Обява

Свий
Няма добавени обяви.

офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

    Много благодарим за хубавите снимки на Младен Стоянов.
    И да кажа две думи за състезанието - много се забавлявахме, чудесно състезание беше/
    Само искам да обърна внимание на организаторите, че не е правилно да се променя трасето
    по средата на състезанието, понеже имало 2-3 по-подготвени машини и им се видяло леко.
    И както винаги на селските кушии - главният виновник - бай Матьо да ми обяснява че това било клас Хард
    и трябвало да се запишем в Софт. Нали преди да се запише всеки си оглежда трасето и преценява къде да се запише ?
    Но и организаторите трябва да се съобразяват
    Samurai Gemax

    Коментар


    • #62
      От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
      Много благодарим за хубавите снимки на Младен Стоянов.
      И да кажа две думи за състезанието - много се забавлявахме, чудесно състезание беше/
      Само искам да обърна внимание на организаторите, че не е правилно да се променя трасето
      по средата на състезанието, понеже имало 2-3 по-подготвени машини и им се видяло леко.
      И както винаги на селските кушии - главният виновник - бай Матьо да ми обяснява че това било клас Хард
      и трябвало да се запишем в Софт. Нали преди да се запише всеки си оглежда трасето и преценява къде да се запише ?
      Но и организаторите трябва да се съобразяват
      Това с промяната взе да става традиция

      Коментар


      • #63
        От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

        Да видим, някакво класиране?
        Нещо като коментар за деня,какво се получи ?

        Коментар


        • #64
          От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

          Аз доколкото разбрах на брифинга сутринта е че след обяд за втория манш ще се промени трасето.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #65
            От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

            Първоначално публикуван от skalata70 Преглед на мнение
            Това с промяната взе да става традиция
            Тва е селска кушия и оргата има право да променя трасето демократично ....Ко то е за първия такоз е и за последния.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #66
              От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
              И да кажа две думи за състезанието - много се забавлявахме, чудесно състезание беше/
              Само искам да обърна внимание на организаторите, че не е правилно да се променя трасето
              по средата на състезанието, понеже имало 2-3 по-подготвени машини и им се видяло леко.
              И както винаги на селските кушии - главният виновник - бай Матьо да ми обяснява че това било клас Хард
              и трябвало да се запишем в Софт. Нали преди да се запише всеки си оглежда трасето и преценява къде да се запише ?
              Но и организаторите трябва да се съобразяват
              Напълно те подкрепям.Малко ми остана да не карам втория манш след като направиха трасе за прототипи.

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              Тва е селска кушия и оргата има право да променя трасето демократично ....Ко то е за първия такоз е и за последния.
              Много демократично беше наистина,и че беше еднакво за първия и последния ще имаш много здраве.
              А по чие настояване Организаторите промениха трасето?Даже Гошо индианеца не беше съгласен.На брифинга казаха,че ще се кара на обратно,никой не е казвал,че ще има промени.След като видяхте,че ви бият стандартни джипки и ревнахте.

              Коментар


              • #67
                От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                Напълно те подкрепям.Малко ми остана да не карам втория манш след като направиха трасе за прототипи.



                Много демократично беше наистина,и че беше еднакво за първия и последния ще имаш много здраве.
                А по чие настояване Организаторите промениха трасето?Даже Гошо индианеца не беше съгласен.На брифинга казаха,че ще се кара на обратно,никой не е казвал,че ще има промени.След като видяхте,че ви бият стандартни джипки и ревнахте.
                Съгласен съм със теб Др Исаев.Кой разреши на многоуважаемия Бай-Матйо да прави трасе.Вие състезателите защо му разрешихте. .Аз лично не съм се бъркал или настоявал да се променя каквото и да е било.Нормално е подготвени джипки да искат по тежко трасе и обратно неподготвени за тежък терен да искат по леко трасе.Може би ви трябваше адекватен навигатор ....
                Последно редактирано от meha1971; 06-11-18, 17:15. Причина: допълване
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #68
                  От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                  Пламене съгласен съм с теб ,че в крайна сметка се получи малко като бой между големи и малки .Наистина много -много не ни беше "работата там " ,да не говорим ,че хич не съм фен на калта .

                  Обаче .
                  Първо исках да уважим Жорето и останалите от оргатима .
                  Второ -Бай Матьо през цялото време ни мърмореше /обяснявам за тези ,които не бяха / как сме пили хапчета за бавност,какви сме бабички ,как ни шляпат по-неподготвените и т.н. глупости . И като се оправдавахме ,че трасето не е за нашите машини ,а е ралиджийско ,как и на трудно щели да ни шляпат и т.н.
                  И оттам дойде идеята да се затрудни трасето .Не си спомням Жорето да е бил против ,нито Юнгата ,нито пък ти или някой друг .
                  Ако ги беше казал на трасето тези неща ,които си написал по-горе преди втория манш съм съгласен .

                  Забравяш да споменеш една важна подробност .
                  Първия манш карах първи .Редно беше във втория или да карам последен /а ти първи / ,или да се тегли нов жребий ,пък аз пак първи .Но всички си затраяхте ,надявайки се първите да очупят трасето...

                  И пак казвам .Прав ,си донякъде ,но не напълно .

                  Поздрави !
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #69
                    От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    Пламене съгласен съм с теб ,че в крайна сметка се получи малко като бой между големи и малки .Наистина много -много не ни беше "работата там " ,да не говорим ,че хич не съм фен на калта .

                    Обаче .
                    Първо исках да уважим Жорето и останалите от оргатима .
                    Второ -Бай Матьо през цялото време ни мърмореше /обяснявам за тези ,които не бяха / как сме пили хапчета за бавност,какви сме бабички ,как ни шляпат по-неподготвените и т.н. глупости . И като се оправдавахме ,че трасето не е за нашите машини ,а е ралиджийско ,как и на трудно щели да ни шляпат и т.н.
                    Тони,трасето си беше добро и за вашите машини и имахте предимство пред останалите.Не е било ралиджийско в никакъв случай.Дори се каза,че страничните наклони били страшни,а там караха и малкия клас.Дъртия само за едно е прав-наистина карахте като бабички.

                    Коментар


                    • #70
                      От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                      E ,аз толкова си мога
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X