Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Здравейте.

    От днес има нова версия и за iOS. Има много поправки и подобрения както при Андроида.

    Подготвяме да пуснем и нова карта 2017Q4.

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      След ъпдейта за IOS приложението не се отваря.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Здравейте.

        От днес има нова версия и за iOS. Има много поправки и подобрения както при Андроида.

        Подготвяме да пуснем и нова карта 2017Q4.
        По-добре го кръстете 2018Q1
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от hristov Преглед на мнение
          След ъпдейта за IOS приложението не се отваря.

          Съжалявам, но явно ще трябва преинсталиране

          Някой друг с този проблем? При мен си се ъпдейтва нормално...

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            По-добре го кръстете 2018Q1
            Зависи от гледната точка

            Новите тракове и поправките от 2017Q4, които са изпратени от потребителите са отразени в тази версия

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Тук много неприятно го изрязва отдолу

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180201_120644.jpg
Прегледи:1
Размер:14.4 КБ
ID:5780066
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Чакам и аз да отстраните и последните грешки и купувам.
                При мен те са следните:
                1. Гласа на жената е отвратителен.
                2. Ограничението за скоростта стои постоянно на 50км/ч. Няма значение нали съм в населено място или извън. Ако може да се изключва от менюто ще е най-добре.
                3. При спряло положение картата се върти във всички страни.
                4. Големината на цифрите, показващи мащаба на картата е много малък и се чете трудно.
                5. Полето с посоката на движение (когато същата се означава с букви) показва винаги север.

                Браво, че оправихте бъговете с крашването на програмата.
                Ако може да се направят и информационните полета една идея по-малки ( примерно да се махне надписа от самото поле) ще е супер.
                Съща така ще е готино да се избира кои POI да се показват на екрана и кои не.


                Използвам андроид 7.0.

                Поздравявам ви за начинанието и желая успех.
                LZ1AID

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                  ...
                  3. При спряло положение картата се върти във всички страни.
                  5. Полето с посоката на движение (когато същата се означава с букви) показва винаги север.
                  ...
                  Дано не се изказвам неподготвен и не те обърквам, но все пак - опитай да калибрираш компаса на устройството.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Тук много неприятно го изрязва отдолу

                    [ATTACH=CONFIG]946348[/ATTACH]
                    Да, съжалявам.

                    Забелязах го преди 3 дни и аз това на новия таблет на щерката. Давам го на програмистите тази седмица да го поправят и ще пуснем обновление след това.

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      Дано не се изказвам неподготвен и не те обърквам, но все пак - опитай да калибрираш компаса на устройството.
                      Правилно е предложението, въпреки че нещата много зависят и от електрониките в колата и тяхното екраниране. При движение над 5 км/ч сензорите не се ползват, но има и настройка въобще да не се ползват.

                      Не знам от коя версия е впечатлението за въртенето на апп-а, но на някой от ъпдейтите пооправихме доста този проблем.
                      Последно редактирано от sabin; 03-02-18, 18:27.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                        Чакам и аз да отстраните и последните грешки и купувам.
                        При мен те са следните:
                        1. Гласа на жената е отвратителен.
                        2. Ограничението за скоростта стои постоянно на 50км/ч. Няма значение нали съм в населено място или извън. Ако може да се изключва от менюто ще е най-добре.
                        3. При спряло положение картата се върти във всички страни.
                        4. Големината на цифрите, показващи мащаба на картата е много малък и се чете трудно.
                        5. Полето с посоката на движение (когато същата се означава с букви) показва винаги север.

                        Браво, че оправихте бъговете с крашването на програмата.
                        Ако може да се направят и информационните полета една идея по-малки ( примерно да се махне надписа от самото поле) ще е супер.
                        Съща така ще е готино да се избира кои POI да се показват на екрана и кои не.


                        Използвам андроид 7.0.

                        Поздравявам ви за начинанието и желая успех.
                        Благодаря за предложенията, някой от тях ще ги оправим скоро, други изискват повече време и усилия и няма да станат толкова скоро за съжаление.

                        За съжаление още крашват някой Андроид устройства.
                        На щерката таблета примерно днес докато тествах новата версия крашна два пъти. Добрата новина, е че ще видим защо и ще го оправим, поне ни е под ръка таблета, но с толкова много Андроид устройства и при липсата на стриктни стандарти е голямо предизвикателство стабилността на апп-а.
                        За пример самсунг S3 mini, S6, S7 и Самсунг ТАБ от преди 3 години си работят безгрижно. Иска си времето да ги нагласим, няма как да избягаме от това за съжаление.

                        iOS-а от друга страна не ми е крашвал от 6 месеца сигурно вече.

                        По точките

                        Оправихме и проблема със записването на тракове във бакгроунд.

                        1. Трудна работа, но може да се ползва на други езици по качествен глас. Във всеки ъпдеит има корекции за подобряване но е далече от необходимото качество...
                        2. Бъг, ще се оправи, ако не е оправен вече.
                        3. Доста по добре в последните версии.
                        4. Ще го пипнем, не го бях осъзнал докато не обърна внимание.
                        5. Бъг, ще го поправим.

                        Поздрави!

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Само още един въпрос: под какъв формат се импортват точки и тракове? Нещо не успявам да се справя.
                          LZ1AID

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Още не съм правил тестове нямам време сега.
                            Забелязах обаче , че за гласа и силата мисля няма промяна отново е тихо.
                            телефона е на макс усилен от всякъде. А и е трудно разбираем по някога .

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Имам и друг проблем. Преди като напишех град улеца и номер ми намираше номерата. Сега стига до улица и който и номер да напиша ми дава хикса. Пробвах го с 3 рачлични адреса на коита съм сигурен че преди показваше сега не. И друго като напиша код на града не ми излиза града ми 2 банки във града. По пощенски код не излиза.

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Здравейте !

                                Явно много съм изостанал .... този акроним ТПИ го стоплих (но ако някой ми обясни етиологията - ще съм благодарен). Формата е XML и към момента бачка. Що се отнася до POI.

                                НО, както и преди ....това с гео-реферираните снимки - никак - ни с грешка , ни с доклад нито с акт.
                                Tse-KO DVD_to aka FREON_a :cool:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X