Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

    Делев + жена + дете .... една стая
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #17
      От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

      Първоначално публикуван от RADEV_BG Преглед на мнение
      За мен една 2 стая
      За мен стават 3 двойни стаи !

      Коментар


      • #18
        От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

        Дайте маршрута эа неделя

        Коментар


        • #19
          От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

          Първоначално публикуван от rubikon Преглед на мнение
          Дайте маршрута эа неделя
          Краси няма да ти допадне неделята ,защото няма да има толкова каране по off- пътища,тъй като съботата ще е доста каране ,неделята смятам да е по - почиващо-отпускаща ,но всичко зависи от групата, какво ще решим вечерта, ако искат да се друсаме още, ще се връщаме по черно,ако ли не им се друса, смятам сутринта да се насладим на по -дълга закуска с кафе или мурсалски чай,след което ще се отправим към Ягодина и Орлово око по off- пътища,може и един обяд да направим в Ягодина на връщане и прибиране по асфалт покрай Доспат,Широка поляна,Голям беглик,Батак,Пловдив.

          Коментар


          • #20
            От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

            ОК

            Коментар


            • #21
              От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

              В събота... в колко часа и от къде планираме тръгването ?
              www.4x4Trips.bg

              Коментар


              • #22
                От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                Мирослав-за мен една 3-на стая

                Коментар


                • #23
                  От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                  Русев - ОЩЕ една двойна стая.
                  Стават 2 двойни стаи.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                    Да повдигнем завесата за съботно- неделната разходка.Събота 9.00 часа на OMV на околовръстния път до отбивката за с.Белащица.Брифинг с кафе до 9.30 часа,след това влака потегля по направление;OMV по асфалт, ако може така да се нарече настилката до с.Лилково, х.Персенк,м.Мечето гробе,м.Кукувица,с.Широка лъка,следва 7км. асфалт до с. Гела и от там продължаваме по черно към с.Мугла през Касъка.От с. Мугла през х. Чаирски езера,ако остане време ще се отбием до с.Чамла и от там последна гара за деня Триград.Вечерта - анализ на изминалия ден и сладки раздумки до зори или кой до когато издържи.Неделята, както бях писал в по-преден пост ще е по - разтоварваща с по - малко изминати километри по черни пътища,тъй като сме в онзи район ще покараме там.На сутрешната закуска- брифинг заедно ще определим маршрута дали да е по- къс или малко по- дълъг или дълъг,като цяло ще въртим покрай Триград и Ягодина с посещение на Орлово око и Дяволския мост,в ранния или късен следобед прибиране по асфалт.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Русев - ОЩЕ една двойна стая.
                      Стават 2 двойни стаи.
                      Руси да разбирам ли ,че стаите стават 3 двойни,тъй като в предния ти пост бе заявил 2 двойни стаи.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                        3 двойни за мен! Благодаря за уточнението.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #27
                          От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                          А за такива серсеми дет работят и в събота , има ли опция да се присъединят за веселата част в Триград, пък в неделя колкото разходка-толкова
                          Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                          Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                          Коментар


                          • #28
                            От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                            Първоначално публикуван от chavdi Преглед на мнение
                            А за такива серсеми дет работят и в събота , има ли опция да се присъединят за веселата част в Триград, пък в неделя колкото разходка-толкова
                            Разбира се ,че може да се присъедините,хубаво ще е да ми потвърдите до края на седмицата да ли ще идвате, за резервацията която ще се прави.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                              Пиши ме с 1 двойна стая, а дали за такава голяма резервация няма да искат капаро ?
                              Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                              Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                              Коментар


                              • #30
                                От: Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.

                                Първоначално публикуван от arn Преглед на мнение
                                Да повдигнем завесата за съботно- неделната разходка.Събота 9.00 часа на OMV на околовръстния път до отбивката за с.Белащица.Брифинг с кафе до 9.30 часа,след това влака потегля по направление;OMV по асфалт, ако може така да се нарече настилката до с.Лилково, х.Персенк,м.Мечето гробе,м.Кукувица,с.Широка лъка,следва 7км. асфалт до с. Гела и от там продължаваме по черно към с.Мугла през Касъка.От с. Мугла през х. Чаирски езера,ако остане време ще се отбием до с.Чамла и от там последна гара за деня Триград.Вечерта - анализ на изминалия ден и сладки раздумки до зори или кой до когато издържи.Неделята, както бях писал в по-преден пост ще е по - разтоварваща с по - малко изминати километри по черни пътища,тъй като сме в онзи район ще покараме там.На сутрешната закуска- брифинг заедно ще определим маршрута дали да е по- къс или малко по- дълъг или дълъг,като цяло ще въртим покрай Триград и Ягодина с посещение на Орлово око и Дяволския мост,в ранния или късен следобед прибиране по асфалт.
                                За мен маршрута е повече от заинтригуващ, не съм бил никога по тези места. Продължавам да си търся спътник, ако не ще идвам сам май. Ще пиша до понеделник най-късно, но и да не се класирам за хотел, все ще се намери една стая в околията.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X