Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от sotk Преглед на мнение
    Поздравления на целия екип за приложението! От години го чакахме.
    Имам проблем с изтеглянето на платената карта. Изглежда, че приложението не може да се свърже с интернет и всички екстри за покупка са неактивни в сиво. Иначе Wi-fi е включен, с 4G също опитвах, дебитната карта е свързана с Гугъл плей и в нея има достатъчна наличност.
    [ATTACH=CONFIG]931755[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]931756[/ATTACH]
    Според мен, плащането не е минало. Сигурен ли сте, че са взети пари при покупката?


    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Няма покупка. Не мога да стигна до там. Като натискам върху пакетите прозореца за покупки се затваря и остава базовата карта. Изглежда приложението при мен не може да се свърже с Гугъл плей. С Андроид 5 съм, има достатъчно място във вътрешната памет.

      Коментар


      • Re: Карта OFRM за Android и iOS

        Колеги, разпространението на софтуер за андроид и епъл става посредством г плей и ай тюнс, ако си мислите, че след като нямате акаунт си пазите данните според мен се лъжете. И двата телефона могат да събират и изпращат каквото си искаит когато си искат, дори без вие да знаете. Тъй като си има идеология за разпространение вие купувайки си такъв телефон се съгласявате с нея.
        Андроид все повече затварят възможността да се инсталира софтуер който не е в гугъл плей, а при олеле ос това е забранено откакто се помня. Така че друга схема за разпространение просто е неадекватна.
        Последно редактирано от Daniel; 01-10-17, 07:44.

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Да не би да искаш да кажеш, че Гугъл плей има данни за кредитната ми карта, въпреки че никога не съм й въвежал данните в интерфейса му?
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
            Но...
            Аз май ще остана без нея, защото не желая да си дам на Гугъл данните на банковата карта....
            Ако само това е пречка просто ползвайте виртуална карта.Предлагат ги доста банки вече,аз ползвам такава издадена от Дск.Представлява само номер без физическа пластика,разпознава се като Виза електрон от сайтовете-зареждате си колкото пари ви трябват и си плащате с нея смело...Няма риск от източване и злоупотреби,аз с банкирането прехвърлям необходима та сума непосредствено преди плащане.

            Коментар


            • Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
              Да не би да искаш да кажеш, че Гугъл плей има данни за кредитната ми карта, въпреки че никога не съм й въвежал данните в интерфейса му?
              Не е ясно какво върви в бекграунд. Това че си си изключил гпс и нфц не значи че не работят в бекграунд. Кредитните карти ако са безконтактни не виждам какво пречи телефона да я прочете и да прати данните. Достатъчно е да я доближиш до телефона. Камерата също не означава че като си я спрял тя не снима. Самсунг и много други да не кажа повечето имат опция да не гаси дисплея докато гледаш телефона, демек камерата снима, а какво праща и къде не е ясно.
              Ако си плащал в магазин, който и да е с кредитна карта през браузъра на телефона също може да се праща на гугъл или на производителя на телефона, няма значение андроид или епъл. А за китайските пък да не говорим къде ти отиват данните.

              Коментар


              • От: Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Не е ясно какво върви в бекграунд. Това че си си изключил гпс и нфц не значи че не работят в бекграунд. Кредитните карти ако са безконтактни не виждам какво пречи телефона да я прочете и да прати данните. Достатъчно е да я доближиш до телефона. Камерата също не означава че като си я спрял тя не снима. Самсунг и много други да не кажа повечето имат опция да не гаси дисплея докато гледаш телефона, демек камерата снима, а какво праща и къде не е ясно.
                Ако си плащал в магазин, който и да е с кредитна карта през браузъра на телефона също може да се праща на гугъл или на производителя на телефона, няма значение андроид или епъл. А за китайските пък да не говорим къде ти отиват данните.
                Добро обяснение. Дано най-накрая им светне лампата на хората които "няма какво да крият, защото не правели нищо нередно"...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • От: Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Добро обяснение. Дано най-накрая им светне лампата на хората които "няма какво да крият, защото не правели нищо нередно"...
                  Атакуваш проблема от погрешна страна. Хората ще продължават да са убедени че не правят нищо нередно.

