Обява

Свий
Няма добавени обяви.

евро 5 , евро 6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: евро 5 , евро 6

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    Още в БГ може да се извади плакета . Няма нужда да се купува в ДЕ .
    Това беше и целта на темата.Да си не мислят хората глупости ( да се не шашкат )
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #17
      От: евро 5 , евро 6

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Евро 6, Евро 7, а като ги нагазиш всичките пушат като локомотиви. Малоумници.
      Не си прав... За отделените газове - не знам, но димни частици - май няма.. Т.е. не съм виждал НИКАКВА пушилка зад ЕВРО 5В ....
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: евро 5 , евро 6

        Всеки ден ги гледам.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: евро 5 , евро 6

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Всеки ден ги гледам.
          Тарга това дето гледаш всеки ден е българско Евро 5 и 6 дето са го чипосали колкот става и са му изкормили всичко дето може - ДПФ, катализатори и ЕГР за да да изкяри Бай Ганю некой леф.
          Ела да видиш моя Гоуф дизел с Евро 5 и ако си нацапаш пръста в ауспуха пиеш каса бира
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #20
            От: евро 5 , евро 6

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Всеки ден ги гледам.
            И без колата да ти е Евро незнам си колко може да не пуши въпреки че от завода няма катализатори ; ФАП и други там дивотии . Когато двигателя е в нормална кондиция и за него се полагат все пак някакви грижи проблеми с пушека няма . Къде къде по нови дизелови автомобили пушат като румънски локомотив серия 55 https://www.vbox7.com/play:a74e1a091...604&order=date
            Последно редактирано от sek.1; 26-09-17, 05:57.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: евро 5 , евро 6

              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
              Тарга това дето гледаш всеки ден е българско Евро 5 и 6 дето са го чипосали колкот става и са му изкормили всичко дето може - ДПФ, катализатори и ЕГР за да да изкяри Бай Ганю некой леф.
              Ела да видиш моя Гоуф дизел с Евро 5 и ако си нацапаш пръста в ауспуха пиеш каса бира
              Бирата я избягвам, но да си призная за българската работа не помислих.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: евро 5 , евро 6

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                И без колата да ти е Евро незнам си колко може да не пуши въпреки че от завода няма катализатори ; ФАП и други там дивотии . Когато двигателя е в нормална кондиция и за него се полагат все пак някакви грижи проблеми с пушека няма . Къде къде по нови дизелови автомобили пушат като румънски локомотив серия 55
                Не е нужно да ги виждаш, за да излизат сажди. На Евро 2 след 20км каране чисто нови кюнци са вече черни, нищо че при каране нищо не се вижда. Без DPF не става.

                EGR-а има малко отношение към саждите и запушването му в общия случай води до малко повече други неща от ауспуха, но не и до икономии, поне откъм гориво. Но виж ако извадиш входящ колектор на автомобил с EGR и на такъв без, разликата е потресающа.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: евро 5 , евро 6

                  Съгласен съм със Спарки...
                  В офиса имаме дизелак Евро 4... Няма ДПФ, но и не пуши... При нас е от нова...
                  Факт е, че след година експлоатация се виждаше натрупан черен сажден налеп по ауспуха... Лек, сух, но го има... Дизелчето продължава да не пропушва видимо дори при палене....
                  Джипката е Евро 5В с ДПФ, и след 4 години експлоатация е с леко ръждиви ауспуси без следа от налеп...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #24
                    От: евро 5 , евро 6

                    И аз наблюдавам 30г японка и 35г фрау без пушек Е, понамисриват на нафтови печки, особено при влага.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #25
                      От: евро 5 , евро 6

                      Печките да ги газят ,от бензин рядко се вижда сажда и смрад ,а и повечето са на газ и независимо от годините са много по добре от нафтовите пушки,дори от някои сравнително нови.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #26
                        От: евро 5 , евро 6

                        Неподдържаният автомобил е еднакво 'мръсен'.... Ако щеш вярвай - точно докато четях началото на тази тема се разминах в балкана с едно Ауди... На газ... Пушеше и смърдеше като локомотив - явно гореше 1/1 газ/масло
                        Ама реших да не правокирам колегите още в началото.... А смърдеше сериозно, а след него почти не се виждаше от синкав дим
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #27
                          От: евро 5 , евро 6

                          И да не харчат масло доволно често се случва отзад да смърди на бензин, а на газ още по-често. Но е факт че погледнато глобално дизеляците и назад да тичат, бензинките имат бая да ги догонват.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: евро 5 , евро 6

                            Оставете наше село къето всеки специалистор с ключ 10 тунингова дизелаци.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: евро 5 , евро 6

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Оставете наше село къето всеки специалистор с ключ 10 тунингова дизелаци.
                              Е той същия тунингова и бензинки, а освен това слага и газ.

                              Коментар


                              • #30
                                От: евро 5 , евро 6

                                Да, то след половината газирани коли отзад люти на очите и мирише на чесън
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X