Обява

Свий
Няма добавени обяви.

UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    Ми върни го и купи другия де.При Руси има бая размери и модели. Вчера бях в склада в София та си харесах и аз един за гранда.
    Проблема е че само на тоя захватите му ми пасват идеално а и като размер е точно за мястото. Вчера говорих с един жичкаджия и каза, че уж нямало да има проблеми, но като го монтираме ще замерим. В краен случай, ако му идва много, имало опция да му се намали тока по някакъв начин и пак да го ползвам. Ще видим какво ще излезе и ще пиша за впечатления. За АТВ събора на 7 ми трябва да съм готов и светещ

    Коментар


    • #92
      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

      Ако гасиш фаровете не би трябвало да има проблем. Но все пак мери. Миналата зима се наиграх един път с колата като бях включил всичко възможно и ми свърши акумулатора общо взето в движение. Трябва да се внимава консумацията да не е повече от зареждането при продължително каране.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #93
        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

        Без да искам си реших проблема. Днес отивам в Еконт да си взема леда и се оказва, че не са го пратили. Звъннах им и тия индивиди ми се оправдават как били забравили. Ядосах се и го отказах. В понеделник ще поръчам едноредов 70w
        Всяко зло за добро

        Коментар


        • #94
          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

          Ето я и първата щета за цял сезон каране.



          Важното е че се разминах без никакви други фалове.

          Да се похваля и с една нова придобивка. Да си следя бууста за всеки случай

          .

          Коментар


          • #95
            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

            Колега, как управляваш вентилатора ,който охлажда кулера? Изправен съм пред такъв казус, имам вентилатор 9"(май ще го сменям с 10" щото е по тънък), имам и една китайска история, която би трябвало да управлява перката при минимални и максимални постигнати градуси : https://www.aliexpress.com/item/Clea...595e4c4dwE4AuD
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • #96
              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
              Колега, как управляваш вентилатора ,който охлажда кулера? Изправен съм пред такъв казус, имам вентилатор 9"(май ще го сменям с 10" щото е по тънък), имам и една китайска история, която би трябвало да управлява перката при минимални и максимални постигнати градуси : https://www.aliexpress.com/item/Clea...595e4c4dwE4AuD
              Със ЦК. Вентилаторчето го сложих най вече за да мога да я настроя на диното. Там на стенда няма обдухване горе и само по тая причина го слагах. Иначе в движение е излишен. Евентуално ако се забатача в някоя кал или екстрем само тогава го пускам

              Коментар


              • #97
                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                Уникален АТВ събор. За първи път ходя на такова мероприятие и бях очарован. Голямо евала на организаторите. И трасето беше много добро и масата с хапването след карането също.
                Ето и едно клипче
                https://m.youtube.com/watch?v=ao8kGCxdnKA

                Коментар


                • #98
                  От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                  Да съживя темата малко със още едно ъпгрейдче.





                  След събора в Калайджии оригиналната пластмасова кора стана на мармалад и колкото и да не ми се даваха пари беше наложително да взема някакви по-добри защити.
                  Вярно ме зъболя сърцето от цената но имах дадох

                  Коментар


                  • #99
                    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                    Браво, супер е! На носачите ще има ли скид плейтове?
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                      Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                      Браво, супер е! На носачите ще има ли скид плейтове?
                      Със сигурност. Сега обаче друго ми е на дневен ред. Разпилях му тия дни двигателя да видя как е след цял сезон яко каране. Всичко е ок но му поръчах едни нови сегменти, че така или иначе съм го отворил. Реших и да изработя шпилки за главата и цилиндъра за да не изроня резбите накрая. Малко се забатачих с тях понеже не намирам толкова дълги болтове от които да ги направя и съм в процес на търсне. В тоя ред на мисли някой ако знае от къде или какво да открия яки болтове 12мм на 210мм дълги да сподели

                      Коментар


                      • От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                        Евроболт пита ли?
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                          високоякостна шпилка на метър... гледам в нета М 12 с якост 12.9 е 25 лева... Дали са актуални цените не зная. Иначе е пробвано на турбо кола и си държат безгрижно безброй цикли загряване изстиване. Срещал съм инфо за бюджетно решение....рифелова арматура...но кой DIN и дали е термообработвана след това...не зная.

                          Коментар


                          • От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                            Първоначално публикуван от kalin3000 Преглед на мнение
                            високоякостна шпилка на метър... гледам в нета М 12 с якост 12.9 е 25 лева... Дали са актуални цените не зная. Иначе е пробвано на турбо кола и си държат безгрижно безброй цикли загряване изстиване. Срещал съм инфо за бюджетно решение....рифелова арматура...но кой DIN и дали е термообработвана след това...не зная.
                            Шпилки има да но не ми вършат работа. Ф12 като и махна резбата за да нарежа нова цолова ще падне на 10мм и не ме устройва. За сега намерих камьонски болтове ф16 на тая дължина. Утре ще ида при стругаря и дано не ме изгони с ритници

                            Коментар


                            • От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                              ...тогава не е лоша идея да му завлечеш и двигателя...ако ги прави на нож резбите ,ще може да нагласи новите шпилки да не хлопчат ....

                              Коментар


                              • От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                                Първоначално публикуван от kalin3000 Преглед на мнение
                                ...тогава не е лоша идея да му завлечеш и двигателя...ако ги прави на нож резбите ,ще може да нагласи новите шпилки да не хлопчат ....
                                Голяма кушия ще ми е да извадя долнището. Раздатка, диф, всичко излиза на едно. Намерих болтове 12.8 точно каквито търсех и съм му ги дал да ги прави. Утре трябва да са готови и ще видим какво е сътворил. Препоръчаха ми го тоя стругар понеже е правил и други шпилки. Като ги взема ще пусна снимки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X