Обява

Свий
Няма добавени обяви.

офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

    Такса участие няма да има
    Класовете са редовен(джип със седалки,неолекотяван) и клас модифициран
    клас Редовен ще кара един манш 2-3 обиколки,ще измерим другата седмица времето за минаване и слагаме време,ако не се впишеш във времето отпадаш
    клас модифициран ще кара 2манша по-2-3 обиколки(трасето е като за модифициран)тегли се жребий кой кога стартира,ако се паднеш първи,във вторият манш стартираш последен,събират се двете времена и се класира,ще има също определено време за преминаване,ако има авария и не се впишеш във времето се смята времето което е определено за преминаването,
    наградите са клас редовен 1място-150лв 2 място100лв 3 място-50лв
    клас модифициран 1място-300ля 2място-200ля 3 място-100лв
    също медали и купи и предметни награди от маслата Бардал,ако излезе още нещо ще добавим и него
    Трасето не е тежко ,но не го подценявайте,верно че време ще се засича,но който хукне да дава яко газ,или ще се обърне някъде или ще аварира,затова са и два манша ,всеки да си направи сметките къде може и къде не,ако е направил грешка във първият ще гледа да коригира във вторият,ако е дал страхотно време във първият и е карал ВА БАНК,вторият да играе на сигурно
    тел-0888554629

    Коментар


    • #17
      От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

      Много хубаво всичко, ама датата съвпада със състезанието в Смолян
      Samurai Gemax

      Коментар


      • #18
        От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

        Пууу да му е.а майката....Ся ко праим...
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #19
          От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          Пууу да му е.а майката....Ся ко праим...
          Ами всички ще са на Смолян
          Samurai Gemax

          Коментар


          • #20
            От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

            Гледах уж да не се застъпваме със други състезания
            Еми на който му е кеф ,ще ходи в Смолян,на който му е кеф ще дойде в Исперих,ние ще си направим пофтата
            и каквото стане

            Коментар


            • #21
              От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

              Е... не всички ,ние ще сме си тук...и други почитатели на "Кал в ушите" ;-)

              Коментар


              • #22
                От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                Аз съм в Исперих. За сега като зрител, ако оправим колата, състезател. Смолян ми е далече.
                Георги Донев, 0889 437 687
                Nissan Patrol Y60

                Коментар


                • #23
                  От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                  на финалната права сме,и трапеца който направихме вече го пробвахме ,не подава много ,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171014_152057.jpg
Прегледи:1
Размер:638.1 КБ
ID:5770988,налепихме плакатите,дано и времето е хубаво,гн Донев вярвам че ще му хареса трасето ,дори и като зрител,има всички елементи за тестване на проходимост Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22497393_10210265920790595_944399938_n.jpg
Прегледи:1
Размер:168.2 КБ
ID:5770989

                  Коментар


                  • #24
                    От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                    Много хубаво всичко, ама датата съвпада със състезанието в Смолян
                    Гого,състезанието в Смилян беше обявено по-късно!
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #25
                      От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                      Гого ще ходи в Смолян,прав му път,друг писа че сме имали не повече от 300 човека и на него живо здраво,миналата година много умуваха ,плюха и обезкуражаваха и се прибраха със аварирали джипове и смачкано самочуствие айде шампионите в шамипоната че в селската лига се искат умения и подготвена кола
                      Каквото стане стане,важното е да е весело,някои хора много присърце се вземат и се имат за гурутатата на офроуда,състезанието е с име БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ а не Битката на Пед...тата ето кадри без захаросани мюзик детайли https://www.facebook.com/iungata.iun...type=2&theater
                      Последно редактирано от iunga; 23-10-17, 21:04.

                      Коментар


                      • #26
                        От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                        Аз съм в Исперих !
                        Ще се видим с всеки който е там на 05.11.
                        Успех с подготовката.

                        Коментар


                        • #27
                          От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                          https://www.facebook.com/permalink.p...00014615580713
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • #28
                            От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                            Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                            Гого ще ходи в Смолян,прав му път,друг писа че сме имали не повече от 300 човека и на него живо здраво,миналата година много умуваха ,плюха и обезкуражаваха и се прибраха със аварирали джипове и смачкано самочуствие айде шампионите в шамипоната че в селската лига се искат умения и подготвена кола
                            Каквото стане стане,важното е да е весело,някои хора много присърце се вземат и се имат за гурутатата на офроуда,състезанието е с име БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ а не Битката на Пед...тата ето кадри без захаросани мюзик детайли https://www.facebook.com/iungata.iun...type=2&theater
                            С този пост ме хвърляш в "музиката". Малко или много се чувствам засегнат. Да, дойдохме миналата година да Ви уважим на ход с една Витара, която се счупи още на идване преди В.Търново в 5.00 сутринта, но не обърнахме обратно, а напротив, дойдохме и даже карахме само на предно при едни правила, които после бяха променени поради тежкото трасе и авариралите коли и се прибрахме на ход 500 км само на предно !!! Наградихте само двама в нашия клас !?! третата купа в хола ли си я държиш ??? Как ще ме накараш да бия и сега 700 км. и да съм сигурен, че правилата и обиколките ще са такива каквито са обявени предварително ???
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • #29
                              От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                              С този пост ме хвърляш в "музиката". Малко или много се чувствам засегнат. Да, дойдохме миналата година да Ви уважим на ход с една Витара, която се счупи още на идване преди В.Търново в 5.00 сутринта, но не обърнахме обратно, а напротив, дойдохме и даже карахме само на предно при едни правила, които после бяха променени поради тежкото трасе и авариралите коли и се прибрахме на ход 500 км само на предно !!! Наградихте само двама в нашия клас !?! третата купа в хола ли си я държиш ??? Как ще ме накараш да бия и сега 700 км. и да съм сигурен, че правилата и обиколките ще са такива каквито са обявени предварително ???
                              Ванка аз не обръщам внимание на подробности ама те сигорен ли си в тва което пишеш.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #30
                                От: офроуд състезание БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ гр.Исперих 5.11.2017г

                                гн. Попов този камък не бе хвърлен по вас,всички помним витарата и счупеното каре,мал шанс
                                После даже приказвахме с момчетата баси човека ,откъде е дошъл и аварира на първият баир,а такива неща се случват,и те не са подигравателни,
                                малцина са хората като вас !!!!Тука какво ли не писаха,плюха ,подиграваха и какво ли не,ставаше дума за тях
                                Мехата знае трудно се оргазнизира,винаги има недоволни,а нa мен лесно ли ми е
                                Работя по 16 часа на ден,тръгнал съм и състезание да правя,трасето ни е тежко,бюрокрация голяма,спонсори няма,еееееееееее айде и братята ми по
                                хоби да ме плюят,а най тежкото е когато земляците офроудъри ти правят сечено,но майната му,нали трябва се развива спорта
                                Е хубаво да се развива,ама като ти бият брадвите отвсякъде ,се питаш,какво правя,защо го правя,има голяма интерес откъм публика,състзаатели в клас модифициран ще са 5-6 ,но ще е яко,ще си направим пофтата,ще си премерим силите,ще има яко каране и който устиска!!! Аз съм съм витарка ,тежи 1420кг,коне 82 и какво
                                Още пролета отидох в Нова Загора и приятели,спряха ме куките ,нямах Е категория,взеха ми регистрация ,талон за 6 месеца,ама яко си беше,3 джипа се пуснахме и тримата в десятката.а Гошо Индиянеца стана трети,та идеята драги ми братя по хоби е да си прекараме весело а не да си правим сечено
                                Последно редактирано от iunga; 30-10-17, 22:29.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X