Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Мамка му! По някаква причини след ъпдейт на iOS апп-а вече не може да се отвори и трябва да се инсталира на чисто.

    Моля запазете си точките и траковете ако са ви важни преди да обновите към нова версия.


    Съжалявам за неудобството!

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Сега закупих и инсталирах приложението на таблет с андроид 5.1.
      Като се стартира програмата всичко с менютата е ОК. Обаче след като се пипне някое от менютата в долния край, същите се разширяват и се скриват зад лентата на андроида. Съответно стават неизползваеми (особено на следи и ТПИ).
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-02-13-14-12-37[1].jpg
Прегледи:1
Размер:66.0 КБ
ID:5780915



      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-02-13-14-13-09[1].jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:5780916

      Прилагам снимки:
      LZ1AID

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Най добре не избирай улицата а директно след нея слагай адреса в полето за търсене. Ако излиза нещо в списъка на резултатите, избираш и готово. Ако не излиза значи го няма адреса. По начина по който го търсиш не се използват всички адреси в момента.

        Другите улици които излизат са пресечки на тази която си избрал. Ако няма адрес в картата може да се ориентираш по близка пряка.
        Човек и така го правя. Ти слушаш ли какво ти казвам преди ъпа. Тези адреси съм ги търсил и излизаха. Сека ги търся по всички начини с цяло име само част то него и номер. Ти ме изкара неадекватен. И ако ги няма тези адреси то трябва половината дето ги търся да ги няма. Нали уж подробна карта а не може да ме заведе до един адрес. На оффа ок разбилам че няма всичко. Обаче за градовете ако няма улици по добре спрете да правите това и сменете дейноста. Има някакъв проблем трябва 20 поста да пиша да обеснявам едно и също по 5 различни начини. Преди може да намира сега не и улицата е нямало. И вия се чудите какво да отговаряте ама си противоречите. Баси и световния въпрос. Картата търси по разни начини. Уж където са в нея ама аз да съм търсел по друг начин. И накрая пак не излиза. Ти направи ли труда след последния пост до тестваш адресите които ти казах пробвай със номера от 1 до 50. И ако това е нямяне на адреси......

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Инсталирах и новата карта сега. Същото положение. Явно номерата са слабост. Недай си боже да тръгна на някъде в друг град да търся адреси и номера с нея. "подробна пътна карта на България".

          Аз не съм работил с гармин , но картата там е същата уж. Ако и там е така за какво аджеба е тая навигация като не може да те отведе до нужния адрес. Има само улиците без номерата. На доста са сега си играх да проверявам. Не съм търсил в София как е.

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
            Инсталирах и новата карта сега. Същото положение. Явно номерата са слабост. Недай си боже да тръгна на някъде в друг град да търся адреси и номера с нея. "подробна пътна карта на България".

            Аз не съм работил с гармин , но картата там е същата уж. Ако и там е така за какво аджеба е тая навигация като не може да те отведе до нужния адрес. Има само улиците без номерата. На доста са сега си играх да проверявам. Не съм търсил в София как е.
            Колега, свали си Waze и ще забравиш за това аматьорско приложение. Чета ти проблемите от известно време и аз самия започвам да се ядосвам, че не се получават нещата. Приложението е пълна пародия на навигация. Ако изобщо заработи, както трябва то ще минат години и само ще се ядосваш. Няма смисъл сваляй Waze и ще се родиш.
            Сори на екипа, но това си е пълна подигравка с клиентите!!!!

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
              Сега закупих и инсталирах приложението на таблет с андроид 5.1.
              Като се стартира програмата всичко с менютата е ОК. Обаче след като се пипне някое от менютата в долния край, същите се разширяват и се скриват зад лентата на андроида. Съответно стават неизползваеми (особено на следи и ТПИ).[ATTACH=CONFIG]947649[/ATTACH]


              [ATTACH=CONFIG]947650[/ATTACH]
              Прилагам снимки:
              Здравейте!

              Наясно сме с този проблем и работим по отстраняването му. Надявам се до седмица да пуснем обновена версия, която го отстранява.

              Извинявайте за неудобството и благодаря за търпението!

