Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предупреждения за стационарни камери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с предупреждения за стационарни камери

    Здравейте,

    Имам проблем с предупрежденията за стационарни камери, който не мога да разреша.

    Ще се опитам да обясня накртако как съм конфугирирал нещата, но явно бъркам някъде:
    Устройството е Garmin Nuvi3760, разархивирам Garmin Nuvi с икони с размер 24/24 пиксела от http://www.speedcambg.eu (Vami) в папка POI на устройството (Garmin nьvi).

    Задавам план на пътуване от Труд (Пловдивско) до Цалапица (Пловдивско) за да тествам предупрежденията. Такива има за възможен полицейски пост и камери за наблюдение на трафика, но не и за стационарните камери на Shell(№ 21) и Happy (№ 20) по АМ Тракия. Визуализират се икони за стационарни камери, има текстово предупреждение на екрана "140км/ч Speed Alert Ahead", но липсва гласово предупреждение. Прилагам снимка.

    Задал съм следните настройки на устройството:
    Инструменти - Настройки - Навигация - Автомобилен - Точки близост - Предупреждения са маркирани Garmin камери без. и Потреб. точки POI / Аудио - Единичен тон

    Предположения какво не правя правилно?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:garmin pic 1.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:6137691


  • #2
    От: Проблем с предупреждения за стационарни камери

    Здравей колега
    Не пипай настройките в уреда за предупрежденията, просто смени файловете.
    Изтегли този архив, разархивирай го, махни файловете от твоята папка POI и сложи моите.
    Моите предупреждават само за важните категории, камери, засади и постове, другите категории само ще ти ги показва с иконка.
    Като предупрежденията са на разстояние и на километри в час.
    Иконите са други обаче.
    Ето как са при мен:






    Коментар


    • #3
      От: Проблем с предупреждения за стационарни камери

      Благодаря много!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с предупреждения за стационарни камери

        Здравейте, имам навигация garmin dezel 570. Не ми показва стационарните камери за скорост. Какво трябва да се направи?
        Това ми е имейла:emo_piksana@abv.bg
        Благодаря предварително!
        Последно редактирано от ISG; 05-03-18, 13:12.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X