Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
    ....Андроид и IOS така се изкефих, че веднага го инсталирах и купих офроуд картата, после дойде и голямото разочарование. .....
    Наскоро се наложи да изоставя за някоко дена Айфон 6 и да го заменя със Самсунг С6.
    По бъгаво нещо не съм пипал през живота си от този андроид.
    Там където си говорех през Вайбъра с Айфоня безпроблемно това нещо ми насичаше като за световно.
    Забиваше ми с безплатния Мапс.ме през 5 минути и се рестартираше.
    С Андроида си припомних Уиндоус 95 и сините му екрани - муххахахаха
    С Айфона не си спомням да се е рестартирал 3 години и половина.
    Може би един два пъти се е случило ако толкоз не хареса определена програма да излиза от нея

    Абе какво да кажа - няма да пипна повече нещо с Андроид дори пари да ми дават
    Сега съм се натъкмил за един X и после карта Wildmaps
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      И какво общо има плюенето на Андроид и превъзнасянето на епълската измислица с проблемите на приложението?
      Нека се придържаме към истинското съдържание на темата.
      Дойде и моя ред.
      Получих писмо,че мога да изтегля приложението безплатно и го направих.
      Инсталира се,дадох му необходимите разрешения,изтегли някаква карта(вероятно с ограничена функционалност) и.....крашна.
      Стартира,показва интерфейса и спира да работи.
      Телефона е LG G3 с Андроид 6.0 .Пробвах го и на телефона на сина - някакво HTC с Андроид 8 - същата работа.
      Всъщност това приложение ми е необходимо за Андроид навигация Ерисин на колата на сина ми.
      Там още не е тествано,но ако се чупи на маркови телефони,как да очаквам,че ще работи на китайчето?
      Последно редактирано от Валери Недялков; 03-05-18, 19:01.
      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Телефона ми е Huawei mate 10 pro, за малко да си платя и за айпада, но поради горните причини се отказах. Вижте, не искам да ви хейтя, прекрасно ви разбирам пред какво сте изправени, но като някой дава определена сума срещу нещо той очаква да работи ако не без грешка то поне задоволително добре. Не искам и да влизаме в поредния спор Андроид или IOS, но просто трябва да имате и възможност за тестов период, така ще накарате и самите клиенти да споделят с вас за бъгове. Не желая и да ви се бъркам, но ако натиснете повече върху OFRM ще спечелите повече, градски навигации има вече много.
        Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Съжалявам, че WildMaps не работи добре на някой устройства. Малко по малко ги отстраняваме тези проблеми. При андроид няма точни стандарти и всеки производител си прави свободни съчинения, що се отнася до технологиите които ползваме, от там идват и много проблеми. Няма как да тестваме всички андроид телефони за съжаление. При iOS няма подобни проблеми.

          Добрата новина е че при андроид лесно можем да връщаме пари. Ако решите че сте сгрешили в покупката ми пуснете кода на поръчката ви и веднага ще възстановя сумата.

          Обмисляме вариант за тестов период на пълно функциониране, но е усложнено положението поради факта, че след изтичане на абонамента искаме WildMaps да продължи да работи и само да спре да се обновява. Края на тестовия период е един вид "изтичане на абонамента", което означава че няма как да използваме системата на Гугъл за тестов период.

          Конкретно за проблема, ако сте преинсталирали апп-а и данните и въпреки това не маршрутизира, моля дайте информация от къде до къде не може да изчисли маршрут за да се опитам да възпроизведа проблема. Ако успея да го възпроизведа, ще мога и да го дам на програмистите да го поправят.

          Благодаря за търпението.