                  Е, поне докато се смени понятието за нередно и силата с която се преследва нередното. Тогава ще има бунт срещу технологията като такава (не срещу авторите на новото "нередно").

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Събине, тука греда.

                    Устройството Самсунг S2 с Андроид 7.1 (lineageos 14.1 + OpenGApps pico) - несъвместимо с картата.

                    Какво точно иска?
                    Последно редактирано от Ясен; 01-10-17, 12:35.

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Вероятно непубличният сървиз за проверка на лиценз.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от sotk Преглед на мнение
                        Няма покупка. Не мога да стигна до там. Като натискам върху пакетите прозореца за покупки се затваря и остава базовата карта. Изглежда приложението при мен не може да се свърже с Гугъл плей. С Андроид 5 съм, има достатъчно място във вътрешната памет.
                        Проблема е решен. От настройките на Андроида бях забранил изкачащите прозорци за Гугъл плей. Вече всичко работи. Благодаря.

                        Коментар


                        • Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Събине, тука греда.

                          Устройството Самсунг S2 с Андроид 7.1 (lineageos 14.1 + OpenGApps pico) - несъвместимо с картата.

                          Какво точно иска?
                          Ясене рома ти е къстъм. Гугъл сървис също, може да е от там.

                          Коментар


                          • От: Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                            Ако само това е пречка просто ползвайте виртуална карта.Предлагат ги доста банки вече,аз ползвам такава издадена от Дск.Представлява само номер без физическа пластика,разпознава се като Виза електрон от сайтовете-зареждате си колкото пари ви трябват и си плащате с нея смело...Няма риск от източване и злоупотреби,аз с банкирането прехвърлям необходима та сума непосредствено преди плащане.
                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Колеги, разпространението на софтуер за андроид и епъл става посредством г плей и ай тюнс, ако си мислите, че след като нямате акаунт си пазите данните според мен се лъжете. И двата телефона могат да събират и изпращат каквото си искаит когато си искат, дори без вие да знаете. Тъй като си има идеология за разпространение вие купувайки си такъв телефон се съгласявате с нея.
                            Андроид все повече затварят възможността да се инсталира софтуер който не е в гугъл плей, а при олеле ос това е забранено откакто се помня. Така че друга схема за разпространение просто е неадекватна.
                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Не е ясно какво върви в бекграунд. Това че си си изключил гпс и нфц не значи че не работят в бекграунд. Кредитните карти ако са безконтактни не виждам какво пречи телефона да я прочете и да прати данните. Достатъчно е да я доближиш до телефона. Камерата също не означава че като си я спрял тя не снима. Самсунг и много други да не кажа повечето имат опция да не гаси дисплея докато гледаш телефона, демек камерата снима, а какво праща и къде не е ясно.
                            Ако си плащал в магазин, който и да е с кредитна карта през браузъра на телефона също може да се праща на гугъл или на производителя на телефона, няма значение андроид или епъл. А за китайските пък да не говорим къде ти отиват данните.
                            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                            Добро обяснение. Дано най-накрая им светне лампата на хората които "няма какво да крият, защото не правели нищо нередно"...
                            Гугъл и сега ми имат телефоните, CV със снимка и каквато се сетите лично инфо. В Gmail.
                            Не става въпрос за криене. Аз лично не съм ОК години след като съм взел мейл от тях в последствие да ми сипват техните си НОВИ И НОВИ изисквания. Нови и нови лични данни, някой други искат снимка и не знам още какво. Ореваха ми да им дам телефон, официално. Аз такъв фичър като облака им не съм искал и нямам намерение. Като изляза в чужбина какво правим след като ми видят чуждото IP и ми затворят логина, пък нямам роуминг да ми пратят код? Баш кога най ми трябва поща - оставят ме на улицата, заради щото ми вардели нещо, дето не искам.

