден той ще ми намери нещо евтино и аз ще си го платя. Все още не знам кой е човека , който така ме смачка, издигна ме във въздуха , прати ме в друга вселена , върна ме пак на седалката в колата и всичко това съпроводено обилно със сълзи.
    Нямам думи с които да опиша как се чувствам .
    Не знам как мога да се отблагодаря на нещо подобно.
    Искам да разбера кой си ТИ .
    Искам да знаеш , че няма как да уцелиш по-добро време за това което напраи. Тъкмо бях решил да се рзделям със скромния си фотоапрат и да минавам на сапунерки, даже бях намерил купувач, когато ТИ отново върна детето в мен.
    ..........................................
    Още ми треперят ръцете.....
    Имам някакъв проблем със снимките ... ще се опитам да ги приложа някак ... но ето какво ме разтрепери и разрева :
    Olympus lens 9mm 1:8.0 Fishey
    Sigma 13mm 1:2.8 EX DN
    Olympus Zuiko digital 14-54 1:2.8-3.5

    Според скромните ми знания , това прави моята систеma напълно универсална и покриваща нуждите ми.
    От тук нататък в тази тема ще споделям снимките си и ще очаквам да ме съветвате, а този форум ще стане най-четения от мен.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5014.jpg
Прегледи:1
Размер:410.4 КБ
ID:6138114

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5012.jpg
Прегледи:1
Размер:468.4 КБ
ID:6138113



    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_E5013.jpg
Прегледи:1
Размер:316.9 КБ
ID:6138115

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_E5015.jpg
Прегледи:1
Размер:344.2 КБ
ID:6138116

    Упях да кача снимките.
    От тук нататък ще качвам снимки само от апарата
    БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 30-09-17, 16:22.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

  • #2
    От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

    Честито!!!

    Защо ли се сещам за един голям и готин човек, за който нямам съмнения, че е в дъното на тая работа?

    Коментар


    • #3
      От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

      Честито и на фокус !

      Коментар


      • #4
        От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

        Уау .. Честито и от мен

        Да се ползва със здраве и да постигнеш много успехи
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #5
          От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

          Честито! И много снимки...

          Коментар


          • #6
            От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

            Хм... този адрес в Нант ми е познат. Скоро го ползувах, но в обратна посока, та поразнищих случката.
            Ся, гусин Недокланов, първо се успокойте. Гоблин се извинява за закъснението. Дал е нещата на франсето още януари, но онзи се е замотал нещо. Сигурно е бил зает да пробва дрехите, които му пратих. И-и-и-и една молба пак от Гоблина, да не снимаш адреси по опаковките.
            Честито и от двама ни, със здраве да си щракаш, не се отказвай, гледай напред. Има и хубави неща на тоя свят.
            Поздрави!
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

              Честито Ванка! Радвам се искрено за теб! Сега чакаме снимки
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #8
                От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

                Изивнявам се за снимания адрес ...модератор, може ли да махне снимката ?
                Благодаря.
                Емоцията е твърде голяма .. та не съм съобразил .
                Благодаря за пожеланията .. тази вечер ще изляза на лов па да видим ... ще ми трябва вашата помощ разбира се
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

                  Я кажете , къде да качвам снимките цели ?
                  Та нали, да се вижда колко съм зле и да ми давате съвети ?
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

                    Честито на теб, а на заговорниците БРАВО! : ))

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво

                      Честито!
                      Хубава изненада!
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

                        Честито и от мен. Хубава изненада.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

                          Със здраве да си ги ползваш.
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

                            Честито, със здраве да си го ползваш и много красиви моменти да уловиш! А човекът направил този жест бъде благословен!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как да разплачеш един мъж към 40-те и да го накараш, да почне ,да снима отнво )

                              Ето и първите проби

                              https://drive.google.com/open?id=0B4...FVtbkZ3d2huTzA
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X