Обява

Свий
Няма добавени обяви.

евро 5 , евро 6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: евро 5 , евро 6

    Абсолтно !
    Баща ми навремето караше служебна УАЗ-ка. Возил съм се няколко пъти. Такова преживяване оставя спомени за цял живот. Факт е, че след близо 35 години от тогава, още го помня!
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • От: евро 5 , евро 6

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      Абсолтно !
      Баща ми навремето караше служебна УАЗ-ка. Возил съм се няколко пъти. Такова преживяване оставя спомени за цял живот. Факт е, че след близо 35 години от тогава, още го помня!
      Моите деца израстнаха в УАЗа ...даже сега го взимат за разходки в планината.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: евро 5 , евро 6

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Дивотията била истинска и набира мащаб:
        Нямате грижа, на следващия ГТП Ужаската ми от 1982г ще се класира за Евро 6.
        На мен ми е силно интересно в коя категория ще попаднат 2/3 от градския транспорт.

        А че даже всичките "добри" пожелания да се случат, следващата зима ефекта ще е нулев е съвсем друг въпрос. Отделно дето техническите прегледи са проформа откак ги има и нещо не си представам с така изложените "мерки" как ще престанат да са такава. Просто още някой и друг паричен поток ще се насочи към "правилните" джобове.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: евро 5 , евро 6

          Tъй, за последните 2 години:
          Винетката 40% нагоре.
          ГО вече търсят и ако не ползваш колата. За мен е 25% увеличение.
          Вече заключената тема - данък ГО и тя нагоре, още не съм подновявал да кажа с колко точно.
          ГТП с 30% нагоре.
          И за ТОЛ такси се говори, и българите много я одобрявали https://www.investor.bg/imoti/109/a/...temata-258948/ У великия Кин Дза Дза ги караха да носят намордници, и да се радват!
          Сега и еко винетки, дето не вярвам тия с новите коли да почнат да плащат по-малко. Както обикновено новите данъци ще ги платят най-бедните.
          За малко да забравя - нашиха ни в зелена зона. Айде още 100 лева, а който има търговски имот - ДГД.

          Специално за Чавдар - не се оплаквам, РАДВАМ СЕ Най се радвам като спряха продължението на магистрала Хемус, а Тракия вече прилича на лек офроуд. Това направиха с повишението на увеличението.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X