Обява

Свий
Няма добавени обяви.

UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

    Оправих всички проблеми и машинката тръгна доволно за разредена атмосверка. Ще поразработя малко и надувам.

    Понаправих малко турбо пътища и сложих и блоу оф клапана.



    Монтирах и коланите

    Коментар


    • #77
      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

      Честито и безаварийно каране , следях с интерес цялата процедура която извърши респект и едно голямо БРАВО за усилията и търпението надявам се си е заслужавало

      Коментар


      • #78
        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

        Славяне не дойдоха ли много дълги тия пътища до кулера?Някакъв пленум ще има ли или?Ей така да раздвижим темата с малко информация?А сивият вълк движи ли още,че съм оставил бмв форума и не следя там дали си писал скоро?
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #79
          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

          Първоначално публикуван от larir Преглед на мнение
          Честито и безаварийно каране , следях с интерес цялата процедура която извърши респект и едно голямо БРАВО за усилията и търпението надявам се си е заслужавало
          Благодаря колега.


          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          Славяне не дойдоха ли много дълги тия пътища до кулера?Някакъв пленум ще има ли или?Ей така да раздвижим темата с малко информация?А сивият вълк движи ли още,че съм оставил бмв форума и не следя там дали си писал скоро?
          Не са къси, но в интерес на истината и доста по-дълги съм правил. Тук това е единственото удачно място. На всяко друго място няма да се обдухва изобщо.
          В БМВ форума отдавна не влизам, че там страшен комерсиал и шуробаджанащина. А бавареца го продадох това лято

          Коментар


          • #80
            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

            Не съм писал скоро защото освен да карам нищо друго не съм правил по машината. Оказа се обаче, че оригиналните седалки са ми супер тесни и неудобни и в крайна сметка си трябват други.

            Поръчах си да ми излеят две корита и ето вече е факт



            Когато е готово и другото ще ги позагладя и ще ги боядисам в атрактивен цвят. Също и възглавнички съм им приготвил от изкуствена кожа за да не попиват вода.

            Както гласи една офроудска поговорка ''гората винаги си взема своето'' Скъсах вече един чисто нов маншон на полуоската и се наложи да взема мерки.



            Коментар


            • #81
              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

              Това става истински самолет Евала.

              Коментар


              • #82
                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                Това става истински самолет Евала.
                Благодаря. Ще стане като му монтирам електрониката и да го настроя с налягане.

                Ето едно клипче от тия дни
                https://m.youtube.com/watch?v=RcFsW5PYfdI

                Коментар


                • #83
                  От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                  Още една благинка

                  Коментар


                  • #84
                    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                    Диното мина успешно.
                    https://m.youtube.com/watch?v=5_JN8n9YJg4

                    Коментар


                    • #85
                      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                      След настройките вече успях да му навъртя бая километри. Както си и знаех винаги след като му дойде налягането и силата почват да се показват слаби звена. Спирачките вече не са достатъчни и ще се слагат други супорти. Втория проблем е и температурата в ремъчната кутия. Преди да го турбинирам не надвишаваше 60-70* Сега само да му задам газ и прехвърля 100* а това не е ок. Днес измислих малко по-добро обдухване и остава да го пробвам. Съмнява ме обаче, че ще се наложи принудително да го охлаждам с вентилатор.
                      Относно вървенето нямам думи. Настроихме го на 0.8 но на товс налягане не се кара. Приятното изчезва и остава само напрежение. Върнах кранчето на 0.4 и ми е перфектно. Карах няколко пъти със групички опитни атевисти и буквално ги прескачам като натисна газта.

                      Коментар


                      • #86
                        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                        Този уикенд се посъбрахме доста народ и покарахме. За двата дена минахме 290км по гпс, като средната скорост беше почти 40км в час. Машинката се държа доста прилично и нямах никакви грижи. За такъв дълъг преход мисля, че е повече от доволно.
                        Ето едно клипче от края на първия ден

                        https://m.youtube.com/watch?v=nWaltnz_4zc

                        Коментар


                        • #87
                          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                          Колеги имам едно въпросче. Днес си поръчах един лед бар за предната рамка под тавана. 80см дължина и 180w. Малко след като го поръчах обаче се замислих дали няма да е твърде голям консуматор? Някой слагал ли е по АТВ тата нещо с такава мощност и да каже впечатления ?

                          Коментар


                          • #88
                            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                            На раптор 700 съм сложил 75W и няма никакви проблеми, но изключвам другите фарове. Оригиналните крушки са 30/30W и може би заради това няма проблем.

                            Коментар


                            • #89
                              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                              Моите фарове са 2х55 ако включвам леда отделно предполагам няма да имам грижи но почвам да се съмнявам, че ако ги пусна заедно ще има проблеми. Всъщност ще трябва да пробвам. Яд ме е, че имаше едноредови 75w и не купих такъв

                              Коментар


                              • #90
                                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                                Ми върни го и купи другия де.При Руси има бая размери и модели. Вчера бях в склада в София та си харесах и аз един за гранда.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X