Обява

Свий
Няма добавени обяви.

250exc-f ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 250exc-f ???

    Здравейте ! Що годе...съм си начинаещ и смятам да превърна ктм 250 ехс-ф във супермото.
    Въпроса ми е дали си заслужава ? Чета някакви американски форуми едни казват че било много слабо , друго че било готино и т.н...
    Като цяло не търся някаква максимална скорост ,предполагам ще вдига около 140 , мотора ми трябва за осукани пътища , картинг писта и за населени места , като ще го карам когато съм свободе.
    Какво мислите за идеята ми и какво да очаквам от мотора ? Чудя се и за 450 но мисля че ще ми е силен

  • #2
    От: 250exc-f ???

    Първоначално публикуван от maastersan Преглед на мнение
    Здравейте ! Що годе...съм си начинаещ и смятам да превърна ктм 250 ехс-ф във супермото.
    Въпроса ми е дали си заслужава ? Чета някакви американски форуми едни казват че било много слабо , друго че било готино и т.н...
    Като цяло не търся някаква максимална скорост ,предполагам ще вдига около 140 , мотора ми трябва за осукани пътища , картинг писта и за населени места , като ще го карам когато съм свободе.
    Какво мислите за идеята ми и какво да очаквам от мотора ? Чудя се и за 450 но мисля че ще ми е силен
    Каква категория за управление на МПС притежавате?
    Ако е КТМ нека да е 450 като минимум, най-добре е 690. карал съм в Слънчев бряг-Бургас WR 450, но макс. скорост е 130 км/ч. С промяна на предавателно число може да се докара до към 150 км/ч, но се губи част от динамиката.
    Карал съм и DRZ 400-също е много приятен, но не е толкова мощен.
    Ако няма да скачаш става и Дюк 390-влиза в А2.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: 250exc-f ???

      Имам А2 , но след зимата вече ще мога да изкарам А.
      Искам да е Супермото , което да е леко около 110 кг така че ДРЗ ,690 и Дюк ги изключвам , искам по -спортна машинка

      Коментар


      • #4
        От: 250exc-f ???

        Разполагам с А2 , но ми остават няколко месеца за А , това изобщо не ми е пробшем. Като цяло си търся леко моторче от сорта на 110 кг , 690 е хубав мотор , но няма да ми е по джоба , ДРЗ е доста стабилна машина , нооо искам нещо което да е по спортно. За Дюк да не говорим , искам да си е баш супермото.
        Та мисълта ми е да превърна някакво Ендуро в Супермото. Гледам в чужбина карат масово EXC450-530 , Fe501 , тааа ми щукна тая идея за 250ката , но не знам какво да очаквам

        Коментар


        • #5
          От: 250exc-f ???

          Край на темата , спрях се на Ктм лс-4

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X