                            Из ония дни един авер избесня с неговия Windows phone. Не си ползвал дълго време телефона в Интернет. Влиза през WiFi в хотела, и ГРЕДА! Вкарай парола. Вкарва той вярна парола. Windows продължава - ама ся ще ти пратим код на мейла, щото паролата не стигало.
                            ГОВОРИМ ЗА НАТРАПЕН от Microsoft акаунт, дето нито им е искал, нито го интересувал. Платил си е да има телефон, не да му диктуват как да го ползва.
                            Хубу дотука, пробва да си влезе в Гугълския акаунт, че да им прати тъпия код, че да си браузне инфо за лифта за утре сутрин. Пак ГРЕДА, въпреки, че ползва Гугълски мейл, който е предназначен да го дава да го спамят и изобщо за ненужни неща. Ама бил влязъл от ново устройство, и Гугъл не го пуска. Да си влезе от старо устройство, че да се уверят, че е той. За малко да размаже безполезната тухла в стената, с тия простотии правят от висок клас хардуер на кирпич.
                            За втори път да натвърдя, че нито им е искал тъпите акаунти, нито има начин да спре тоя тормоз. Отделно, дето чека да им изпраща лични данни е сивичък, и не може да се ънчекне.

                            Гугъл са си наумили, че ще предоставят ЕДИНСТВЕН начин да им работи ОС, и ВСИЧКИ ще се съгласят. Наистина няма от кого да се крия, но гореописаното ми идва в повече. Няма да направя каквото искат, ако ще да се налага да спя под някой мост, че не мога да си направя резервация през устройството с тяхна ОС.
                            Та и в контекста на тази тема. Имам идея какво му се пече на Събин в момента, искам да му дам едни пари, и тука вече колко народ го тормозим да намери начин чудовищните корпорации да не са посредник с 1000 претенции, и всеки ден искат нови и нови неща. Изобщо не съм ОК да участвам в единна Световна база данни, с всички кредитни карти и всякакво лично инфо, на всички с таблет или телефон.
                            Това е и причината да нямам ПейПал, и да не мога да пратя дарение на хора, които наистина заслужават.

                            Освен това виртуалната кредитна карта изобщо не е анонимна, както някой горе намекна.
                            До последно ще се боря срещу тая гнаст, ще ми се налага да си оставям Гугъл пощата дето стотици хора я знаят, да инсталирам XDA версия, да хаквам, както вече споменах... Дори си рискувам хардуера, че да го направя.
                            Кофти ми е за малки фирми като тази на Събин, с уникален и изстрадан продукт, който си заслужава всяка стотинка, че и по 2 и 3. Новият Ред не дава да му изпратя пари, без одобрението на Който Трябва!
                            Точно от офроуд се връщам в момента, и офроудската карта ми липсваше. Трябва да утрепя още ден-два, че да рутвам, че да хаквам, че да не съм капо из горите. И имам да давам едни пари на създателя на тая карта, и не можем да намерим начин!
                            "Докато има търпимост - положението ще е такова", и ще се влошава!
                            Цитираното е от един от най-ценните съфорумци, който е поредният, дето спря да пише тук...
                            Последно редактирано от Ivan Terziev; 01-10-17, 21:33.

                            Коментар


                            • От: Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                              Гугъл и сега ми имат телефоните, CV със снимка и каквато се сетите лично инфо. В Gmail.
                              Не става въпрос за криене. Аз лично не съм ОК години след като съм взел мейл от тях в последствие да ми сипват техните си НОВИ И НОВИ изисквания. Нови и нови лични данни, някой други искат снимка и не знам още какво. Ореваха ми да им дам телефон, официално.

                              Аз такъв фичър като облака им не съм искал и нямам намерение. Като изляза в чужбина какво правим след като ми видят чуждото IP и ми затворят логина, пък нямам роуминг да ми пратят код? Баш кога най ми трябва поща - оставят ме на улицата, заради щото ми вардели нещо, дето не искам.