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
                Инсталирах и новата карта сега. Същото положение. Явно номерата са слабост. Недай си боже да тръгна на някъде в друг град да търся адреси и номера с нея. "подробна пътна карта на България".

                Аз не съм работил с гармин , но картата там е същата уж. Ако и там е така за какво аджеба е тая навигация като не може да те отведе до нужния адрес. Има само улиците без номерата. На доста са сега си играх да проверявам. Не съм търсил в София как е.
                90-95% от адресите по градовете ги има а при сигнал за пропуски в дадени райони ги добавяме, но да, прав си, силата на тази карта не са адресите и имената на улиците по селата....

                Използвайки близка пресечка почти винаги може да стигнеш до където искаш ако случайно го няма адреса.
                Последно редактирано от sabin; 14-02-18, 07:43.

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Откак закупих от вас "карта.бг" преди години току що излезналия за тогава, най-новия модел nuvi® 3597 с доживотно обновяване, бих искал да кажа че това е най-страхотната и безпроблемна навигация, заедно с картите. Страхотна работа ми върши и до ден днешен, показва ми всичко за което можеш да се сетиш, това за номерата е най-малкото което показва без проблеми. Евала Събине, за хубавите карти, за в бъдеще ще купя пак най-новия модел Гармин с вашите карти от офиса ви. Сигурен съм че ще успеете и с мобилните устройства да работи така както при nuvi® 3597. Успех

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    90-95% от адресите по градовете ги има а при сигнал за пропуски в дадени райони ги добавяме, но да, прав си, силата на тази карта не са адресите и имената на улиците по селата....

                    Използвайки близка пресечка почти винаги може да стигнеш до където искаш ако случайно го няма адреса.
                    А сега вече и за селата станаха. Вия големи Софиянци бе. Или БГ е само софия.
                    Така търпението вече ми се изчерпа.
                    Това приложение е подигравка и гавра със хората.
                    Не ви знам екипа ама явно е прекалено скапан за да искате пари за нещо което не работи от 3 месеца е закупено а е страшна боза.
                    Искате пари да лапате да печелите а се опитвате с трици маймуни да ловите. Не съм за парите а за отношението и държанието.
                    Просто ако наричате това работа вия сте едни пълни аматьори. Презентирате нещо на идея е много добро ама в действителност нищо не става от скапаното приложение. Тези дни ще намеря навигация да ви видя картата там как работи. И ако е по същия начин и да ми казваш за един от градовете че било села. Не те питам за някое село. Села много като тръгна на лов са доста ако хвана да проверявам там какво е положението щом в градовете нищо не става каквоа да говорим. 21 век ти ще ме караш да търся главната улица и насрещните по нея да се ориентирам вия май имате сериозна нужда от психолог и сте вдигнали сериозна температура. Подигравка и гавра с клиентите ви. Хванете си приложението и картата и нали знаете къде да си е набиете. И на всичкото отгоре имате наглостта да искате пари за това и да казвате на хората , че трябвало да минело еди си какво си за да работи. Ми ние банка ли сме ви да ви плащаме да си оправяте приложението реално да не се ползва. Накрая изтича периода хоп дай още парички нали щото си ни спонсор да си развиваме нещата. Осъзнайте се бе хора. Като искате да правите нещо инвестирате във него правите го както трябва и тогава го продавате в цял свят така се процедира. То това за нищо не става чудите се как и какви глупости да отговаряте за ваша защита смучете си ги от пръстите. Реално заблуждавате и лъжете хората. Спрете да продавате тая пародия докато не си оправите бакиите ако можете. Защото като гледам как работите ту оправите нещо ама счупите друго нещо. Не знам колко екип сте и не ме и интересува , но явно нещо сериозно ви куца. Сега ние от "селата" сме си дали паричките ама понеже българия било провинция и не трябва да имаме претенции никакви да гледаме едни чертички на тая пародия на карта. Виж щото сме от :селата" понеже манталитета на шопа е много ограничен и си мисли , че щом е софиянец и край вече всичко друго било провинция и ние перем още в реките. Моля ви се от сърце почнете да се занимавате с нещо друго защото за това реално не ставате. Нищо лично аз съм ваш клиент казвам си мнението а то е че това за нищо не става и вие го знаете.
                    Кръстете я пътна карта на софия не на българия.
                    Последно редактирано от sandro_pz; 14-02-18, 10:16.

