Обява

Свий
Няма добавени обяви.

евро 5 , евро 6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: евро 5 , евро 6

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Е той същия тунингова и бензинки, а освен това слага и газ.
    Няма база за сравнение. Явно в София нямате достатъчно 1.9ТДИ дето да ви кадят яко по булевардите, светофарите и извън града по магистралата. Понякога са като реактивни самолети на голяма височина, дори да не го виждаш по димната завеса можеш да го проследиш. Отличават се с това, че покрай патрулка минават с 30 на под 1500об. за не ги спрат за това, че пушат и като отидат да минават преглед не ги форсират на над 1500об., че ще се види дима на камерата. Направо са напаст, имам един двама приятели с такива, все им свирят и ги псуват по светофарите като изфорсират преди зелено или като тръгнат, за сега се разминават без бой(а им трябва).

    П.П. Иначе понавървят след човъркането.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #32
      От: евро 5 , евро 6

      Е не, все пак Перник е града фолксгаден
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: евро 5 , евро 6

        Като гледам как повечето коли пушат, си мислех, че е от нафтата на Марешки, а то била нова мода.
        Вчера докато си карам кротко скутера(с катализатор), един такъв така ме одими, че сигурно няма да мога да си изпера дрехите.

        Коментар


        • #34
          От: евро 5 , евро 6

          Аз затовеа съм на мнение че газове трябва да се проверяват не в сервиза, а на пътя. Нито е сложно, нито е скъпо, нито е бавно. В ГТП пунктовете и по 15 камери да слагат, и на 2 часа да определят минималното време - все тая.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: евро 5 , евро 6

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Явно в София нямате достатъчно 1.9ТДИ дето да ви кадят яко по булевардите
            Имаме, имаме. И желание да ги бием си имаме.

            И да - откакто поизчезнаха колите на които може да се сложи обикновен изпарител вече само след такситата смърди на газ.
            Замърсителите от бензина и пропана просто са невидими. Поне до определен момент.

            Коментар


            • #36
              От: евро 5 , евро 6

              Колите и жиповете пушили ама камионите , разни автобуси и селскостопанска техника и други комини с тях кво става!?
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #37
                От: евро 5 , евро 6

                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                Колите и жиповете пушили ама камионите , разни автобуси и селскостопанска техника и други комини с тях кво става!?
                В София е доста прилично. Не че има автобус на който да не му свети чека ама чернилка след машина от градския транспорт не съм виждал от поне 15г. Камионите - крайно рядко, някой строителен.
                Всичко е от леките коли и тук-там някой бус.

                Е, и на моя кемпер малко му се виждат изгорелите газове ама едвам-едвам. И това ще оправя.

                Коментар


                • #38
                  От: евро 5 , евро 6

                  Да бе ,да ,всеки ден съм на път и в града и извън него и по чадещи от дизелите няма,като не говориме за коли с мотори за основен ремонт.И аз съм с обикновен изпарител,но нито смърди на чесън,нито люти на очите,на бензин при топъл мотор съм в нормите за разлика от 70%от дизелите ,независимо дали са студени или топли ,сравнено с кола 94та година.А много от старите бензин-газ са така . Познати с газови инжекциони си смърдят сериозно.Та всичко е относително,как си го направиш и подържаш.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #39
                    От: евро 5 , евро 6

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Всичко е от леките коли и тук-там някой бус.
                    В такъв случай , аз ли да те подсещам , че теми от рода на "Как да си премахна софтуерно ДПФ?" не трябва да съществуват?
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • #40
                      От: евро 5 , евро 6

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      В такъв случай , аз ли да те подсещам , че теми от рода на "Как да си премахна софтуерно ДПФ?" не трябва да съществуват?
                      Не е еднозначно.

                      Коментар


                      • #41
                        От: евро 5 , евро 6

                        Прекалено българска е тая тема.
                        В България нито горивата са горива, нито маслата са масла, нито пътищата са пътища.

                        Аз и в една друга тема бях писал, и сега ще го напиша -
                        за примерно 100 км пробег, един пръдлив скутер 50 кубика замърсява повече от един автобус Евро 6.
                        Освен всичко друго имам и едно 21 годишно 1,9 TDI - не пуши. Нито като го изфорсираш, нито при палене, нито никога. Всъщност тука изобщо не съм виждал дизел да пуши. Точно както не съм виждал и ръждясъл Опел. За близо 20 гОдини.
                        Май верно гроздето е кисело, джанъм ..........
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #42
                          От: евро 5 , евро 6

                          Ако бе попълнил профила си - щяхме и да разберем за къде 'тука' говориш Надявам се - за България?
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #43
                            От: евро 5 , евро 6

                            Мишо е всеизвестен французин! (Мисля, в района на Лион.)
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #44
                              От: евро 5 , евро 6

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Бирата я избягвам, но да си призная за българската работа не помислих.
                              Е има и американска работа

                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • #45
                                От: евро 5 , евро 6

                                В България има внесени 6 броя спектрални газ анализатори - подвижни.За сега само в София,скоро и в другите градове като усетят папото.Минаваш си покрай него и камери те снимат отпред и отзад ДКН а машинката гледа какво излиза от ауспуха.Ако не е в норма те привикват в КаТ и те спират от движение.Същите машинки и стационарни ги има в големите градове на Европа че и предават данни в реално време на патрул.Съвсем скоро колега изгоря в Холандия заради преправена AdBlue система - водят те в първият сервиз на марката и 3500 евра бецален - всичко ново.Отделно 5к евра акт на фирмата и предупреждение че барнат ли още един камион на същата - край с лиценза.
                                Просто бай ганьовските изказвания и номера вървят все още само при нас щото нали сме родно място на същият...
                                BMW X6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X