Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Возията на ТЛК 90

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Возията на ТЛК 90

    TrailMaster, поне във варианта, който аз ползвах (+50мм), си е може да се каже комфортно насочено окачване по отношение на амортисьори. Но след FOX и FS ми се клати неестествено много - наложи се за 2 седмици да си сложа старите предни амове (от които зависи 90% от поведението конкретно на Terrano 2), понеже пратих другите за ребилд. Категорично е по-комфортно, обаче си се клатушка. За няколкостотин километра човек се ориентира къде му е безопасния предел, ама с другите имам някак по-голяма увереност кога какво ще се случи.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Возията на ТЛК 90

      На всяко МПС на колонката на шофьорската врата или на капачката за резервоара, има таблица и пише на колко атмосфери да се помпят гумите, на джипката от подписа ми се препоръчва на 1.8 на четирите гуми, всичко това важи само при заводските размери гуми на съответното МПС, при нестандартни размери е вече според случая...

      Коментар


      • #18
        От: Возията на ТЛК 90

        ...и незнайно защо на един и същ модел возило можеш да видиш различни стойности там.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Возията на ТЛК 90

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          На всяко МПС на колонката на шофьорската врата или на капачката за резервоара, има таблица и пише на колко атмосфери да се помпят гумите, на джипката от подписа ми се препоръчва на 1.8 на четирите гуми, всичко това важи само при заводските размери гуми на съответното МПС, при нестандартни размери е вече според случая...
          И аз съм ЗА да се спазват препоръките на производителя - той най-добре знае кое е добре за кола и хора. При мен за ТЛК-то, както и за паджерото дават 2,0 атм. нормалното.

          Коментар


          • #20
            От: Возията на ТЛК 90

            Първоначално публикуван от ф-008 Преглед на мнение
            И аз съм ЗА да се спазват препоръките на производителя - той най-добре знае кое е добре за кола и хора. При мен за ТЛК-то, както и за паджерото дават 2,0 атм. нормалното.
            Препоръките на производителя важат за кола в заводски вид и състояние, включително вид гуми (не само размер).
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X