Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

    Мисля си, че пикапа на мерцедес се цели преди всичко в хората с активен начин на живот, занимаващи се със спорт и разни аутдор хобита. Обаче вероятно ще се продава добре и сред земеделци и животновъди, които не е задължително точно с него да прекарват фураж, тор и други такива. Но пък може да си обикалят нивите и стопанствата с такъв и ризка лакоста.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #47
      От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Обаче вероятно ще се продава добре и сред земеделци и животновъди, които не е задължително точно с него да прекарват фураж, тор и други такива. Но пък може да си обикалят нивите и стопанствата с такъв и ризка лакоста.
      Първоначално публикуван от Hyacinth Bucket, who insists that her surname is pronounced "Bouquet"
      Изискани сандвичи за кравари и овчари...
      Този сериал помните ли го?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #48
        От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

        Сутрин да се погрижим за покупките за края на седмицата , на обяд доставка на компресора и инструменти за новият строеж и вечерта с приятели на концерт в града .........................................
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от alexalex69; 27-09-17, 14:12.
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #49
          От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

          За какво си им писал на тия? Що ги лъжеш хорицата, че се каниш да си купуваш "Х-класа" ?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #50
            От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            За какво си им писал на тия? Що ги лъжеш хорицата, че се каниш да си купуваш "Х-класа" ?
            Аз така лъгах боулер, ама и те любезни
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #51
              От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

              Преди да си купя Транзита , проверявах и за Вито . След като ги чаках два месеца за оферта и не ми отговориха от Форд вече бях на една ръка разстояние . След поръчката на форда започнаха ежемесечно да ме заливат с реклама и да ми пращат различни анкети . Дори и имаха нахалството да ме питат за кога планирам покупката на Витото за което съм питал . Аз понеже съм им малко сърдит че ме отсвириха с офертата не им отговарям и очаквам да видя до кога ще продължават да ми изпращат реклами . То не бяха покани за пробно шофиране и представяния на нови модели .............. Пикап вече имах и му се наситих ........... НООООООО ако имам нужда пак може би ........
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • #52
                От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                А някой си карат пикапите и така с нископрофилни полусликове:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DE124425-3EE9-450E-9A71-E4AD22DCC494.jpeg
Прегледи:1
Размер:242.8 КБ
ID:5768107
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #53
                  От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                  E, това нищо не е. Някой ден ще ти снимам "Хъмъра" и "Ескалейда" (вариант точно "пикап" ЕXT) дето ползват същия подземен гараж като мен. Повече от 5 мм борд на гумите едва ли имат, за сметка на това джантите са от ония "Пич, оправѝ ми колата", дето са с капаци въртящи се в обратна на гумите посока.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                    Какви са критериите за ползване на този гараж?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Какви са критериите за ползване на този гараж?
                      Да караш V8 без газ.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Да караш V8 без газ.
                        Двусмислено се изказваш , Нико
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                          Двусмислено се изказваш , Нико
                          Ич не е !

                          ... и за да сме в темата, много ми се ще да я видя на живо тази Х-класа !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какво дишат пътуващите в Навара? Дим от ауспуха на Х-класа Мерцедес, естествено!

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Какви са критериите за ползване на този гараж?
                            Никакви - има свободни места. Най-близо е до офиса ми. Абонаментът е от 160 лв./мес. с ДДС надолу, не съм гледал другите тарифи, в зависимост колко далече до изхода паркираш (някакви "зони" са определили). Има и някаква "ВИП-зона", ама и нейната цена не съм я гледал. Това е много по-евтино от "служебен абонамент" за улично паркиране в Столична община, за почасово плащане на "синя или зелена зона" изобщо и дума да не става. Писал съм в заключените теми за "зоните". Ползвам го близо 10 години, веднъж само "актуализираха" цените, миналата година. Иначе си имам "парко-място" в двора, ама съм го дал на служител да го ползва.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X