                              Из ония дни един авер избесня с неговия Windows phone. Не си ползвал дълго време телефона в Интернет. Влиза през WiFi в хотела, и ГРЕДА! Вкарай парола. Вкарва той вярна парола. Windows продължава - ама ся ще ти пратим код на мейла, щото паролата не стигало.
                              ГОВОРИМ ЗА НАТРАПЕН от Microsoft акаунт, дето нито им е искал, нито го интересувал. Платил си е да има телефон, не да му диктуват как да го ползва.
                              Хубу дотука, пробва да си влезе в Гугълския акаунт, че да им прати тъпия код, че да си браузне инфо за лифта за утре сутрин. Пак ГРЕДА, въпреки, че ползва Гугълски мейл, който е предназначен да го дава да го спамят и изобщо за ненужни неща. Ама бил влязъл от ново устройство, и Гугъл не го пуска. Да си влезе от старо устройство, че да се уверят, че е той. За малко да размаже безполезната тухла в стената, с тия простотии правят от висок клас хардуер на кирпич.
                              За втори път да натвърдя, че нито им е искал тъпите акаунти, нито има начин да спре тоя тормоз. Отделно, дето чека да им изпраща лични данни е сивичък, и не може да се ънчекне.

                              Гугъл са си наумили, че ще предоставят ЕДИНСТВЕН начин да им работи ОС, и ВСИЧКИ ще се съгласят. Наистина няма от кого да се крия, но гореописаното ми идва в повече. Няма да направя каквото искат, ако ще да се налага да спя под някой мост, че не мога да си направя резервация през устройството с тяхна ОС.
                              Та и в контекста на тази тема. Имам идея какво му се пече на Събин в момента, искам да му дам едни пари, и тука вече колко народ го тормозим да намери начин чудовищните корпорации да не са посредник с 1000 претенции, и всеки ден искат нови и нови неща. Изобщо не съм ОК да участвам в единна Световна база данни, с всички кредитни карти и всякакво лично инфо, на всички с таблет или телефон.
                              Това е и причината да нямам ПейПал, и да не мога да пратя дарение на хора, които наистина заслужават.

                              Освен това виртуалната кредитна карта изобщо не е анонимна, както някой горе намекна.
                              До последно ще се боря срещу тая гнаст, ще ми се налага да си оставям Гугъл пощата дето стотици хора я знаят, да инсталирам XDA версия, да хаквам, както вече споменах... Дори си рискувам хардуера, че да го направя.
                              Кофти ми е за малки фирми като тази на Събин, с уникален и изстрадан продукт, който си заслужава всяка стотинка, че и по 2 и 3. Новият Ред не дава да му изпратя пари, без одобрението на Който Трябва!
                              Точно от офроуд се връщам в момента, и офроудската карта ми липсваше. Трябва да утрепя още ден-два, че да рутвам, че да хаквам, че да не съм капо из горите. И имам да давам едни пари на създателя на тая карта, и не можем да намерим начин!
                              "Докато има търпимост - положението ще е такова", и ще се влошава!
                              Цитираното е от един от най-ценните съфорумци, който е поредният, дето спря да пише тук...
                              Да ти имам и логиката. Щото не те кефят услугите на google, ще краднеш стартиращ нишов продукт, който ти върши работа и който няма никакви шансове за оцеляване без потребителите да плащат. Другите [цензурирано] в поста ти не ми се коментират.

                              Все бях чувал оправдания за пиратлък ама ти постави нови жалони.

                              Коментар


                              • От: Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                                ...Да ти имам и логиката. Щото не те кефят услугите на google, ще краднеш стартиращ нишов продукт, който ти върши работа и който няма никакви шансове за оцеляване без потребителите да плащат. Другите [цензурирано] в поста ти не ми се коментират.

                                Все бях чувал оправдания за пиратлък ама ти постави нови жалони.
                                Ами друго ако се сещаш - предлагай!
                                НЯМА да се поддам на изнудването на големите. И с мен и без мен - светът ще продължи да оцелява. Няма и да ме забележат! Един или трима в темата или почти всички в обкръжението ми - дали ще си купят картата или няма - все тая!
                                Малцинство сме.
                                Поставих въпрос извън плоскостта на моята скромна персона. Жалко, че не ме разбра. Другия път и да не се цензурираш - няма да се разсърдя.

                                За пиратлък не са нужни оправдания. Продуктът на Сабин е един от малкото, които искам и които заслужават да си купя. Иначе щях да си кротувам както съм практикувал години досега, и нямаше да ги пишем тия неща.
                                Последно редактирано от Ivan Terziev; 01-10-17, 22:17.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X