Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

    Интересно, как ще ги сложите.
    878511557

    Коментар


    • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

      С това

      Коментар


      • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

        Първоначално публикуван от marinRRC Преглед на мнение
        ........мЪ ги немА в кУмплакта дет`е тук
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

          Ще дойдат, лека полека
          Взех и комплект за закрепване към шасито. Оказва се че има Range Rover Classic който е фабрично БЕЗ щангите но СЪС захватите, теоретично и моя трябваше да е така (89-та), но дефакто е без захвати.

          Коментар


          • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

            Сега обратно на помпите!

            Някой има ли читава не течаща ANR2003 за продажба?

            И текущото положение - рем.комплекта става за оригиналната помпа (последната снимка), но не става за чисто новата ми течаща която е с някво лагерче:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:newpump1.jpg
Прегледи:1
Размер:178.5 КБ
ID:5801763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:newpump2.jpg
Прегледи:1
Размер:196.8 КБ
ID:5801764Натиснете снимката за да я уголемите

Име:newpump3.jpg
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5801765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:oldpump.jpg
Прегледи:1
Размер:204.3 КБ
ID:5801766

            Някой знае ли какви са им параметрите на тия красоти, налягане и дебит? Може ли да се сложи нещо друго и по-нормално щото почва да ми писва

            Поздрави!

            Коментар


            • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

              Що не занесе да ремонтират твоята ?
              Некви 80-100лв с гаранция една или две години, но ако няма технологичен проблем, който се проявява в кратки срокове, обикновено автомобила заминава на скрап с нея.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                Здравей, аз първата я бях носил на алкохолиците-хидравлици в ТУ, взеха ми 100лв, и абс. нищо не свършиха (така като гледам сега не са я и отворили даже...). Не ми се ходи пак при тях, нито им вярвам, нито технически имам възможност да си утрепам още 1 (работен) ден за да се разправям с тях Иска ми се да закрепя новата, или да намеря някакво читаво решение.

                Коментар


                • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                  Първоначално публикуван от marinRRC Преглед на мнение
                  Здравей, аз първата я бях носил на алкохолиците-хидравлици в ТУ, взеха ми 100лв, и абс. нищо не свършиха (така като гледам сега не са я и отворили даже...). Не ми се ходи пак при тях, нито им вярвам, нито технически имам възможност да си утрепам още 1 (работен) ден за да се разправям с тях Иска ми се да закрепя новата, или да намеря някакво читаво решение.
                  След като си им дал 100-те лева, мини и им я остави да я оправят, все пак имаш гаранция за това което са направили, а и така и така си я свалил.
                  Няма да дойдат у вас за да те питат наред ли е всичко.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                    Някъде по ботевградско имат конкуренция - правили са ми КК (за приятел) - скъпо, но гаранции, бележки, а-у. Беше преди май 2 г. и не съм получил оплакване досега.
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Някъде по ботевградско имат конкуренция - правили са ми КК (за приятел) - скъпо, но гаранции, бележки, а-у. Беше преди май 2 г. и не съм получил оплакване досега.
                      Гаранция има и в ТУ, и без хартии и други бележки, като никой няма да му направи проблем за нищо, ноякой трябва да занесе помпата.

                      P.S. Не мога да си представя, че ще си купя нещо от някъде с неясно съдържание и без гаранция, при положение, че за същите пари ще ремонтират моето с гаранция, още повече ако виждам какво се прави по нещото което се ремонтира.
                      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 05-11-18, 12:47.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                        Глей са - да не цапаме темата на колегата, ма язе съм разбрал през годините, че перфектният сервиз не съществува - аз ако съм доволен - ти не си и искаш да го смениш - изпитано многократно.
                        Затва не изпадам в подробности - само си спомних, че на приятелче пратихме там някъде КК, която беше зле - направиха я и т.н.
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Глей са - да не цапаме темата на колегата, ма язе съм разбрал през годините, че перфектният сервиз не съществува - аз ако съм доволен - ти не си и искаш да го смениш - изпитано многократно.
                          Затва не изпадам в подробности - само си спомних, че на приятелче пратихме там някъде КК, която беше зле - направиха я и т.н.
                          Принципно си прав, но имах предвид, че където и да е рециклирано нещо в София, сЕ има поне година гаранция и си я уважават, но няма да дойдат у вас да се поитересуват какво се случва с помпата, КК, рейката или алтернатора.

                          ... и предпочитам да рециклирам оригинален агрегат, пред нещо "ново" с неясно и може би източно съдържание.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                            И аз така предпочитам, затова първо им дадох 100-те лв на тях. Според мен и това което виждам изобщо не са я отворили. Ако я бяха отворили щяха да видят и огромния луфт във вала, щяха да сложат поне нов семеринг (сега не е нов, очевидно). Не очаквам някой да дойде вкъщи да ме пита дали всичко е ОК - в момента нямам възможност да ходя да се обяснявам там и да си губя още от времето Отчитам си грешката, че изобщо отидох. Следващата е вече с дефектното ново изделие от ebay но това е въпрос на късмет. Ще почета още малко за тия боклуци и ако никой няма читава 2ра ръка ще купя нова с гаранция и съм му брал лайката.
                            Здраве да е

                            Коментар


                            • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                              Първоначално публикуван от marinRRC Преглед на мнение
                              И аз така предпочитам, затова първо им дадох 100-те лв на тях. Според мен и това което виждам изобщо не са я отворили. Ако я бяха отворили щяха да видят и огромния луфт във вала, щяха да сложат поне нов семеринг (сега не е нов, очевидно). Не очаквам някой да дойде вкъщи да ме пита дали всичко е ОК - в момента нямам възможност да ходя да се обяснявам там и да си губя още от времето Отчитам си грешката, че изобщо отидох. Следващата е вече с дефектното ново изделие от ebay но това е въпрос на късмет. Ще почета още малко за тия боклуци и ако никой няма читава 2ра ръка ще купя нова с гаранция и съм му брал лайката.
                              Здраве да е
                              Да не се отплесваме в друга посока, но понеже познавам хората от 18г. (като не сме в някакви приятелски отношения) и не мога да повярвам, че са ти взели парите без да барнат нищо, ти предлагам да мина да взема помпата от където ти е удобно и да се разправям с тях, като ти гарантирам, че ако всичко е така както го твърдиш, ще получиш напълно рециклирана и работеща помпа там където си ми я дал.
                              Ако всичко е така както казваш, ше ги насера и в работилницата, и тук, като ще ги накарам да отворят помпата пред мен, като ще я наснимам пред тях и кача снимките тук.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Да не се отплесваме в друга посока, но понеже познавам хората от 18г. (като не сме в някакви приятелски отношения) и не мога да повярвам, че са ти взели парите без да барнат нищо, ти предлагам да мина да взема помпата от където ти е удобно и да се разправям с тях, като ти гарантирам, че ако всичко е така както го твърдиш, ще получиш напълно рециклирана и работеща помпа там където си ми я дал.
                                Ако всичко е така както казваш, ше ги насера и в работилницата, и тук, като ще ги накарам да отворят помпата пред мен, като ще я наснимам пред тях и кача снимките тук.
                                Направи го спокойно,и да видим кой е виновен?
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X