Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Непознат W126

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Непознат W126

    https://fakti.bg/avto/261790-s-klass...aign=firstpage
    Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
    Бахти, как се изказах...

  • #2
    От: Непознат W126

    А пък аз днес видях на живо отколешна моя мечта !
    Уникален C300TD W123, който, до колкото си спомням, е продаван само на щатският пазар.
    Мернах го на ШЕЛа на Горна баня докато се влачех по околовръстното, и от далече забелязах дългият надпис вдясно на задният капак, който няма с какво друго да се обърка.
    Мерцедеса беше стъклен, и ми останаха очите в него !

    ... друго мое любимо нещо е W116 6.9, но повече от 20, след сижовия, не съм виждал читав.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Непознат W126

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      ... друго мое любимо нещо е W116 6.9
      Даа, първия ми цедес.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Непознат W126

        Имах навремето едно приятелче в Москва, караше някакъв дванайсетак 7.2 литра...
        Идва ми на гости тук преди време.

        Коментар


        • #5
          От: Непознат W126

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Даа, първия ми цедес.
          Кога това и къде, че тия дето са у нас ги знам/знаех почти всичките ?
          Ако е било тук, какъв цвят е бил ?
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Непознат W126

            На друг континент даже.
            Бял
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Непознат W126

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              На друг континент даже.
              Бял
              Е за тоя не се сещам.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Непознат W126

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Имах навремето едно приятелче в Москва, караше някакъв дванайсетак 7.2 литра...
                Идва ми на гости тук преди време.
                Едно купе СЕК, жълто на цвят с чудовищни издувки и 7,2 бензин се продаваше преди"няколко" години на един явтосалон, там където е градинката на Хилтън с изгледа към НДК. 1991-ва май беше. Зловещ Кьонигсек 72
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #9
                  От: Непознат W126

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Кога това и къде, че тия дето са у нас ги знам/знаех почти всичките ?
                  Ако е било тук, какъв цвят е бил ?
                  Без да съм сигурен, мисля че такова изпълнение беше служебната лимузина на Йордан Соколов. Когато беше шеф на Парламента, де.
                  П.П. Черна. Гумите ѝ бяха две педи широки и имаше вид на особено луксозен стар кютук.
                  Последно редактирано от Тропчо; 26-09-17, 23:14. Причина: П.П.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Непознат W126

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Едно купе СЕК, жълто на цвят с чудовищни издувки и 7,2 бензин се продаваше преди"няколко" години на един явтосалон, там където е градинката на Хилтън с изгледа към НДК. 1991-ва май беше. Зловещ Кьонигсек 72
                    Бил е на Фатик. Кьоних Спешъл.

                    Да не повярва човек какви коли е имало в BG-то.

                    А само ревем, че сме бананова република.


                    Интересувам се от MB, ама за тази модифицирана "пура" не бях чувал. Интересно ще ми е, ако се беше появил такъв екземпляр в България как ли щеше да му е "ник-а" ?!? Чудовището !!!
                    "Историята се страхува от времето. Времето се страхува от "пурите" - цитат на Lorinser от MB форума. Но тук вече продължавам - "пурите" се страхуват от W126 ROYALE.
                    Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                    Бахти, как се изказах...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Непознат W126

                      Кьоних Спешъл /или май беше Спорт, някакво такова име ми се върти?/ имаше или още има собственикът на Локомотив, Гигов. Беше червено, чудовище! Виждал съм го преди може би поне 15-тина години.
                      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Непознат W126

                        Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                        Кьоних Спешъл /или май беше Спорт, някакво такова име ми се върти?/ имаше или още има собственикът на Локомотив, Гигов. Беше червено, чудовище! Виждал съм го преди може би поне 15-тина години.
                        Това червеното KS, но W140, беше на видния тетевенски играч Милен Ганев.

                        Преди почти 15г. приятел извлече изпод едно дърво от двора на Живко Фашиста в Петрич AMG43 W126 с батисан, но поправим мотор, и после му еба мамата, като първо му сложи дъртия 2.8 барабар със скоростите от W116, и понеже километража му беше до 400, със съответните AMG дифове, нещеше да откине на лек баир, и понеже живее точно под г-да Петрови, трябваше да го бута след околовръстното. После му метна двигател, скорости и заден мост от нормален W126 300, та го покара известно време, ама да светиш с червен SEC с номер "Е" в София не е оферта, та го разкара. Май го взеха некви пичове от Шумен, ма беше отдавна и съм позабравил.

                        P.S. Оборудваните AMG глави май още му седят, за дифа не знам, а скоростите, които също бяха минали през AMG, заминаха при някой от пловдивските автоматикаджии с/у 400лв.
                        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 30-09-17, 19:16.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Непознат W126

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Едно купе СЕК, жълто на цвят с чудовищни издувки и 7,2 бензин се продаваше преди"няколко" години на един явтосалон, там където е градинката на Хилтън с изгледа към НДК. 1991-ва май беше. Зловещ Кьонигсек 72
                          Естествено, че го помня..

                          Много уморена и тъжно изглеждаща кола беше. С едни прозиращи червении под жълтата боя, с проскубан кожен салон, и със спаднали гуми...
                          Тъжно..

                          Няма значение чия е била, щом е докарана до това трагично ниво.
                          Вероятно вече не изглежда така, а съответно на достойнството и. И дано да е в гаража на ценител, който може да я върне в първоначалния и блясък, или вече я е върнал, и и се кефи с основание.

                          Това е легенда, не е ширпотреба, която да се продава в автосалони със съмнителна репутация.

                          Легенда!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Непознат W126

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            ... Зловещ Кьонигсек 72
                            Това сега го видях.
                            Мерцедеса е Koenig Specials, за това и емблемата в решетката вместо звезда е KS, а не Koenigsegg.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X