Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Абе пазете си рИкията бре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Абе пазете си рИкията бре

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    П.п. абе пийте ги тия ракии бе!
    Ти не сещаш ли се , защо Жоро е толкова често в Берковица.Ма , те виждаме , че не е можал сичко да преглътне.И понеже си е нужно да го изпълни , хората му наслагали за изпът.Тия са виновни , Жоре!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #47
      От: Абе пазете си рИкията бре

      Аз , ако разкажа за тия Жорови терзания в Берковица, лично кмета ще го низвергне! Изразни средства не са измислени още, които да обяснят загубата на половин туба рикия...
      Не знам защо винаги се сещам за една снимка на Лазар (лека му пръст) със специфична физиономия, когато разбра, че някой беше сипал ракията в лазанчето за чистачките...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #48
        От: Абе пазете си рИкията бре

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Сега се замислих - ако бях долял рИкията от багажника в резервоара, това би ли ми повишило био-класа на автомобила ?
        Естествено!
        Ма аз си мисля за каките от снимката преди седем години, дали ги почерпихте и да сравните "носенето"?
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #49
          От: Абе пазете си рИкията бре

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Аз , ако разкажа за тия Жорови терзания в Берковица, лично кмета ще го низвергне! Изразни средства не са измислени още, които да обяснят загубата на половин туба рикия...
          Не знам защо винаги се сещам за една снимка на Лазар (лека му пръст) със специфична физиономия, когато разбра, че някой беше сипал ракията в лазанчето за чистачките...
          Гена, с настоящия кмет сме празнували нова година преди няколко години, като ме помолиха да седна до него... Просто всеки останал от местните би го набил или поне не би искал да седне до него... Така, че не е фактор
          Освен това той не е от Берковица както знаеш
          Виж ако обявиш за аварията на пиянките в 'кафето' "Книжарницата" до нас - ще стане страшно

          Чичо, историята мълчи
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #50
            От: Абе пазете си рИкията бре

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Гена, с настоящия кмет сме празнували нова година преди няколко години, като ме помолиха да седна до него... Просто всеки останал от местните би го набил или поне не би искал да седне до него... Така, че не е фактор
            Освен това той не е от Берковица както знаеш
            Виж ако обявиш за аварията на пиянките в 'кафето' "Книжарницата" до нас - ще стане страшно
            :
            Аз имах предвид институцията, не паляка..
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #51
              От: Абе пазете си рИкията бре

              Така се правят инфарктите ..............

              Коментар


              • #52
                От: Абе пазете си рИкията бре

                Първоначално публикуван от krras Преглед на мнение
                Така се правят инфарктите ..............
                А , нищо сериозно.Какъв инфаркт?Джипката го е възприела по-леко от качването до Ком.
                ...Почти пет литра...Осемдесетина километра да е изминала , еко! А то в багажника...
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X