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      А леле-мале, къде отиде

                      Как реши, че те обиждам на селянин, къде го прочете?

                      OFRM няма адреси и имена на улици по българските села(с малки изключения), това е факт. Нямаме и ресурс да ги въведем, това е което казвам. Поддържаме само адресната и пътна база в градовете, междуградската мрежа, офроудите, туристическите и вело маршрути. Това е приоритета ни. Последно с теб говорехме за Пазарджик, който е град а не село ако не знаеш? Не знам как се разпозна като селяндур в моето изказване и как реши, че те обиждам... Да не говорим, че от Пазарджик имаме много доволни клиенти и приятели, които уважаваме, а също имаме много приятели от стотици села из България, които са по достойни и стойностни хора от 90% от невъзпитаните градските чада, които си мислят че всичко им е позволено защото са дали на някой някакви пари за нещо....

                      Както и да е, тъй като ти не се държиш уважително и не спазваш правилата за нормалния тон, няма повече какво да си пишем!

                      Благодаря ти за отделеното време и съжалявам, че не успя да оцениш нашия продукт и с огромна радост и облекчение ще ти върна парите.
                      Кажи ми само моля те номера на поръчката от Гугъл и да приключваме.

                      Поздрави и хубав ден!

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        90-95% от адресите по градовете ги има а при сигнал за пропуски в дадени райони ги добавяме, но да, прав си, силата на тази карта не са адресите и имената на улиците по селата....

                        Това ти е репликата. От къде ти я извади не знам. При положение че те питах за определени улици във определен град.

                        Използвайки близка пресечка почти винаги може да стигнеш до където искаш ако случайно го няма адреса.

                        Това са ни другите думи. На 3 4 улици и реално главните улици ги има страничните присъстват като име номера няма и там е е тествано. Ти ме караш да се ориентирам по пресечки за какво ми е тая програма тогавя..

                        Пари не искам пийте по едно кафе и живи и здрави бъдете. Научете се как да се държите с критиките и как да си оправяте нещата. И то това не са критики а реално казвам кое не работи. От както се занимавам с приложението все нещо му има. Вие не си признавате че искате пари за нещо което не работи.
                        Отговорете си на 2 въпроса.
                        Първия работи ли приложението както го описнате и със всичките опции във него всичко да ми е 6.
                        Втория искате ли пари за нищо което не работи.
                        Това са въпросите върху които трябва да се замислите. И не да се опитвате да намирате куп причини кое как и за какво не работи. То не бяха телефони после gps-и. Кажете си реално нищо не сте направили още да работи както трябва и вие го знаете.
                        Аз съм закупил нещо което реално не върши работа има страшно много проблеми явявам се като бета тестер и пари давам за това.
                        Замислете се реално не излиза ли така или пак ще се опитате нещо да замажете. Това е реалноста. Не става просто и това е. Признайте си го и не се убиждайте че някой по буден ви критикува и натиска за неща които е прав а вие едва ли не се дразните.
                        Приемете си грешките и отговорноста и не говарете глупости кое как работи.
                        Успех надявам се да се справите в близките 5 години.
                        И последно ти би ли си купил лампа каято не свети.
                        Принципно нещо като се продава се очаква че би трябвало да работи. То не е само при вас аз си падам малко педант и съм на мнение че нещо като се прави трябва да се прави както трябва и изпипано тествано без проблеми. Обикновено всеки бара през пръсти не изпипва нещата ама иска да лапа.
                        Последно редактирано от sandro_pz; 14-02-18, 17:19.

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Въпрос: По какъв начин следата, която съм импортирал ,може да се запише като маршрут, за да се навигира по него.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            За момента няма такава функция.
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              За момента няма такава функция.
                              Благодаря!

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Има ли към момента възможност за импорт-експорт на тракове от-към бейскамп. Или поне да си "планирам" трак на нещо, на което няма да ми изтечат очите (разбирай над 24 инча)
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X