Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задна врата за 2109

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задна врата за 2109

    Здравейте колеги. Виждам, че темата е за Нива, но имам голям проблем, нерешим проблем със Самарата, така че ще си позволя да пиша тук. Имам нужда от задна лява врата за Ваз 2109 хечбег. За близо 2 седмици обиколих всички автоморги в Добричко и половината във Варненско и не се намери нито една 5 врата Самара. За нова врата пък да не говорим. В магазините направо ми се изсмиват и ми казват да я продавам......., но това няма как да стане, понеже за мен е незаменимо возило за извън пътя
    Някой има ли представа от къде мога да намеря, независимо нова или втора ръка ? Ако някой случайно за засичал в някоя автоморга моля да пише . Вече резширих обхвата за цялата страна.....

  • #2
    От: Задна врата за 2109

    Офф, успех ти желая! Същата такава я карах от чисто нова петнаеситина години и още я карат на село. Ще поразгледам наоколо какво има, но наистина напоследък петврати много рядко се виждат, триврати има все още... Не знам що е така...

    Коментар


    • #3
      От: Задна врата за 2109

      Ако наистина няма такива врати или трудно се намират, защо не помислиш върху варианта за закупуването на втори такъв автомобил за части? Гледам в сайтовете ги има с 4/5 врати.

      Коментар


      • #4
        От: Задна врата за 2109

        Главно защото са гнили като капитализма, а цените им са сантиментални (т.е. високи). От темата за "до 1000лв" ще си намери значително по-адекватен автомобил за по-малко пари.

        Коментар


        • #5
          От: Задна врата за 2109

          Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
          ...петврати много рядко се виждат, триврати има все още... Не знам що е така...
          Петврати са произведени по-малко и производството им е започнало по-късно.

          Внасяни са тук в условията на убийствената конкуренция от започналия "нов внос" със съответните резултати в продажбите.

          Коментар


          • #6
            От: Задна врата за 2109

            Ако отвориш ТОЗИ линк и отваряш снимките, има поне 20 актуални обяви и на части и в движение за цена близка до скрап... Така хем ще имаш повече части, хем ще знаеш къде какво има.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: Задна врата за 2109

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Петврати са произведени по-малко и производството им е започнало по-късно.

              Внасяни са тук в условията на убийствената конкуренция от започналия "нов внос" със съответните резултати в продажбите.
              Оо, по второто ти изречение съм напълно наясно. 93-та нашта градска Мототехника вече беше успешно приватизирана от дългогодишния си началник. Синът му ми беше съученик и нещо като приятел. Внасяха ги нови новенички и не се задържаха хич. Казах му че съм се нагласил и той след две седмици ми звънна - идвай си избирай. С тия пари можех да взема лъскачка капка /Орел кадет / чи даже Мерц, ама колата беше семейна и дядо каза, че трябва да е нова, факт. Та съм доволен и лошо няма да кажа. Вземаха ги хората и ги караха яко, и за служебни и за бизнес и какво ли не и навъртаха по 300 хиляди. Лошо, че там нещата са малко на късмет и каквото ти се падне, ей го и ние тука още се мъчим с едни Ниви от онез години.
              Сори за отклонението.

              Коментар


              • #8
                От: Задна врата за 2109

                Имам при мен една Самара ,ма не знам какъв модел е .....прати ми снимка на лично ,какво точно ти трябва и ако го има ще е твое ...може да използваш и тел. за връзка - 0888 491023, на този телефон имам Вайбър

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X