Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Москвич 408

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с Москвич 408

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Аз не съм, вижда се, но не и тук, топло
    Не помня вече, но мисля, че масления филтър се вижда на всички с 412.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Проблем с Москвич 408

      Май си прав за филтъра,забравил съм вече.Тогава тоя на снимката е 408.

      Коментар


      • От: Проблем с Москвич 408

        Да, масленият му виси някъде под дясната скоба за теглене, /лявата, гледайки снимката/. Печели Цецо
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Проблем с Москвич 408

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Да, масленият му виси някъде под дясната скоба за теглене, /лявата, гледайки снимката/. Печели Цецо
          Мда, и при смяна на филтъра требеше да си снайперист-гинеколог.

          П.П. После, при дефорсака го направиха като при истинските коли - ладоподобен филтър.

          П.П.2. Колегата ще се види в приключение с грубия филтър на маслото. Там течовете са част от чара на осмака.
          Последно редактирано от коко келеша; 01-10-17, 08:27.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Проблем с Москвич 408

            А какво стана с москвето на колегата? Караш ли го вече, качи още някоя снимка да му се порадваме...

            Коментар


            • От: Проблем с Москвич 408

              Колата е в движение кара се без проблем и с удоволствие направил съм клип за състоянието на цялата кола ако ви се гледа:

              https://www.youtube.com/watch?v=O1zfcJBcWG0

              Коментар


              • От: Проблем с Москвич 408

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                П.П. После, при дефорсака го направиха като при истинските коли - ладоподобен филтър.
                Това май чак при тия с предното предаване. Баща ми имаше дефорсе (83-ти набор), и си беше със стария филтър. Знам защото съм го сменявал.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Проблем с Москвич 408

                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  Това май чак при тия с предното предаване. Баща ми имаше дефорсе (83-ти набор), и си беше със стария филтър. Знам защото съм го сменявал.
                  Такъв имали, такъв сложили.
                  На моето 1360 (213 беше хартиен филтър в цилиндрична кутия отпред, но високо.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Проблем с Москвич 408

                    Говорят за масления.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Проблем с Москвич 408

                      Именно
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Проблем с Москвич 408

                        Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
                        Колата е в движение кара се без проблем и с удоволствие направил съм клип за състоянието на цялата кола ако ви се гледа:

                        https://www.youtube.com/watch?v=O1zfcJBcWG0
                        Бива го. Не го карай по солта и калищаците. Импрегнирай добре задните калници в нишите, ниско от вътре (под рез. гума и торбата с инструментите).
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Проблем с Москвич 408

                          Ихаа , много хубаво москвето. Мислех,че вече няма такива находки. Стоял е в гараж.

                          Коментар


                          • От: Проблем с Москвич 408

                            Само в гараж е бил,никога не е била на улицата оригинална боя 59000 км.

                            Коментар


                            • От: Проблем с Москвич 408

                              Днес вкарах москвича за пълно обслужване - масла скорости,двигател диференциал, нов филтър,кабели свещи,накладки и съединител, ще пиша за резултатите.

                              Коментар


                              • От: Проблем с Москвич 408

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                Не помня вече, но мисля, че масления филтър се вижда на всички с 412.
                                Много години откакто го няма верния "кон", но "дванайсетката" се познаваше по масления филтър !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X