Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

    Привет Колеги
    От известно време съм в размисли за покупката на джип 4х4 за градски условия, но не знам какъв би бил правилния избор, затова реших да се допитам до всички вас за съвет. Изискванията ми са: сравнително модерен, 4х4 фул тайм за но не знам за предпочитане ли е да е фуул таим или не, двигателя е без значение дизел или бензин и да е с по нормален разход на гориво, важното е да не е скъпа поддръжката, 3-ри или 4-ри врати е без значение (аз лично предпочитам къса база но жената нещо не е съгласна но каквото дойде ) ръчка (ако има опция бавни ще е добре) може и автомат но в краен случаи, удобен за пътуване, няма да се ползва за offroad (може но в редки случай ако се наложи) и не на последно място цаната до към 3000 лв

  • #2
    От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

    В същност имаш ли си някаква идея за чий точно ти е джип "за градски условия"? Па фултайм, па бавни, па да не харчи, па да не му е скъпа поддръжката, че и цена до 3000 лв. Погледна ли в мобиле-то какво излиза при този бюджет?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

      Първоначално публикуван от ivo_cool Преглед на мнение
      ........и не на последно място цаната до към 3000 лв
      Това с цената е голям МИНУС братле. Ти в движение ли го търсиш или имаш опция да си го ремонтираш и дали десен волан е възможен?
      Yamaha XV1900-личен
      Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
      JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
      Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

      Коментар


      • #4
        От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

        Дай още 1000лв и си купи Хонда HR-V... не е баш джип. Не е и баш фул тайм. Ама е по-добре от колата зимата.
        Иначе за 3000лв освен някое много умряло Субару Форестър друго няма да намериш

        Коментар


        • #5
          От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

          Първоначално публикуван от ivo_cool;3212063[COLOR=#000000
          ... джип 4х4 ...[/COLOR]сравнително модерен, 4х4 фул тайм ... двигателя ... да е с по нормален разход на гориво, важното е да не е скъпа поддръжката ... ръчка (ако има опция бавни ще е добре) ... удобен за пътуване, ... и не на последно място цаната до към 3000 лв
          Ако намериш се обади да взема и аз един.
          Доста от параметрите си противоречат по default ... еле с цифрата най-накрая ...

          Коментар


          • #6
            От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

            За какво ти е джип бе, за в града???
            На година я има 3 дни в които не може да се кара кола, я няма. За 3 дни не си заслужава поддръжката и разхода на гориво.
            А джиповете горят повече от кола. Значително повече. Долу-горе, най-икономичните са с по 60-70% по-лакоми от кола. В масовия случай-два пъти по лакоми.

            А и за 3000 лева, КАКЪВТО и джип да вземеш, ще е почти гробница.
            Е, има и такива които не са баш гробници, но са на път да станат.
            И има защо джип, който още не е гробница да е на тази цена.

            Още ли искаш джип за в града?
            Последно редактирано от Кольо; 24-09-17, 21:37.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

              Ей ти го , че е и форумен , с 5 врати ...
              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=222263
              Yamaha XV1900-личен
              Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
              JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
              Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

              Коментар


              • #8
                От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                Нека и "жената" да види обявата, пък тогава.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                За какво ти е джип бе, за в града???
                ...
                Щото е модерно.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Нека и "жената" да види обявата, пък тогава.



                  Щото е модерно.
                  Друго си е!

                  Коментар


                  • #10
                    От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                    Бе, не сте прави. Карам точно такъв градски джип и няма дупки, няма бобуни, няма тротоари, няма легнала полиция...Пък и гледаш отвисоко.

                    Направо си требва джип!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Бе, не сте прави. Карам точно такъв градски джип и няма дупки, няма бобуни, няма тротоари, няма легнала полиция...Пък и гледаш отвисоко.

                      Направо си требва джип!
                      Прав си, и аз така, но който се съветва с "жената" едва ли това му е мотивацията, е "Пък и гледаш от високо" - да.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                        Джипката ми трябва за вилата за да мога да се качвам с нея до там а и зимата с лека кола е не възможно да се кача с леката кола. Цената може да се коригира малко нагоре но като цяло не ми трябва някакъв лъскав джип.

                        Коментар


                        • #13
                          КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                          Първоначално публикуван от ivo_cool Преглед на мнение
                          Привет Колеги
                          От известно време съм в размисли за покупката на джип 4х4 за градски условия, но не знам какъв би бил правилния избор, затова реших да се допитам до всички вас за съвет. Изискванията ми са: сравнително модерен, 4х4 фул тайм за но не знам за предпочитане ли е да е фуул таим или не, двигателя е без значение дизел или бензин и да е с по нормален разход на гориво, важното е да не е скъпа поддръжката, 3-ри или 4-ри врати е без значение (аз лично предпочитам къса база но жената нещо не е съгласна но каквото дойде [emoji3] ) ръчка (ако има опция бавни ще е добре) може и автомат но в краен случаи, удобен за пътуване, няма да се ползва за offroad (може но в редки случай ако се наложи) и не на последно място цаната до към 3000 лв
                          Дайхацу Териос е твоя жип баце.
                          За 3000 лв огромен избор, хем жип хем градски хем малко харчи хем фултайм.
                          Покажи на жената да го удобри щот мнооо грозен но пълно штастие йок.
                          Само дето няма бавни но е страшно проходим.
                          И внимателно в завоите щото се капичва лесно ама то очевидно де.

                          П.п може да разледаш и най най утрепаните Тойота Рав 4 и Хонда ХРВ с десен волан.

                          Ако си мазохист виж и Ланд Ровър Фрийлендър - има с махнати кардани на полвин цена.
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #14
                            От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                            Това за жената беше че не иска дрипка с две врати а вие ме взехте на базик за това иначе няма притенции каква ще е джипката.

                            Коментар


                            • #15
                              От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

                              Първоначално публикуван от ivo_cool Преглед на мнение
                              Това за жената беше че не иска дрипка с две врати а вие ме взехте на базик за това иначе няма притенции каква ще е джипката.
                              Взехме те на бъзик заради комбинацията от изискванията и бюджета ти. Както ти казах и по-горе пусни едно търсене в сатовете за обяви при този лимит, който си сложил и си направи сметка дали това, което виждаш, ти харесва.
                              Аз си го направих този експеримент и на твое място бих се отказал. В мобиле-то до 3000 лв излизат, примерно, някой и друг Самурай и Витара, 1-2 Нисан Терано 1 (които е много вероятно да са с неспасяемо изгнило шаси), Опел Фронтера и т.н. кое без документи, кое със сериозни проблеми. Можеш да си сигурен, че и от тези, за които пише че са "перфектни" има не една и две "лимонки", с които ще си вкараш стадо таралежи в гащите.

                              Общо взето, каквото ще намериш на тези пари или ще ти отвори сериозни главоболия (в т.ч. и финансови) да го приведеш във вид за каране или ще е във вид "само за гората". Жената да не вземе точилката ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X