Обява

Свий
Няма добавени обяви.

UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

    Мито не дължиш, ддс е 20%. Има фирми за доставка с контейнер. Не мисля че цената е висока ако наистина това е единственото което трябва да поръчаш от щатите за да реставрираш тази машина. Обикновено излизат всякакви дреболии като особени болтчета, кабелчета и прочие.

    Коментар


    • #17
      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

      Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
      Мито не дължиш, ддс е 20%. Има фирми за доставка с контейнер. Не мисля че цената е висока ако наистина това е единственото което трябва да поръчаш от щатите за да реставрираш тази машина. Обикновено излизат всякакви дреболии като особени болтчета, кабелчета и прочие.
      Преди 10 тина дена си поръчах инжектори от там и точно днес ходих да си ги взема. За да бъдем точни 22% ддс и 8% мито. Абе на 30 долара цена ми взеха 18лв. Рекет. Относно Болтчетата до сега съм дал над 300лв за крепежи но поне ги има и тук в БГ налични.

      Коментар


      • #18
        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

        Днес ми остана малко време и пръснах двигателя на белия чаршав

        Коментар


        • #19
          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

          Защо батко , защо го разпиля толкова много , нали не беше много карана техниката
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • #20
            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

            Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
            Защо батко , защо го разпиля толкова много , нали не беше много карана техниката
            Щото не вярвам на никой и реших да се уверя сам. И добре че го направих. Сега вече ще бъде нов със сигурност

            Коментар


            • #21
              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

              Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
              Щото не вярвам на никой и реших да се уверя сам. И добре че го направих. Сега вече ще бъде нов със сигурност
              Вариант1.Проверяваш в Украински сайт Снеговодомото.Има почти всичко за скъпите играчки.
              2.Някой го купува в щатите и ти го праща без всякакви споменавания за цена като колет (подарък).
              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

              Коментар


              • #22
                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                Вариант1.Проверяваш в Украински сайт Снеговодомото.Има почти всичко за скъпите играчки.
                2.Някой го купува в щатите и ти го праща без всякакви споменавания за цена като колет (подарък).
                Всяка фирма занимаваща се с доставки иска да се напише стойност дори да е подарък. Това е с цел ако нещо се случи с пратката да възтановят сумата. Другия проблем е че дори да посочиш минимална цена за да платиш някакво скромно мито, тогава пък нашите митничари се запъват. Не освобождават пратката и определят сами цена и пак да платиш. За пример миналата седмица ми задържаха инжекторите които реално купих от щатите за 30$. На тях обаче им се сторила ниска цената и 3 дена ме размотаваха. Вадих си фактури и какво ли не за да докажа че наистина са купени за 30$.
                Относно тоя руски сайт не знаех и наистина ше проверя

                Коментар


                • #23
                  От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                  Батко казах ти каква ти е схемата за щатите , няколко пъти съм я ползвал и си работи , така че не му мисли ами търси стоката
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • #24
                    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                    Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                    Батко казах ти каква ти е схемата за щатите , няколко пъти съм я ползвал и си работи , така че не му мисли ами търси стоката
                    Павка вече я купих даже. Тия дни трябва да е при Любо. Въпроса е обаче че и в Англия има съшите тарифи. Така или иначе ще я пуснат за Англия като подарък или на ниска стойност но пак не знам там дали има вариянт и тяхните митничари да не се запънат като нашите.

                    Коментар


                    • #25
                      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                      Няма страшно , пътеката е тествана , ако нещо стане значи си страшен карък
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #26
                        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                        Ето я и нея. Хем се радвам хем като си помисля че дадох 1000$ и ми се доплаква. Имаше и известни премеждия докато пристигне до моя човек в щатите. За пореден път се убеждавам че тия хора там са невменяеми. От транспортната фирма Федекс минали звъннали на звънеца и като видяли че никой не отваря и я оставили пред вратата. Направо съм шах и мат. Наложи се моя приятел да обикаля по комшиите за да намери кой я е прибрал.

                        Коментар


                        • #27
                          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                          И понеже вчера ми остана малко свободно време си сътворих едно булбарче. Направих го от неръждавейка, но нещо не ми хареса как стои и днес го минах веднага на прахово
                          Мисля че добре се получи.

                          Коментар


                          • #28
                            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                            Страничния ъгъл на двете предни колела трябва ли да е такъв или е някаква зрителна измама от снимката?

                            Коментар


                            • #29
                              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                              Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                              Страничния ъгъл на двете предни колела трябва ли да е такъв или е някаква зрителна измама от снимката?
                              Има и от двете по малко. И зрителна измама има но и определено наклона е по-голям. Окачването е на унибали и мога да правя всякакви корекции. В момента е така защото просто го сглобих на око. Когато събера изцяло ще му оправя и настройките на предницата.

                              Коментар


                              • #30
                                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                                Понеже много ме дразни как изглежда оригиналното гърне на тая 800 стотка и реших че ще бъде като на хилядарката със две гърнета отзад напречно. Също и оригиналната генерация я изпратих в коша и ще направя една истинска. С новата обаче ще се заема като монтирам двигателя а днес се хванах със гърнетата.

                                Малко стругарска работа да направя тапите



                                Тук вече леко придобили вид. Накрая ще се полират и ще заприличат на купешки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X