Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бих препоръчал да помислите върху по-интуитивно търсене. Да намеря нещо в Google Maps е елементарно, а при вас трябва да превключвам градове, адреси, точки и т.н., което просто е ненужно. Вчера цъках 2 минути докато хвана цаката как да намеря Гложенски манастир например.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • sabin
      sabin коментира
      Редактиране на коментар
      Има идея да се подобри търсенето, но няма ресурс. Благодаря за предложението

  • Първоначално публикуван от KikyK Преглед на мнение
    Здравейте,
    Ползвам приложението за трета година под ios.
    От около една година няма нов ъпдейт, но хубавото е, че за сега работи.
    Странното обаче е, че от лятото на миналата година не са се ъпдейтвали картите, което влиза в леко противоречие с моето впечатление за четири ъпдейта на година.
    Може ли просто да има някакъв бъг при мен или просто няма нови карти?
    Благодаря предварително, ако някой сподели мнение
    Здравейте,
    Коя е последната версия на картата?
    При мен е 2020Q2.
    Което ме навежда отново на въпроса от миналата година, дали няма бъг под iOS

    Коментар


    • Миналата година ме таксува системата, свалих абонамента и сега като искам данавигирам ми казва ,че трябва да си закупя навигация и 3Д версия. А съм платил пълен пакет за една година. Писах и назад в темата и никакво развитие. Към кой по-сведущ да се отнесе въпроса?
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • Здравейте,
        Инсталирах приложението и сега го пробвам. Изскочиха ми някои въпроси:
        1, Когато вляза в меню "следи" и натисна бутона за настройки ме изхвърля от приложението. Това нарочно ли е или при мен има проблем? Иначе записва и изобразява следите на екрана.
        2. Когато просто си разглеждам картата (без избран маршрут), възможно ли е бутона/ иконата за посока север да я центрова при еднократно натискане? При задържане променя начина на изобразяване в режим навигиране.
        3. Ако дадена част от маршрут е обозначена като А (АТВ), но сега е проходима с нормален 4х4 автомобил, как да сигнализирам за корекция евентуално? И изобщо как да изпращаме предложения за корекции?
        Благодаря предварително!
        Mitsubishi L200 Instyle 2020, 4N14 400 Nm, 6AT, Super Select II, 1:2.566 low gears, 265/65 R18 Yokohama Geolandar A/T G015;

        Коментар


        • Здравейте, бих искал да попитам дали се предвижда да има решение за ползвателите на ограничените от Google апаратчета на Huawei?
          Към момента инсталирането на Wild Maps някак си е възможно, но не съществува никаква възможност да се заявят, съответно заплатят допълнителните опции по картата.
          Порових се из търсачката, но не открих никакви мнения по този въпрос.
          Не е проблем човек да си вземе 2-ри телефон, но се сещам за вица за зайо байо с двата телефона!
          Благодаря предварително!

          Коментар


          • Здравейте ! Много ми хареса навигацията , но може ли разяснние, какво означават надписите върху маршрутите.....по специално върху червените за офроуд за автомобили... ? 4M ; 4 ; 4x4 и.т.н !? Кой е лек ,кой труден и кой екстремен ? От легендата не става ясно. Благодаря предварително ?

            Коментар


            • Знам, че въпроса ми е малко малоумен, обаче ми изтече абонамента, а досега не съм особено доволен как работи навигацията, проблемите са описани тук надълго и нашироко, дали има някакво подобрение за Андроид или положението е същото.
              Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

              Коментар


              • sabin
                sabin коментира
                Редактиране на коментар
                В интерфейса няма подобрение.

                В картата, да.

                Бъговете се чистят малко по малко, на някой устройства върви много стабилно и никога не крашва, но на други не е така.
                Не работи на телефоните със сгъваемите екрани.

                Ако не сте го изтрили аппа, той ще продължи да върви и след изтичане на абонамента.

            • Както и да е, платих си и за тази година (все пак това е труд който трябва да се плаща) обаче ....... това приложение работи ли OFFLINE, всеки път като го пусна (обикновено на места където обхват няма), картата се зарежда само с базовата версия и до там. Ако съм онлайн започва едно зареждане и мислене и след няколко рестартирания на приложението понякога изгрява както трябва, друг път не иска. Не мога да разчитам на него по никакъв повод, става въпрос за Андроид и телефон P30 Pro (с работещ гугъл).
              Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

              Коментар


              • Samsung S20
                Samsung S22
                Проблемите и на 2-та телефона. На Samsung S8 Няма грижа

                Има проблем след ъпдейт на ОСа тази пролет
                Не позиционира въобще. Разхождасе местоположението на плюс минус 200-300 метра около реалната точка. Никаква възможност да навигира, защото не знае къде е
                Разрешено е приложениео в Locations.
                Забелязах че ако пуснеш да навигира гоогле мапса. Запшпочва вече и WildMaps да вижда верното местоположение

                Приложението го ползва 2 години и половин

                Някакви ИДЕИ ?!?!?!?!?!?!
                Последно редактирано от chmp; 25-07-22, 19:22.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Jim_G Преглед на мнение
                  Здравейте ! Много ми хареса навигацията , но може ли разяснние, какво означават надписите върху маршрутите.....по специално върху червените за офроуд за автомобили... ? 4M ; 4 ; 4x4 и.т.н !? Кой е лек ,кой труден и кой екстремен ? От легендата не става ясно. Благодаря предварително ?
                  Ето описание
                  https://legend.karta.bg/
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от chmp Преглед на мнение
                    Samsung S20
                    Samsung S22
                    Проблемите и на 2-та телефона. На Samsung S8 Няма грижа

                    Има проблем след ъпдейт на ОСа тази пролет
                    Не позиционира въобще. Разхождасе местоположението на плюс минус 200-300 метра около реалната точка. Никаква възможност да навигира, защото не знае къде е
                    Разрешено е приложениео в Locations.
                    Забелязах че ако пуснеш да навигира гоогле мапса. Запшпочва вече и WildMaps да вижда верното местоположение

                    Приложението го ползва 2 години и половин

                    Някакви ИДЕИ ?!?!?!?!?!?!
                    Ето и видео

                    https://youtube.com/shorts/XeNJQIgXwYo

                    Коментар


                    • Отново същия АДСКИ ДРАЗНЕЩ ПРОБЛЕМ. Като съм на майната си без покритие на мрежа от мобилния оператор приложението просто зарежда някаква базова карта и като реших да си отбележа едно находище с гъби, гадината директно отказа, "няма достъп до Интернет" ми казва с човешки тенекиен глас. Аре вземете го оправете това, то се оказва че на Гугъл мапс повече може да се разчита. Това да ти зареди офроуд карта забрави, никакви шансове, а що я сваля иначе на телефона ходи питай. Зорлем ме карате да се занимавам с хакове и глупости на джобните гпс-и.
                      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                      Коментар


                      • След като гневно отново си спрях абонамента тъй като програмата на Андроид 12 и 13 направо отказваше да тръгне, след известно време проверих в стора и там имаше ъпдейт, изтеглих я отново и о чудо, за сега тръгва и зарежда всичко от първия път. Колко ще е стабилна при по дълго ползване не мога да кажа, като проверя ще докладвам.
                        Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X