Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Москвич 408

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с Москвич 408

    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
    Че той Frysco е активен участник и в нашия форум ...
    Да, ама не знам с какво мога да съм му полезен на собственика на москвича, освен да го посъветвам да не се вманиячава...

    Коментар


    • От: Проблем с Москвич 408

      Колеги имам същия Москвич син на цвят не кърпен и с оригиналната боя..... Затрупан в гаража на вилата. Та спомените ми когато го купих и покарах едно лято през 2004 та година, са че като спреш на светофара със пуснати фарове амперите винаги отиваха на - ..... Това при положение че си зареждаше нормално , в смисъл не е имало случай да му падне акомулатора, но и не съм го карал в града на фарове повече от 30 минути. При сегашното положение няма начин да не се берът ядове с това зареждане...
      0-

      Коментар


      • От: Проблем с Москвич 408

        При нормална експлоатация няма да дава проблем, все пак тези коли не стават за всекидневни. Аз целя максимално оригинална визия. Днес колата зарежда след лекият ремонт опитвам се да кача снимки но не ми дава? Интересно ми е динамото с лагери ли е или с втулки.

        Коментар


        • От: Проблем с Москвич 408

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Всеки е прав за себе си

          Момчето е ретроманиЯк и подчерта , че :


          ...така че представяш ли си някой да отвори капака и да каже : " Къф заводски , бе ?! Я глей , релето не ти е ориджинъл! "

          Само едно се чудя : дали акумулатора е все още заводския ?! Щот и той бие на очи кат се вдигне капака на мотора . Ше бъде язък за барута ако не е .
          Ми той на кумуляторя спокойно мое му се напраи имитация на оловни
          те мостове отгоре от пластмаса кът толкова иска да изглежда ретруууу. Ма на алтернатора ша е по трудно май..........
          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

          Коментар


          • От: Проблем с Москвич 408

            Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
            ...Интересно ми е динамото с лагери ли е или с втулки.
            Динам/алт- лагери, стартер- втулки
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Проблем с Москвич 408

              Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
              Колеги релето се оказа от къде да търся реле РР24-Г2 търся Оригинално.
              Мисля,че мога да изровя едно.
              Но,не знам кога ще стане.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • От: Проблем с Москвич 408

                Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
                все пак тези коли не стават за всекидневни..............................

                ...................................Интересно ми е динамото с лагери ли е или с втулки.
                А аз като не знаех, чене ставали за всеки ден-карах един москвич 7 години, ежедневно. Е, не всеки ден де, когато нямаше бензин(пари за бензина де, иначе бензин си имаше по бензиностанциите), но когато е имало нещо в резервоара-никога не съм се колебал дали да ида там закъдето съм тръгнал с колата, или пеш.
                То и сега, ако москвича ми е единствената кола-пак ще си го карам всеки ден, не виждам кое те кара да мислиш, че не става?

                А относно лагери или втулки-това показва още веднъж, че си на Вие с техниката.
                Няма как възел който се върти с толкова обороти, при това постоянно, да бъде изпълнен с втулки. Не и при условията в двигателния отсек. И без осигурено постоянно мазане
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Проблем с Москвич 408

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  А аз като не знаех, чене ставали за всеки ден-карах един москвич 7 години, ежедневно. Е, не всеки ден де, когато нямаше бензин(пари за бензина де, иначе бензин си имаше по бензиностанциите), но когато е имало нещо в резервоара-никога не съм се колебал дали да ида там закъдето съм тръгнал с колата, или пеш.
                  То и сега, ако москвича ми е единствената кола-пак ще си го карам всеки ден, не виждам кое те кара да мислиш, че не става
                  По-горе съм написал що не става. Щото ще сменяш акумулатори и четки редовно, затова пък досадно.

                  Когато ти си имал москвич нито са били задължителни фаровете, нито си го карал денем из София. А най-вероятно не е бил и с динамо.

                  Коментар


                  • От: Проблем с Москвич 408

                    Не исках да засегна никой,просто според мен в София не е адекватно да се кара такава кола да не говорим,че е опасно някой да те прасне и после... Колата е била хубава за времето си.

                    Коментар


                    • От: Проблем с Москвич 408

                      И като те прасне някой какво?

                      Коментар


                      • От: Проблем с Москвич 408

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        И като те прасне някой какво?
                        Ами целият труд отива за нищо.

                        Коментар


                        • От: Проблем с Москвич 408

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:result.jpg
Прегледи:1
Размер:43.9 КБ
ID:5767928

                          Коментар


                          • От: Проблем с Москвич 408

                            това е резултата на празен ход с малко газ.

                            Коментар


                            • От: Проблем с Москвич 408

                              Не е зле с един волтметър да го преслушаш какво прави че по амперметър докато разбереш че имаш проблем си хвърлил акумулатора.

                              И му сипи малко бензин че излагация.

                              Коментар


                              • От: Проблем с Москвич 408

                                Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
                                Не исках да засегна никой,просто според мен в София не е адекватно да се кара такава кола да не говорим,че е опасно някой да те прасне и после... Колата е била хубава за времето си.
                                Да, ако искаш да я имаш каквато е и да не и ставаш роб. Но да знаеш, че и никога не е била хубава
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X