Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 3 4 5 6 7
Резултати 121 до 128 от 128

Тема: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Място
    София
    Публикации
    3,725
    Точки (при гласуване)
    22

По подразбиране От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Интересното (за мен) е, че съм виждал отворени същия като вид двигатели, които са без тая "кръпка", и там нищо не се е разлетяло и няма следно върху цилиндъра от буталото.
    Или ако двигателят се е бил разлетял, то причината не е била в липсата на укрепване на цилиндъра.
    Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Място
    Варна
    Публикации
    755
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на ittso Преглед на публикациите
    Интересното (за мен) е, че съм виждал отворени същия като вид двигатели, които са без тая "кръпка", и там нищо не се е разлетяло и няма следно върху цилиндъра от буталото.
    Или ако двигателят се е бил разлетял, то причината не е била в липсата на укрепване на цилиндъра.
    А на какво налягане е бил двигателят, който си видял? Ако е каран на 0.5-0.8 и аз не виждам смисъл от такава процедура.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 163HP
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

Място
    София
    Публикации
    3,725
    Точки (при гласуване)
    22

Двигателите са били повече от един. Но да не отклоняваме темата.
    Споменах горните неща, тъй като за мен ползата от подобен тунинг е много съмнителна. Споменах и какви са негативите които съм видял...
    Имайки двете гледни точки, автора на темата може да потърси допълнителна информация, и да вземе правилното за него решение.
    Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Публикации
    327
    Точки (при гласуване)
    9

Нямам нищо против такъв тип дискусии. Смятам че ще е доста интересно за много хора така че нп.
    Относно моя мотор не мисля да се заигравам с такива доработки. Едно че го карам на 0.5 наягане и доста разреден. Второ че има доста такива правени двигателчета като моя и до 1 бар не съм чул за проблеми от тоя тип.

Публикации
    327
    Точки (при гласуване)
    9

Най-накрая пристигнаха и прословутите сегменти. Днес бях се нагласил да сглобя и да запаля но уви винаги когато има тунинг има и проблеми. Понеже купих по-високи гайки за да са здрави и се оказа, че сега три гайки опират в капака на клапаните. След половин ден рязане и заваряне успях да го сложа на мястото му.

Утре се надявам да не излезе нещо друго непредвитено и го паля. Петък го товаря на платформата и газ към балкана за уикенда да покараме

Аватара на Преслав Василев - preskata
    Преслав Василев - preskata е офлайн Утвърден участник | Организатор || +ПЛ |
    | Модератор |
    Място
    Силистра
    Публикации
    736
    Точки (при гласуване)
    11

Късно се включвам, но ако имаш шпилки в повече, може да ми дадеш една да я тестваме в университета на усукване и огъване, смятаме силите на срязване и щеше за получим на какви нютони "даянят"...
    Non scholae sed vitae discimus.

Публикации
    327
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на Преслав Василев - preskata Преглед на публикациите
    Късно се включвам, но ако имаш шпилки в повече, може да ми дадеш една да я тестваме в университета на усукване и огъване, смятаме силите на срязване и щеше за получим на какви нютони "даянят"...
    Аз ги стегнах на 10кг. Иначе тия 12мм шпилки ще даянят и на доста отгоре. По-скоро ще се изтръгнат резбите на блока, защото е алуминий.

Публикации
    327
    Точки (при гласуване)
    9

Ето едно клипче от днешното каране в балкана. Хубава разработка му направих

https://m.youtube.com/watch?v=2i_rmb0-HNk

Цял ден се сцепихме от каране на -11*

Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 3 4 5 6 7

Сходни теми

1. Поредната игра с АТВ
    От Jam във форум ATV новини