Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Я виж в детайлите на картата, засили ги на максимум.
    Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Понеже смених телефона инсталирах на него програмата и за сега работи коректно , на galaxy s9 plus.
      Проблема за улиците за които питах преди на половина е решен някои улици излизат по номера някои все още не.
      Преди не излизаха , а излизаха само преките покрай главните улици.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Току що преинсталирах и показа и улиците които не ми излизаха .

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Преди 2 дни ми се актуализира ОС до Android 8.0.0 Oreo. Телефонът ми е SAMSUND S7 EDGE. Не мога да записвам адреси, изхвърля ме нон стоп от приложението, не мога да импортирам файла си ТПИ. Приложението работи ли изобщо с тази ОС? Май стана някаква боза в момента.

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Да поясня- преинсталирах на ново за всеки случай. Резултатът е този.

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
              Преди 2 дни ми се актуализира ОС до Android 8.0.0 Oreo. Телефонът ми е SAMSUND S7 EDGE. Не мога да записвам адреси, изхвърля ме нон стоп от приложението, не мога да импортирам файла си ТПИ. Приложението работи ли изобщо с тази ОС? Май стана някаква боза в момента.
              Приложението работи на устройства с операционна система Android 8.0.0 Oreo. За всеки случай, ще помолим останалите участници в темата, които използват подобни уреди с тази версия на операционната система да споделят дали срещат описаните от вас проблеми, за което им благодарим предварително!

              Ако се окаже, че въпросните проблеми са единствено при вас, дали ще имате възможност да посетите адрес в центъра на столицата, за да могат нашите програмисти да погледнат вашия уред?
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                Приложението работи на устройства с операционна система Android 8.0.0 Oreo. За всеки случай, ще помолим останалите участници в темата, които използват подобни уреди с тази версия на операционната система да споделят дали срещат описаните от вас проблеми, за което им благодарим предварително!

                Ако се окаже, че въпросните проблеми са единствено при вас, дали ще имате възможност да посетите адрес в центъра на столицата, за да могат нашите програмисти да погледнат вашия уред?
                На "Гурко" 45 ли?

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
                  На "Гурко" 45 ли?
                  Не. Изпратихме ви отговор на лично съобщение.
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Ако съм си купил картата за телефона, мога ли да я ползвам на Garmin-a?

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от simoV49 Преглед на мнение
                      Ако съм си купил картата за телефона, мога ли да я ползвам на Garmin-a?
                      За съжаление не е възможно. Това са две различни платформи и закупуването на продуктов лиценз за едната от тях не дава възможност продуктът да се използва на другата.
                      OFRM Team
                      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Здравейте,
                        Получих тестови период за Андроид.Всичко се инсталира перфектно, но самото приложение рутира изключително неточно.Днес във Велинград на 2 пъти ме обърква здраво!! Аз ли бъркам някъде или !?
                        Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          VesMil, погледни какви са ти настройките за рутиране и за мпс - да не си в някакъв пешеходен режим например или да имаш отбягвания на главни пътища и тн.
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Днес не успях да отворя програмата. Изтрих я и инсталирах наново. Сега работи, но как да си "върна" пълния абонамент?
                            Става въпрос за Ios!
                            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                              Днес не успях да отворя програмата. Изтрих я и инсталирах наново. Сега работи, но как да си "върна" пълния абонамент?
                              Става въпрос за Ios!
                              Здравейте,
                              Има опция за възстановяване на пълния абонамент. Като влезнете в "Добавки", в горния десен ъгъл има путон "Възстанови"

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Пробвах- не ще. Върти си "колелото", че зарежда, но нищо не се случва.
                                Пробвах и да я купя наново и ме препраща към Apple акаунта, там си стой, че е купена.
                                99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                                It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X