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Не, 40-50 лв. дето не съм ги дал за някоя тъпотия няма да ме съборят, плюс това имам принципи "като ползваш нещо трябва да си го плащаш" особено за ОФРМ карта, това е безкраен труд, който трябва да се плаща. Разбираме се така, аз ще съм ви опитното зайче тъй като си имам и гармински устройства няма да разчитам на Андроида на 100% съответно ще ви уведомявам за бъгове при ползването, вие ще ми кажете къде да ви пиша и няма да ми се мръщите. Аз лично искам този продукт да съществува и бих се радвал да помогна за неговото подобрение. Дайте ми указания как да ви давам отзиви и може да разчитате на мен. Като за начало имам една препоръка, дали не може да се направи да работи във фонов режим при Андроид, сиреч при загасен екран без навигация да си чертае маршрут който после да мога да го експортвам към бейскамп или гугъл мапс и пр.
            Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
              Не, 40-50 лв. дето не съм ги дал за някоя тъпотия няма да ме съборят, плюс това имам принципи "като ползваш нещо трябва да си го плащаш" особено за ОФРМ карта, това е безкраен труд, който трябва да се плаща. Разбираме се така, аз ще съм ви опитното зайче тъй като си имам и гармински устройства няма да разчитам на Андроида на 100% съответно ще ви уведомявам за бъгове при ползването, вие ще ми кажете къде да ви пиша и няма да ми се мръщите. Аз лично искам този продукт да съществува и бих се радвал да помогна за неговото подобрение. Дайте ми указания как да ви давам отзиви и може да разчитате на мен. Като за начало имам една препоръка, дали не може да се направи да работи във фонов режим при Андроид, сиреч при загасен екран без навигация да си чертае маршрут който после да мога да го експортвам към бейскамп или гугъл мапс и пр.
              Напълно те разбирам. Аз също доста писах преди тук заради бъговете. При мен за сега приложението работи след 4 месеца неизползване , защото просто не работеше. Ядосвах се за това , че се иска за нещо пари , а то не работи 50лв никой няма да го бутнат принципно. Беше ми отговорено , че трябва да се минело по тоя път на проби грешки "за наша сметка разбира се сега като изтече абонамента пак ще трябва да си го платя какво като не е работило 4 месеца а ти си го платил" е мина тоя път , за това трябваше да има бета версия докато се изчистят по сериозните бъгове. За сега има още кусури , но при мен работи приемливо. Не съм пробвал само следите дали са ок ползвам го със андроид.

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Алекс, а имаш ли достатъчно място на телефона - да не би да е малко и да не стига?
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Предостатъчно, 75 ГБ свободни. Малко отзиви: Деинсталирах и инсталирах наново, зависна още при теглене на ОФРМ, след рестарт си изтегли картата и изо линии, при опит за навигация от детелината на Враня до мина Чукурово по път 4Х4 зависва още при опита да изпише маршрута. След още няколко опита накрая успя да ми изпише пътя и в следващия момент приложението крашна. Сега не работи, няколко опита да бъде пуснато ме изхвърля. Сега се опитах да го пусна, тръгна и при опит за изчисляване на маршрут ме изхвърля и приложението се изключва. При изчистване на кеша положението е същото, става въпрос за маршрут от 24 км горе долу.
                  Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Явно има проблем с този модел. Трябва да намерим някой в София с този телефон за да тестваме и разберем каква е причината.

                    Ако има опция за изпращане на репорт като гръмне, моля използвайте я, може и да разберем какво се случва.

                    Няма проблем да възстановим сумата, само трябва да ми кажете номера на поръчката.

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      От къде да го извадя репорта?
                      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Хората са измислили топлата вода-казва се Бета тестер....
                        Cherokee WJ 4.0L- NP242
                        Honda Africa Twin XRV 750

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          И при мен приложението понякога бъгва - просто се затваря когато натисна бутона със зъбното колело, понякога забива, понякога и работи де... Телефона е Huawei P20 light.
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            Хората са измислили топлата вода-казва се Бета тестер....
                            Дай координати на такъв, разполагащ с всички произведени устройства с андроид? Едва ли са повече от няколко десетки хиляди...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Оказа се че пак имаме проблем със сървъра и раздава прецакани данни, от там идва и проблема със забиваниците. Преинсталирах моята карта и при мен се получи така.

                              Разследваме какво се случва. Дано този път системния администратор успее да го отстрани!

                              Алекс, понякога като крашва апп-а пита дали да изпрати репорт, ако има такъв случай просто избираш "да".

                              В момента обаче май няма такава опция, поне при мен.

                              До няколко часа ще решим проблема и ще пиша.

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                И при мен приложението понякога бъгва - просто се затваря когато натисна бутона със зъбното колело, понякога забива, понякога и работи де... Телефона е Huawei P20 light.
                                Данните от 1-ви насам ли са инсталирани. Ако е така, вероятно е от проблема, за който написах в предишния пост.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X