Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Не ми дава опция за репорт никъде и затова питам, като сте готови със сървъра свирнете, пак казвам аз искам да го ползвам това приложение и каквото зависи от мен за подобрението му ще ударя едно рамо доколкото мога като "бета" тестер.
    Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
      Не ми дава опция за репорт никъде и затова питам, като сте готови със сървъра свирнете, пак казвам аз искам да го ползвам това приложение и каквото зависи от мен за подобрението му ще ударя едно рамо доколкото мога като "бета" тестер.
      Благодаря, оценявам го високо!

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Дай координати на такъв, разполагащ с всички произведени устройства с андроид? Едва ли са повече от няколко десетки хиляди...
        Защо само един???
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Пробвайте сега да свалите данните от сървъра, мисля че трябва да е ок, поне при мен работи...

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            За момента работи идеално.
            Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Приложението вече работи стабилно на двата ми телефона: LG G3 D858HK и LG K10 K420N(2016).
              Явно проблема е бил в данните от сървъра.
              Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Мащабирането на картата и детайлите също, всъщност за момента е без забележки.
                Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Благодаря за обратната връзка!

                  Алекс, ако отидеш в зъбно колело>следи>пак зъбно колело и от там активираш "винаги записва следа" WildMaps ще активира допълнителна програма "GPS Logger" която ще записва трак и при загасен уред. Имай предвид обаче, че това хаби доста ток и ако забравиш WildMaps на заден план ще ти свърши батерията. Направили сме "динг" звук и надпис при пускане на WildMaps за да подсеща, че е активен фонов режим на записване.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Приложението и при мен сега работи по-стабилно. Прави ми впечатление, че при разглеждане на карта и планиране на маршрут на вън под слънцето почти винаги използвам Орукс мапс с някоя от безплатните гармински карти. Там самата карта е някак по-ярка, по отчетлива, контурните линии се виждат много по-ясно, пътищата също. Прилагам и скрийншот. Според мен има нужда да се приложи гарминския стил на картата с по-светъл терен, по-големи и ярки пътища и отчетливи контурни линии. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-05-07-19-31-58-621_com.wildmaps.jpg
Прегледи:1
Размер:87.8 КБ
ID:5788295Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-05-07-19-31-49-919_com.orux.oruxmaps.jpg
Прегледи:1
Размер:133.8 КБ
ID:5788294

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Как мога да си изготвя маршрут през определени места? Пробвам като на всяко едно място задържам и избирам "междинна точка", а на последното избирам "Навигирай", но ме прекарва откъдето то си реши, а не през местата, които аз искам.
                      Става въпрос за Iphone.
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                        Как мога да си изготвя маршрут през определени места? Пробвам като на всяко едно място задържам и избирам "междинна точка", а на последното избирам "Навигирай", но ме прекарва откъдето то си реши, а не през местата, които аз искам.
                        Става въпрос за Iphone.
                        След като задържите върху последната точка (дестинацията) на Вашия маршрут, вместо "Навигирай" изберете отново "Междинна точка", след което натиснете иконката с лупата в горния ляв ъгъл и оттам изберете "Навигирай".
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                          След като задържите върху последната точка (дестинацията) на Вашия маршрут, вместо "Навигирай" изберете отново "Междинна точка", след което натиснете иконката с лупата в горния ляв ъгъл и оттам изберете "Навигирай".
                          Получи се! Благодаря!
                          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Няма ги символите за пещерите на картата
                            и няма търсене по пои за пещери
                            а на гармина ги има
                            това може ли да се оправи понеже пещерния клуб ни има нужда от тях
                            Възможно ли е да правим маршрут на андроид устройство и да го експортираме на часовник Феникс 5 Х

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              При мен се търсят нормално и ме навигира до Съева дупка, каквато проба пуснах за проверка...





                              С пълната версия ли си?
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                С платена пълна версия съм.
                                Да по търсене за навигиране излиза обаче виждаш ли че символа за пещера го няма и не изписва на картата името.
                                Ако си пеша в планината и не си в рутиране а само да гледаш картата за ориентация няма да видиш и разбереш че около теб е пещера.
                                А при на с в гр Пещера и пълно с пещери около района на пещера Снежанка.
                                Ползвам Гармин навигатор с карта на ОФРМ от самото и създаване и в самата карта ги има всички пещери и дупки със символ и надпис
                                Просто това приложение все още не ги чете.
                                Също така в точки по интереси няма пещери.
                                Последно редактирано от ISG; 17-05-18, 17:33.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X