Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане към знаещите и можещите за "Garmin Zumo 395 LM"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане към знаещите и можещите за "Garmin Zumo 395 LM"

    Здравейте, преди няколко дни си купих мото навигатор Garmin Zumo 395 LM, с карта на Европа версия NTU 2018.1
    Инсталирах си на компютъра "Garmin Express", който след закачане на GPS-са ми предложи да актуализира картата. От тогава е и цитираната по-горе версия.
    След това инсталирах и "Garmin Base Camp". От сайт с готови тракове(https://www.routeyou.com/nl-be/route...ute/water-wind )си свалих трак за разходка.
    Преформатирам "следата" в "път" и новият "път" се появява на картата в компа.
    Вече на мотора задавам на GPS-са да ме води по този път(аз не се намирам близо до началната точка)и след като достигна началната точка на "пътя" ми казва, че съм пристигнал. Разходка няма!
    Сигурен съм, че аз нещо не съм направил както трябва, но какво?
    След известно ровене в нета и разговори с "Геотрейд"(бяха много любезни но не свършихме работа)установих, че не мога да добавя към съществуващ "път" ново "начало" или нов "край".
    Та въпросите ми са следните:
    1. Кава е правилната последователност при импортиране на готова "следа", за да стане в "път"?
    2. Може ли направен "път" да му се добавят точки, или трябва това да стане на ниво "следа", преди форматиране?
    3. Може ли да се "среже път" за да му се зададе ново "начало" и нов ''край''?
    Какво искам всъщност: Свалям готов маршрут(обикновенно са "кръгови") моделирам го към моето местоположение и го качвам на GPS-са.
    Прилагам няколко кадъра:

    Свалям от раздела за Garmin с 500 точки
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:свалям син триъгълник 500 точки.jpg
Прегледи:1
Размер:486.2 КБ
ID:6137547

    Готовият "път"

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Импортираният път.jpg
Прегледи:1
Размер:354.1 КБ
ID:6137545

    Параметрите му
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:това са данните за пътя.jpg
Прегледи:1
Размер:318.8 КБ
ID:6137546


    Благодаря предварително на отзовалите се да ми разяснят нещата.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X