Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

    За съжаление и след update-а application-а продължава да крашва, когато се опитвам да изпратя маршрут...

    Коментар


    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

      Приложението вече изобщо не работи. Crash-ва 10 секунди всеки път след като генерира маршрут. Пуснал съм feedback и в самото приложение.

      Поздрави

      Коментар


      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

        И при ме крашва. Вчера го пуснах да навигира и в момента в който почва да генерира маршрута крашва. Оправи се чак след рестарт.
        След това беше ок до крайната цел. На сутринта след като го пуснах на обратно пак почна да забива и го отсвирих.
        Отделно не ми запомня предишни търсения.
        Една питанка, има ли вариант да се зададе хибриден режим на маршрута? Идеята е при маршрут от южна София до вр. Мургаш примерно офроуда да е след Бухово, а не през целия път...
        Hyundai Galloper 3.0 V6

        0885 44 60 16

        Коментар


        • Първоначално публикуван от geko Преглед на мнение
          Колеги, кога ще се появи ъпдейта, който позволява визуализация на имената на POI върху картата? "До няколко седмици" общо взето мина. Също така - някакъв начин за експортване на точките като GPX (или каквото и да е)? Благодаря!
          Вече е наличен. Всичко наред ли е?

          Първоначално публикуван от MaverickX Преглед на мнение
          Приложението вече изобщо не работи. Crash-ва 10 секунди всеки път след като генерира маршрут. Пуснал съм feedback и в самото приложение.

          Поздрави
          Предполагам нещо се е омазало. Най-добре го изтрийте и като го инсталирате му дайте всички права, които иска. Коя версия е андроида?

          Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
          И при ме крашва. Вчера го пуснах да навигира и в момента в който почва да генерира маршрута крашва. Оправи се чак след рестарт.
          След това беше ок до крайната цел. На сутринта след като го пуснах на обратно пак почна да забива и го отсвирих.
          Отделно не ми запомня предишни търсения.
          Една питанка, има ли вариант да се зададе хибриден режим на маршрута? Идеята е при маршрут от южна София до вр. Мургаш примерно офроуда да е след Бухово, а не през целия път...
          Не, хибриден маршрут няма как да се зададе. Ако обаче изберете за маршрут офроуд МПС и най кратко, би трябвало да не избягва офроудите и да кара по асфалт (ако е най кратък).

          Подготвяме нов ъпдейт на WildMaps, който е доста по стабилен за Андроид. За първи път ми се случва ползване цял ден офроуд без нито едно гърмене на андроида. За съжаление обаче има още неща, които трябва да се оправят преди да го пуснем, чакам програмистите да намерят време да ги оправят. Подменен е и гласа с доста по разбираем. Май даже ще има и мъжки глас ако успеят да го интергрират.

          При подмяна на картата с по нова, историята на търсене и запазените маршрути се загубват в момента. По нататък ще оправим и тази недомислица, но засега има по важни неща за оправяне.
          Последно редактирано от sabin; 15-08-19, 08:07.

          Коментар


          • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            При подмяна на картата с по нова, историята на търсене и запазените маршрути се загубват в момента. По нататък ще оправим и тази недомислица, но засега има по важни неща за оправяне.
            Това обяснява защо пак ми изчезна всякаква история...
            Чакам ъпдейта да видим как ще е. Идеята на апп-а е много готина, но не съм сигърен, че абонамента беше по-добрия избор от това да си взема някакъв евтин гармин и картата...
            Hyundai Galloper 3.0 V6

            0885 44 60 16

            Коментар


            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
              Това обяснява защо пак ми изчезна всякаква история...
              Чакам ъпдейта да видим как ще е. Идеята на апп-а е много готина, но не съм сигърен, че абонамента беше по-добрия избор от това да си взема някакъв евтин гармин и картата...

              Сега след като си ползвал WildMaps и си свикнал с него пипни някой гармин да видиш, колко е по неудобно. Често на мотора съм с двете и гармин-а се ползва само за записване на следи а висчко друго си правя на wm защото ми е по удобно.

              Коментар


              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                WildMaps ползвам само когато ходя в гората. Онази вечер се зачуках в грешната пътека и едвам минах, защото позиционирането даваше отклонение 30-на метра. Може и от хардуера на телефона да е, ама google maps-а го изкара точно. Отделно както казах приложението крашва на random принцип и не е много яко когато караш в тъмницата по непознати маршрути.
                А за следите много добре, но вчера пуснах репорт, защото при опит да изпратя следи и/или каквото и да е друго по мейла пак забива.
                Защо не сте го направили тези файлове да са достъпни на файловата система на устройството?

                Харесвам много картата и уважавам труда, който се полага за това, но е несериозно базовата функционалност на приложението да е под въпрос.
                Hyundai Galloper 3.0 V6

                0885 44 60 16

                Коментар


                • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                  Крашва когато създам маршрут. 5-10 сек. и аут. Още съм на пробен период. Не знам дали да купувам нещо при това положение.

                  Коментар


                  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                    И при мен е същото, крашва веднага след като покаже маршрута, понякога и в момента на изчисляването.Няколко пъти го преинсталирах, дори го купих, всички права са разрешени и пак е същото( в редки случаи успява да зареди картата).Инсталирано на таблет Samsung Galaxy S3(андроид , телефон Moto G7 plus(андроид 9) и пробна версия на Iphone - проблемите са идентични.Надявам се да бъдат отстранени, като замисъл картата е добра ако работи

                    Коментар


                    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                      Благодаря за обратната връзка, има информация и от други клиенти за проблем с андроид 9, търсим телефон с андроид 9 за да тестваме и отстраним проблема. Извинявам се за неудобството!

                      Коментар


                      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                        Таблета е с андроид 8 , не знам как осмицата е станала на емотикона, изпробвано и на друг телефон с андроид 8 - същият проблем,кога може да очакваме ъпдейт?Също така бихте ли препоръчали устройство и карта за офроуд (АТВ или джип).

                        Коментар


                        • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                          А има ли как да използвам платената версия на друго устройство? Опитах пробната версия на един неъпдейтван таблет Lenovo Yoga и крашва много по-рядко, а даже успявам и да изпратя .gpx, което поне на първо време е нещо.

                          Коментар


                          • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                            Трябва да се логнеш със същия потребител в google play и работи, ползвал съм на две различни устройства.
                            Hyundai Galloper 3.0 V6

                            0885 44 60 16

                            Коментар


                            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                              Аз днес все пак пробвах да го инсталирам на телефон без гугъл апс. Крашва веднага след даунлоуда на картата.

                              Коментар


                              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                                imho нямаш шанс без гугъл апс, щото там едни неща се грижат за приходите на разработчиците и на гугуъл.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X